Jump to content
[weathermaniac]

Ανάλυση χαρτών Φεβρουαρίου 2024

Προτεινόμενες αναρτήσεις

4 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Εντωμεταξύ εγώ θα είμαι Αθήνα 12-14 μαρτίου, υποχρεωτικά, ελπίζω να μην έρθει τότε κανένα κβ, 😓

Aν κάνει κάτι πολύ μεγάλο ή έστω μεγάλο για την εποχή.. 12-14 Μαρτίου στα κεντροβόρεια όχι ψευτοπράγματα εννοείται....τοτε που θα λείπεις Αθήνα....θα μαζέψουμε όλοι οι κεντροβόρεοι χρήματα σε ειδικό λογαριασμό να σε στείλουμε να νοικιάσεις Αθήνα να μείνεις μόνιμα εκεί..............😉

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, sotos*snow είπε:

Aν κάνει κάτι πολύ μεγάλο ή έστω μεγάλο για την εποχή.. 12-14 Μαρτίου στα κεντροβόρεια όχι ψευτοπράγματα εννοείται....τοτε που θα λείπεις Αθήνα....θα μαζέψουμε όλοι οι κεντροβόρεοι χρήματα σε ειδικό λογαριασμό να σε στείλουμε να νοικιάσεις Αθήνα να μείνεις μόνιμα εκεί..............😉

νοικιάζω ήδη αθηνα εδω και 1.5 χρόνο😹 Απλά δεν μένω εγώ εκεί, μένω όταν θέλω, μένει ο μπαμπάς για δουλιεά.

 

εγω στον πρώτο δυτικό χιονιά μετά από χρόνια😁:

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

9 λεπτά πριν, sotos*snow είπε:

Aν κάνει κάτι πολύ μεγάλο ή έστω μεγάλο για την εποχή.. 12-14 Μαρτίου στα κεντροβόρεια όχι ψευτοπράγματα εννοείται....τοτε που θα λείπεις Αθήνα....θα μαζέψουμε όλοι οι κεντροβόρεοι χρήματα σε ειδικό λογαριασμό να σε στείλουμε να νοικιάσεις Αθήνα να μείνεις μόνιμα εκεί..............😉

Μιχαήλ θα γίνουμε όλοι χορηγοί να μετακομίσεις εάν όντος βγει μεγάλη κακοκαιρία 12-14🤣🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

9 λεπτά πριν, ΠΩΓΩΝΙ είπε:

Λοιπον για να είμαστε όλοι εντάξει θα πρέπει να καταλάβουμε οτι το θέμα αυτο λέγεται ΑΝΆΛΥΣΗ ΧΑΡΤΩΝ , σίγουρα υπάρχει ανοχή σε περιόδους μη έντονου καιρικου ενδιαφέροντος αλλά πλέον το έχουμε πάει κατά διαόλου.... οπότε καλό θα είναι να ποσταρουμε στα ανάλογα θέματα για να σεβόμαστε και αυτούς που θέλουν να παρακολουθήσουν τα ανάλογα ποστ και παρακαλώ πολύ να σταματήσουν  τα τρολαρισματα έμμεσα η άμεσα γιατί η ανοχή έχει και όρια....

ΔΕΝ ΘΑ ΣΒΗΣΤΟΥΝ ΤΑ ΠΟΣΤ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΑΝΕΒΕΙ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ ΑΛΛΑ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΑΜΕΣΩΣ ΕΠΌΜΕΝΟ.....

Φιλε πωγωνι αφου εσυ ως διαχειρηστης και σιγουρα ξερεις περισσοτερα πραγματα καιρικα και εκανες και το παραπανω ποστ.... πες μου σε παρακαλω που τρολαρα η ειπα κατι παραλογο που δεν στεκει...παραθετω τον παρακατω χαρτη....οπως και ολοι....συγνωμη αλλα με αυτα που βιωνω τα τελευταια καιρικα χρονια για μενα ειναι πολυ ευκολο να ερθει κατι τετοιο οπως και το τελευταιο 6μηνο βρισκομαστε πολυ πανω απ τα κλιματικα.. ....το να μην συμφωνω με καποιον η καποιους ειναι δικαιωμα μου...το οτι εχω αντιθετη η καθετη γνωμη δεν ειναι τρολαρισμα και ποτε δεν εγραψα fake... ευχαριστω και δεν εχω σκοπο να ερθω σε κοντρα με οποιονδηποτε.....αλλα μαλλον εδω μπερδευουμε το τι δειχνουν οι χαρτες και παρασυρομαστε με το τι θα θελαμε να δειχνουν....ολα αυτα φιλικα και καλοπροαιρετα......

gfs-1-354.png

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

22 λεπτά πριν, vorios_polos είπε:

Μιχαήλ θα γίνουμε όλοι χορηγοί να μετακομίσεις εάν όντος βγει μεγάλη κακοκαιρία 12-14🤣🤣

Νομιζω οτι δεν χρειαζεται να λεμε παρα πολλα υπομονη ο μαρτιατικος χιονιας ερχεται 12-14🤣🤣🤣🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

17 λεπτά πριν, Snowparty είπε:

Φιλε πωγωνι αφου εσυ ως διαχειρηστης και σιγουρα ξερεις περισσοτερα πραγματα καιρικα και εκανες και το παραπανω ποστ.... πες μου σε παρακαλω που τρολαρα η ειπα κατι παραλογο που δεν στεκει...παραθετω τον παρακατω χαρτη....οπως και ολοι....συγνωμη αλλα με αυτα που βιωνω τα τελευταια καιρικα χρονια για μενα ειναι πολυ ευκολο να ερθει κατι τετοιο οπως και το τελευταιο 6μηνο βρισκομαστε πολυ πανω απ τα κλιματικα.. ....το να μην συμφωνω με καποιον η καποιους ειναι δικαιωμα μου...το οτι εχω αντιθετη η καθετη γνωμη δεν ειναι τρολαρισμα και ποτε δεν εγραψα fake... ευχαριστω και δεν εχω σκοπο να ερθω σε κοντρα με οποιονδηποτε.....αλλα μαλλον εδω μπερδευουμε το τι δειχνουν οι χαρτες και παρασυρομαστε με το τι θα θελαμε να δειχνουν....ολα αυτα φιλικα και καλοπροαιρετα......

gfs-1-354.png

Θανάση το τρολαρεις δεν απευθύνεται σε εσένα καταρχάς και σίγουρα σχολιάζεις ότι βλέπεις αν και μεταξύ μας ένα τρέξιμο στις 6 του Μάρτη δεν ξέρω κατά πόσο στέκει όταν Ραν με Ραν έχουμε τόσες αλλαγές.... σίγουρα καταλαβαίνω την απογοήτευση σου φέτος όπως και τα τελευταία χρόνια,απογοητευμένος είμαι και εγώ,αλλά ρε φίλε θεωρώ καλό να βρίσκουμε και κάτι θετικό να πιανομαστε από το να σχολιάζουμε μόνο τα αρνητικά,αυτά φιλικά πάντα και ότι άλλο θα το πούμε σε π.μ.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Απο την κινητικοτητα στο φορουμ και την ταχυτητα που αλλαζουν οι σελιδες,καταλαβαινουμε ολοι οτι ο χειμωνας οδευει στο τελος του...Ημερολογιακα...Γιατι στην ουσια δεν ηρθε ποτε..Τουλαχιστον ας επιβεβαιωθουν καποια ισχυρα περασματα βροχων που διαφαινονται...Αφου ουτε χαμηλο της προκοπης δεν μπορει να ρθει για να μας απασχολησει εστω για δυο 24ωρα..

Κατα τ αλλα...Ψυχραιμια!!!Δεν ξερω αν ο καιρος εχει γυρισματα...Ξερω ομως οτι εξω απο το φορουμ και απο το χομπι μας,υπαρχουν πολυ πιο σοβαρα προβληματα...Μακαρι το μονο προβλημα για καθε καιροφιλο να ηταν γιατι δε χιονισε η δεν εβρεξε...

Αθλια η φετινη σεζον..Χιλιογραμμενα απ ολους ειναι...Ας εχουμε την υγεια μας και βλεπουμε...Δυστυχως η ευτυχως με τον καιρο δε μπορουμε να τα βαλουμε..Ας στεναχωριομαστε για οτι μπορουμε ν αλλαξουμε και δεν το κανουμε...Αλλα στον καιρο δεν εχουμε καμια δυναμη να κανουμε τιποτα..Αυτος εχει τον πρωτο και τον τελευταιο λογο..

Καλο βραδυ....

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

25 λεπτά πριν, ICELARISSA είπε:

Νομιζω οτι δεν χρειαζεται να λεμε παρα πολλα υπομονη ο μαρτιατικος χιονιας ερχεται 12-14🤣🤣🤣🤣

Σήμερα αναθάρρησα ...βρήκα στόχο βρήκα σκοπό...έρχεται ΚΑΜΗΛΑ!!!12-14...🤣🤣🤣🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αναρτήθηκε (Επεξεργασμένο)

βΛΈΠΩ ΤΟΥΜΠΆΡΑ ΤΖΊΦΟΥ ΣΤΗΝ αΜΕΡΙΚΉ.. πΑΝΗΓΥΡΙΚΉ ΝΊΚΗ ΤΟΥ ΕΥΡΩΠΑΊΟΥ ΌΤΑΝ ΑΚΡΙΒΏς ΔΕΝ ΈΠΡΕΠΕΠΕ

 

Ερχεται.

gens-25-1-360.png

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Έβγαλε καλύτερο πέρασμα ψυχρού μετώπου για Κυριακή προς Δευτέρα. Αρκεί να μην είναι σαν το προηγούμενο και στρίψει μόλις πατήσει Σαρωνικό 😉

Άντε καληνύχτες 

126-779GR.gif.79fb2f00949ae85723fa0e3c1c5e0375.gif

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Mακαρι να βγει το βροχοχαμηλο στις 26 του μηνος

Και αφου χιονια δεν ηρθανε ποτε

Βροχες λοιπον απο εδω και στο εξης μπας και η φετινη χρονια παει καλυτερα υετικα

Επεξεργάστηκε από Spyros Snowstorm
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Στα σενάρια του ευρωπαίου υπάρχουν και πεδινά σενάρια.. πάντως μιλάμε για τεράστιο αχταρμά..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 ώρες πριν, vorios_polos είπε:

Συνεχίζει ο τζιφος να θέλε κάτι να πει...

Ειναι κεκες ομως ρε Βαγγο μου..Μεχρι να το πει θα χει μπει ο Ιουνης..🤣

Εεεεεεε-ρχορχορχορχορχο-νταινταινται,χχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχ........Χααααλλααασεεε...Καπως ετσι..😜

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 ώρες πριν, ICELARISSA είπε:

Αρχιζει να υπαρχει ταση για τεραστια ασθ ειδικα για μαρτη μηνα για να δουμε τι θα φερει...αν συμβει...ens_nh-stratUT_010hPa_20240220.png.0e559a416e13fa4ee3f7afbf83d5e2ae.pngps2png-worker-commands-7fffdb77dd-g8qsb-6fe5cac1a363ec1525f54343b6cc9fd8-nXqzW4.png.1f715dc2866b54f7cbe5ed72f9e840ad.png

Θα φέρει τελη Μάρτη θερμοκρασίες απο 4-11 για να μας σπάσει απλα τα νεύρα χαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αναρτήθηκε (Επεξεργασμένο)

Πληρης εκφυλισμός τη. Φάσης.. τα τελευταία καλά σενάρια εξαφανίστηκαν..

Τα Γιάννενα πάνε για δεύτερο συνεχόμενο χρόνο χωρίς νιφάδα, όταν ο μοναδικός χρόνος στη ιστορία τους που έγινε αυτο ήταν πέρσι, και παραλίγο το 19-20.. tragic!  

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

12 λεπτά πριν, vorios_polos είπε:

Σιγά σιγά να μαζευόμαστε οι υποψήφιοι για τον σχολιασμό Μαρτίου...εγώ δήλωσα .άλλοι?

Μπαααα... Μακρια😃

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ούτε τον Ιούλιο τόση νέκρα, χαχαχα...

Βέβαια τι λέω, τον Ιούλιο σχολιάζουμε μανιωδώς τους καύσωνες με τα +32 στα 850

Επεξεργάστηκε από Χιών
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ωραίο μέτωπο για Κυριακή.

Το ότι είναι πάλι βράδυ με ξεπερνάει. Θα πάρω φόρα και θα χτυπήσω το κεφάλι μου στον τοίχο...

Ευρωπαίος, τζίφος και μπολαμ ( το τελευταίο το έβαλα έτσι για την πλάκα) αντίστοιχα..

Α και παρεμπιπτόντως @[weathermaniac] εκ μέρους των υπόλοιπων καιροφιλων μην ανοίξεις σχολιασμό Μαρτίου🤣🤣🤣 Δήλωσε Ιούνιο μπας και δούμε καμία σοβαρή αστάθεια χεχεχε.. 😁

ecmwfgr-2-117.png

ecmwfgr-2-120.png

108-779GR.gif

114-779GR.gif

f_totpcp_f_117.png

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, Berdon είπε:

Το ότι είναι πάλι βράδυ με ξεπερνάει. Θα πάρω φόρα και θα χτυπήσω το κεφάλι μου στον τοίχο...

Παλι θα ξενυχτησουμε κι εχουμε σχολειο το πρωι.Ελεος.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

14 λεπτά πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Παλι θα ξενυχτησουμε κι εχουμε σχολειο το πρωι.Ελεος.

Εμ ναι. Γράφουμε και πρώτη ώρα διαγώνισμα. Μέχρι τότε μπορεί ωστόσο εαν αλλάξει η παράμετρος της Καραϊβικής να έχει μετατραπεί σε χιονιά και να κλείσουν τα σχολεία...🥸

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό? Συνδεθείτε εδώ.

Sign In Now





×
×
  • Δημιουργία νέου...