Jump to content
ΠΩΓΩΝΙ

ΑΝΑΦΟΡΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ 2024

Προτεινόμενες αναρτήσεις

εχει ενισχυθει ο νοτιας και στην Αττικη προς το ξημερωμα θα γυρισουν σε δυτικους......με το περασμα του χαμηλου.....ενω και αυριο το μεσημεροαπογευμα πιθανον κυριως στα βορεια του νομου να βγουν φαινομενα.....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

αστραπές βορειοδυτικά, και πλέον αστραπές και στους πρόποδες τυ Ολύμπου βορειοαναοτλικά.. Κάτι μου λέει ότι και εδώ Λάρισα θα δούε καλό μπουρίνι

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Είμαι στη δουλειά, δεν προλαβαίνω να ασχοληθώ με επεξεργασία βίντεο. Προσωρινά στέλνω φωτό από τη στιγμή του χαμού και όταν καταφέρω να φτιάξω τα βίντεο θα τα ανεβάσω!

IMG_7936.png

IMG_7935.png

IMG_7934.png

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, Fotis είπε:

Είμαι στη δουλειά, δεν προλαβαίνω να ασχοληθώ με επεξεργασία βίντεο. Προσωρινά στέλνω φωτό από τη στιγμή του χαμού και όταν καταφέρω να φτιάξω τα βίντεο θα τα ανεβάσω!

IMG_7936.png

IMG_7935.png

IMG_7934.png

Η τελευταία όλα τα λεφτά! Μπράβο!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αττικαρα θα χτυπησει εκει γυρω στα μεσανυχτα ως 01.00.....παντα ειναι πανεμορφη η ΝΥΚΤΕΡΙΝΗ πολεμικη καταιγιδα, με μπαμ μπουμ, κραου και καταρρακτωδες νερο (αρκει να μην εισαι εξω)

Αντε να δουμε....14 βαθμοι και πυκνωνει η συννεφια...αμα βαλουμε 5-10 mm στους περισσοτερους σταθμους απτο περασμα, μια χαρα θα ειμαστε 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ηρεμία πριν τη καταιγίδα εδώ... Αν και φυσάει πολύς αέρας.

Κάπως στα πολύ βαθιά της πεδιάδας φαίνονται και οι αστραπές από την καταιγίδα στην Καλαμπάκα...

Εγώ σας λέω μολις πατήσει το μέτωπο Θεσσαλία και στερεά θα πάρει φωτιά... Εξάλλου εκεί είναι όλη η δυναμική ενέργεια, οπότε μπορεί να αργήσει αλλά θα βγάλει κάτι καλό...

Αργότερα  αν φυτρώσει καταιγίδα σε καμία Καρδίτσα με πολλά ηλεκτρικά θα βγάλω και βιντεο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ρε σεις για 5 λεπτά δεν ριχνει ούτε μια στραπή (ακόμα ψιχαλίζει) και εκεί που έχει απόλυτη ησυχία και ξεχνιέσαι... ΜΠΑΑΑΑΑΑΑΜΜΜ💩

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αναρτήθηκε (Επεξεργασμένο)

Εχω βάλει κάμερα αρχαίας Ολυμπίας και από πίσω να ακούγεται το βαλς των χαμένων ονείρων συνοδεία μπουμπουνητών... Απόλαυση🤣

Επεξεργάστηκε από Berdon
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αναρτήθηκε (Επεξεργασμένο)

Σαμαρίνα ξεκίνησε υγροχιονο - χιονόνερο με + 1.8 Τ.  Άντε να δούμε...

Επεξεργάστηκε από ORESIVIOS
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...