Jump to content
Winterlove

ΑΝΑΦΟΡΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2024

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παρα πολύ βροχη κατα περιόδους και στο Διονυσο … 46mm μέχρι τώρα το αναλογικό μου…

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

πηγαμε καλα σημερα Αττικη αν και ηταν αναμενο με το συγκεκριμμενο χαμηλο και την θεση και πορεια που εχει......

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ρίχνει τον πάτο του πάλι σε τρομερό σκοτος....29mm εγώ ...έως 35mm η γειτονιά μου 

Υπέροχη μέρα ....καταπληκτικη

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Βλέπω από 20-50μμ όλο το λεκανοπέδιο! Εντωμεταξύ μόλις εντάθηκε η ποτιστική στο Γαλάτσι. Μένει να δούμε που θα λήξουμε τωρα. Δίδυμα 72.4μμ. 

Επεξεργάστηκε από galatsioths
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Aκοπα και ασταμάτητα.....Θέλω να δω που θα σταματήσουμε ως τα μεσάνυχτα.....το 40mm το ξεπεράσαμε....όπως και το Μαρούσι και ο άλλος σταθμός πιο κάτω από μας (43mm).....Οι ουρανοί είναι δικοί μας σήμερα!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Κοντευει και η Καλλιθεα τα 30μμ..Τετοιες μερες σπανιζουν φετος...Και μετωπαρα το βραδυ με 288mm/h ραγδαιοτητα συνοδεια ηλεκτρικων και ολοημερη βροχη σημερα...Τεροιες μερες θυμιζουν το πραγματικο Φθινοπωρο που δεν ηρθε φετος...Οπως και ο χειμωνας...Τετοια χαμηλα θελουμε..Και τα καλυτερα μπροστα μας ειναι απο Πεμπτη..Σε μια μερα εγραψα τοσα χιλιοστα,οσα δεν ειχα γραψει απο την πρωτη του χρονου!!!Ευλογια ακομα και οι βροχες.. ΟΧΙ ΟΜΩΣ ΗΛΙΟ ΑΠΟ ΤΩΡΑ!!

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μας έλειψαν τέτοιες μέρες 38+ mm Ηλιούπολη καί ρίχνει...αν καί δορυφορική πού είδα θά ανοίξει όπως καί νά έχει τέλεια μέρα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

To X ειναι μεταξυ Κυθηρων και Μηλου ενω οι προβλεψεις του gfs για αυτη την ωρα ηταν να ειχε ακουμπησει τον νομο Χανιων...Αντιθετα ο Ευρωπαιος στις 0.25 μοιρες πλεον το επιασε στην ακριβεια. Πως να μη βρεχει ετσι?😉 

 

image.png.ec8f83a4aeaab0f5db43651b60e739a1.png

Modele GFS - Carte prévisions

ecmwfgr-0-27.png?12

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

31mm...11 βαθμοί .....ρίχνει άκοπα λέμε ....σίγουρα έχω πάνω από 35mm όπως και οι σταθμοί στην περιοχή αλλά λόγω ισχυρου αέρα τη νύχτα έχασα μερικά 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.





×
×
  • Δημιουργία νέου...