Jump to content
ΠΩΓΩΝΙ

ΑΝΑΦΟΡΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ 2024

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 λεπτό πριν, baristrs είπε:

Μεγαλη εννοω σε μεγεθος

ναι και αυτό είναι πολύ μικρή σε έκταση βρε συ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Περίμενα καλύτερα πράγματα σήμερα μέσα στην πεδιάδα αφού είχε cape... Μόνο κάτι συννεφιές προς οθρυ και Πήλιο νωρίς, μετά τιποτα... Μάλλον δεν είχαμε 500 και καλές Τ επιφάνειας για καταιγίδες...

Έν αναμονή για αύριο που θα έχουμε τα 2 στερούμενα του  σήμερα συστατικά για πιο αξιόλογη αστάθεια...

@[weathermaniac] η και όποιος κοίταξε αναλυτικότερα από ότι εγώ για αύριο, τι λένε οι προγνώσεις; Θα βγάλει τίποτα αξιο του λόγου στην πεδιάδα η θα είναι ορεινή αστάθεια ;

Άντε γιατί έχω πάθει καταιγιδομηδενιτιδα😆

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Soto Weather είπε:

Περίμενα καλύτερα πράγματα σήμερα μέσα στην πεδιάδα αφού είχε cape... Μόνο κάτι συννεφιές προς οθρυ και Πήλιο νωρίς, μετά τιποτα... Μάλλον δεν είχαμε 500 και καλές Τ επιφάνειας για καταιγίδες...

Έν αναμονή για αύριο που θα έχουμε τα 2 στερούμενα του  σήμερα συστατικά για πιο αξιόλογη αστάθεια...

@[weathermaniac] η και όποιος κοίταξε αναλυτικότερα από ότι εγώ για αύριο, τι λένε οι προγνώσεις; Θα βγάλει τίποτα αξιο του λόγου στην πεδιάδα η θα είναι ορεινή αστάθεια ;

Άντε γιατί έχω πάθει καταιγιδομηδενιτιδα😆

με φοβίζει η ενίσχυση ου επιφανειακού δυτικού..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

18 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Έβρεξε στην βόρεια πόλη. Μουμπουνιζει τώρα!

Καταιγίδα; Μωρέ μπράβο...

Θα φταίει το δυναμικό αίτιο που υπήρχε σήμερα... Ο ζεστός καπνός από τη ψησταριά σου 🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μετσοβο με επιφυλαξη αν ειναι χθεσινη η παλαιοτερη..τα υψομετρα χιονοστρωσης ταιριαζουν με τις αναφορες..οπως και να χει ειναι μπομπα

FB_IMG_1709751379593.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

11 λεπτά πριν, Tolisk20 είπε:

Η κοιλαδα του δαφνιου και στο βαθος ο σκαραμαγκας

FB_IMG_1709748906066.jpg

Πανέμορφη φωτό! Εγώ βρίσκομαι λίγο πιο δεξιά αλλά δεν φαίνομαι χεχεχε

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, Berdon είπε:

Πανέμορφη φωτό! Εγώ βρίσκομαι λίγο πιο δεξιά αλλά δεν φαίνομαι χεχεχε

Θες ν ανεβω προς τα σενα?..25η μαρτιου 2021

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Tolisk20 είπε:

Θες ν ανεβω προς τα σενα?..25η μαρτιου 2021

Ε τώρα είσαι σωστός χαχαχα

Εκείνη τη ήμερα είχα σηκώσει άρον άρον τους γονείς και τα αδέλφια μου για να δουν τη χιονόπτωση!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αναρτήθηκε (Επεξεργασμένο)

Αυριο θα εχουμε πιο γενικευμενες μπορες αλλα και καταιγιδες στα κεντροβορεια..Για την Αττικη μαλλον θα πρεπει να περιμενουμε απο τη νεα βδομαδα..Αν μη τι αλλο ο Μαρτης παρουσιαζει ενδιαφερον..Ανα 3-4 μερες εχουμε διαταραχη...Αυριο παντως η Αττικη αν και δεν θα βρεξει,θα χει νυχτερινη ομιχλη λογω τσικνας...Καιρικο και κρεατικο φαινομενο...Με μετρο παιδες..🤣

Μετσοβο πριν δυο μερες..Την ωρα που αρχιζε το στουπιδι..Καλο βραδυ σε ολους...

421060857_776626301006318_8578197311322291345_n.jpg

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αναρτήθηκε (Επεξεργασμένο)

Καληνύχτα παιδιά

Κάποιες φωτό που έβγαλα σήμερα το απόγευμα από το ηλιοβασίλεμα... Τις έβαλα τώρα γιατί έκαναν ώρα να περάσουν από την κάμερα στο κινητό..

DSC_0432.JPG.6b6c61e3cf168b315ca8ae14560aaee4.JPG

DSC_0402.JPG.c88ea2edc04835e045b51e0817bd5577.JPG

DSC_0408.JPG.67a6081560b110425a4da580af0ebb22.JPG

DSC_0425.JPG.023a67fea76451910f57beeab5d6f79b.JPG

Και δύο δώρο από τον Άλιμο που πήγα το Σάββατο χεχεχε

DSC_0360.JPG.431ef4860b78999e7e3e3b37b461028f.JPG

 

IMG_20240307_004100.jpg

Επεξεργάστηκε από Berdon
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αναρτήθηκε (Επεξεργασμένο)

Από τα γρήγορα που βλέπω για τα πολύ νότια (Κρήτη-Δωδεκάνησα κτλ) το πρώτο δεκαήμερο Μαρτίου μάλλον θα διαμορφωθεί ως ένα από  τα θερμότερα εδώ και τουλάχιστον μια δεκαετία. 

Επεξεργάστηκε από South καυσωνάκιας
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημέρα,

βρέχει ποτιστικά από τα ξημερώματα στην Ξάνθη με 9c και σκοτάδι. Έκτη μέρα βροχής για το Μάρτιο και όλες είναι ποτιστικές. Περί τα 5,5 μμ έχουν καταγραφεί στο σταθμό του ΕΑΑ έξω από την πόλη. Ο μήνας έχει ως τώρα 35μμ, επιτελούς η περιοχή μετά από 2 μήνες χάλι δέχεται βροχές. Ο Ιανουάριος ήταν κατάξερος με 12μμ όπως και ο Φεβρουάριος με 40μμ αλλά τα 30μμ έπεσαν σε 2 ώρες. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...