Jump to content
[weathermaniac]

Ανάλυση χαρτών Φεβρουαρίου 2024

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Η λεξη χειμωνας πρεπει να βγει απ τις 4 εποχες....

Σειρα μετα εχει το φθινοπωρο.....

Αισχος.....αισχος.....και παλι Αισχος......

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αναρτήθηκε (Επεξεργασμένο)
20 λεπτά πριν, vorios_polos είπε:

Θα δεις θα βγάλει τίποτα τρελλο ο τζιφος γιατί παραβελτιωθηκε και θα βγει μετά το Τζεμ ξέρω γω που μπορεί να χει το χειρότερο σενάριο...

και όπως πολύ σωστά λες, το ούκμο θα βγει χειρότερο του τζίφου....

 

το τζεμ δεν μου αρ΄σει καθόλου όπως και το πρωινό του, σπάει τον πολικό στρόβιλο με λάθος τρόπο

 

σκ@τούλες....

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, Snowy Stathis είπε:

Είναι  τραγικό να μας πηγαίνει γαμιώντας πολύ πάνω από τα κλιματικά από το καλοκαίρι, υετικά πολύ πιο κάτω  και να μην υπάρχει και προοπτική. Φοβάμαι ότι η οποια εξισορρόπηση αν υπάρξει θα γίνει σε λάθος στιγμή 

Δεν ειναι απαραιτητο να υπαρχει εξισορροπηση παντως προφανως και αν υπαρξει θα παει λαθος γιατι αν θεωρησουμε πχ οτι θα κανει κρυο λογικο ειναι να κανει μαρτη πχ η απριλη οποτε εκτος εποχης με συνεπειες θα ειναι

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, vorios_polos είπε:

Δεν χαμπαριαζει ο τζιφος...ούτε πτώση ζωνικων θα έχουνε ούτε τίποτα...μουφα όλα 

Εγώ λέω να γίνει κάτι σαν το 6αρι του τζίφου.. Να έρθει η τυφωνοχαμηλάρα, και επειδή από πίσω έχει γίνει ότι έχει γίνει στην Αμερική να έρθει αυτό και με βοήθεια ψύχους από ρωσία να γίνει το καλό. Με τζεμ όμως δεν γίνεται τίποτα σωστά, και τελειώνει ο χειμώνας εδώ.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ξύπνησε και το Τζεμ κατάλαβε τι παίζει...οκ φέτος δεν υπάρχει άλλο μοντέλο και με την βούλα...τέλος!!!!δεν όλα να μου αραδιασεται 800 αξιολογήσεις εγώ ξέρω ότι για την χώρα μου φέτος μόνο τζιφος 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 hour ago, [weathermaniac] said:

Πάντως οι μέσοι όροι όλων των μοντέλων βγάζουν πολύ καλή αναδίπλωση για μετά, και εκεί πέφτει ο ναο... Τα ρέστα μας για τότε. 

Τώρα είδα ΑΟ. Ότι χειρότερο 

Πλάκα μας κάνεις κανονικά ε?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, [weathermaniac] είπε:

Εγώ λέω να γίνει κάτι σαν το 6αρι του τζίφου.. Να έρθει η τυφωνοχαμηλάρα, και επειδή από πίσω έχει γίνει ότι έχει γίνει στην Αμερική να έρθει αυτό και με βοήθεια ψύχους από ρωσία να γίνει το καλό. Με τζεμ όμως δεν γίνεται τίποτα σωστά, και τελειώνει ο χειμώνας εδώ.

Μιχαήλ κόψε το άλλα μοντέλα...🤣🤣🤣😋😋

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Just now, vorios_polos said:

Ξύπνησε και το Τζεμ κατάλαβε τι παίζει...οκ φέτος δεν υπάρχει άλλο μοντέλο και με την βούλα...τέλος!!!!δεν όλα να μου αραδιασεται 800 αξιολογήσεις εγώ ξέρω ότι για την χώρα μου φέτος μόνο τζιφος 

τα εχω πει απο.το Γεναρη και το 1ο ξεβρακωμα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, vorios_polos είπε:

Ξύπνησε και το Τζεμ κατάλαβε τι παίζει...οκ φέτος δεν υπάρχει άλλο μοντέλο και με την βούλα...τέλος!!!!δεν όλα να μου αραδιασεται 800 αξιολογήσεις εγώ ξέρω ότι για την χώρα μου φέτος μόνο τζιφος 

Το τζεμ δεν έχει καμία σχέση με τα υπόλοιπα, και δυστυχώς δηλαδή. Προτιμώ μακράν την λογική του τζίφου.

 

1 λεπτό πριν, BrainA είπε:

Πλάκα μας κάνεις κανονικά ε?

οχι

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

ΤΟΝ ΓΕΡΟ ΝΑ ΤΟΝ ΑΚΟΥΤΕ ................................................Σας εκρουσα τον κωδωνα εδω και καιρο δυστυχως επιβαιβαιωνομαι.....χαρα σε αυτους που  κυνηγαν ακομα......ο κυβος εριφθη  με λιγα λογια την μαμησαμε το καλοκαιρι θα καει οτι εχει μεινει 😪

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αναρτήθηκε (Επεξεργασμένο)

και με το ούκμο στις 168, για εμένα πλέον είναι σίγουρο ότι το διάστημα 21-23 καίγεται ανεπιστρεπτί, εκτός αν εμφανιστεί κάτι τελέιως διαφορετικό από το πουθενά. Ας ελπίσουμε να πάει καλύτερα η αναδίπλωση.... 

 

Α ούτε σωστή αναδίπλωση από τζίφο, τέλεια.....

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, [weathermaniac] είπε:

και με το ούκμο στις 168, για εμένα πλέον είναι σίγουρο ότι το διάστημα 21-23 καίγεται ανεπιστρεπτί, εκτός αν εμφανιστεί κάτι τελέιως διαφορετικό από το πουθενά. Ας ελπίσουμε να πάει καλύτερα η αναδίπλωση.... 

Το γιουκμο αν όντος είχε βάση έστω και στο ελάχιστο η ασθ και η πτώση των ζωνικων θα ήταν ότι καλύτερο...αλλά δυστυχώς μάλλον δεν έχει βάση...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, vorios_polos είπε:

Το γιουκμο αν όντος είχε βάση έστω και στο ελάχιστο η ασθ και η πτώση των ζωνικων θα ήταν ότι καλύτερο...αλλά δυστυχώς μάλλον δεν έχει βάση...

Αδελφια  ο μηνας εχει 12 δεν εχει κανενα νοημα να συζηταμε για μετα τις 20 με τις διαταξεις να αλλαζουν συνεχως σε ολα τα μοντελα ...ξαφνικα θα γινει αν γινει κατι στις 160-180 ωρες....γενικα θα ελεγα και του χρονου παλι παντως καθως ο χειμωνας οδευει στη ληξη του.....εγω αν δεν ειχα την μεση και αναγκαστικα ειμαι σπιτι δεν θα κοιτουσα καν χαρτες αλλα τι να κανω τωρα δεν περνα η ωρα οχι οτι μς τους χαρτες περνα🤣🤣🤣🤣🤣

Επεξεργάστηκε από ICELARISSA
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, ICELARISSA είπε:

Αδελφια  ο μηνας εχει 12 δεν εχει κανενα νοημα να συζηταμε για μετα τις 20 με τις διαταξεις να αλλαζουν συνεχως σε ολα τα μοντελα ...ξαφνικα θα γινει αν γινει κατι στις 160-180 ωρες....γενικα θα ελεγα και του χρονου παλι παντως καθως ο χειμωνας οδευει στη ληξη του.....εγω αν δεν ειχα την μεση και αναγκαστικα ειμαι σπιτι δεν θα κοιτουσα καν χαρτες αλλα τι να κανω τωρα δεν περνα η ωρα οχι οτι μς τους χαρτες περνα🤣🤣🤣🤣🤣

Ρε μ@@κα έχω φρικαρει...πέφτουν στα τάρταρα η όχι τελικά οι ζωνικοι?γιατί αν όντος επιμείνει ότι πέφτουν όλο αυτό το ζωνικο πανυγήρι δεν κολαει...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αναρτήθηκε (Επεξεργασμένο)
4 λεπτά πριν, ICELARISSA είπε:

Αδελφια  ο μηνας εχει 12 δεν εχει κανενα νοημα να συζηταμε για μετα τις 20 με τις διαταξεις να αλλαζουν συνεχως σε ολα τα μοντελα ...ξαφνικα θα γινει αν γινει κατι στις 160-180 ωρες....γενικα θα ελεγα και του χρονου παλι παντως καθως ο χειμωνας οδευει στη ληξη του.....εγω αν δεν ειχα την μεση και αναγκαστικα ειμαι σπιτι δεν θα κοιτουσα καν χαρτες αλλα τι να κανω τωρα δεν περνα η ωρα οχι οτι μς τους χαρτες περνα🤣🤣🤣🤣🤣

Αφού δεν θα γίνει λοιπόν ΑΣΘ, τουλάχιστον γλυτώνουμε την ψυχρή άνοιξη εεε?😹

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, vorios_polos είπε:

Ρε μ@@κα έχω φρικαρει...πέφτουν στα τάρταρα η όχι τελικά οι ζωνικοι?γιατί αν όντος επιμείνει ότι πέφτουν όλο αυτό το ζωνικο πανυγήρι δεν κολαει...

Ε πεφτουν αυτο δεν λεει κατι ομως γιατι γιατι θεωρητικα θελει καποιες μερες να περασει στην τροποσφαιρα ανατολικοι δεν ειναι σιγουρο οτι θα γυρισουμ..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Αφού δεν θα γίνει λοιπόν ΑΣΘ, τουλάχιστον γλυτώνουμε την ψυχρή άνοιξη εεε?😹

Τωρα στο 12αρι την επανεφερε ο τζιφος και διελυσε και την pv στην στρατοσφαιρα τι να το κανεις ομως οταν ολα αυτα γινονται τελη φλεβαρη.μικρη ανοιξη ειχαμε ολο το χειμωνα παραυτα καταγραψαμε μερες με μειον φετος αρκετες τρομερο χαχαχαχα

Επεξεργάστηκε από ICELARISSA
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, ICELARISSA είπε:

Ε πεφτουν αυτο δεν λεει κατι ομως γιατι γιατι θεωρητικα θελει καποιες μερες να περασει στην τροποσφαιρα ανατολικοι δεν ειναι σιγουρο οτι θα γυρισουμ..

Ε πόσες μέρες θέλει?αύριο μεθαύριο είναι το πικ απ ότι θυμαμε συν 7 μέρες πάμε 21-22 ,εκεί που γκαζωνει βάση πρόβλεψης το Ατλαντικό χαμηλό...Ε δεν κολαει...η στραβά είναι ο γυαλός η στραβά αρμενιζουν οι άνεμοι και τελικά δεν θα πεσουν

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, vorios_polos είπε:

Ε πόσες μέρες θέλει?αύριο μεθαύριο είναι το πικ απ ότι θυμαμε συν 7 μέρες πάμε 21-22 ,εκεί που γκαζωνει βάση πρόβλεψης το Ατλαντικό χαμηλό...Ε δεν κολαει...η στραβά είναι ο γυαλός η στραβά αρμενιζουν οι άνεμοι και τελικά δεν θα πεσουν

Το πικ ειναι στις 20-21 θεωρητικα θα δουμε και τα βραδυνα τζιφου και παιου.σημερα ξεκινα η πτωση ουσιαστικα

Επεξεργάστηκε από ICELARISSA
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

13 λεπτά πριν, ICELARISSA είπε:

Αδελφια  ο μηνας εχει 12 δεν εχει κανενα νοημα να συζηταμε για μετα τις 20 με τις διαταξεις να αλλαζουν συνεχως σε ολα τα μοντελα ...ξαφνικα θα γινει αν γινει κατι στις 160-180 ωρες....γενικα θα ελεγα και του χρονου παλι παντως καθως ο χειμωνας οδευει στη ληξη του.....εγω αν δεν ειχα την μεση και αναγκαστικα ειμαι σπιτι δεν θα κοιτουσα καν χαρτες αλλα τι να κανω τωρα δεν περνα η ωρα οχι οτι μς τους χαρτες περνα🤣🤣🤣🤣🤣

Του χρόνου ο στόχος θα ειναι να.μην συμπληρωθεί αχιονη τετραετία..!  Εγώ βέβαια εχω στομάχι επειδή εχω ζήσει και την δεκαετία 😉

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, larissa_mare είπε:

Του χρόνου ο στόχος θα ειναι να.μην συμπληρωθεί αχιονη τετραετία..!  Εγώ βέβαια εχω στομάχι επειδή εχω ζήσει και την δεκαετία 😉

Ποτε υπηρξε δεκαετια?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό? Συνδεθείτε εδώ.

Sign In Now





×
×
  • Δημιουργία νέου...