Jump to content
ΠΩΓΩΝΙ

ΑΝΑΦΟΡΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ 2024

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ακριβως αυτη την εικονα βλεπαμε κ απο Μαρουσι...

Σημερα.ομως δεν ανεβηκα, εμεινα Ζωγραφου για να φερω κι εδω γουρι κ μεσημεριανη μποριτσα απο Υμηττο...

Ολα.ετοιμα με συννεφια, υπουλο αερακι, σκοταδι μεσημεριατικα κ μολις 15.8 σε εναν ΑΠΙΘΑΝΟ Μαρτιεμβριο φετος....δωσεεεεε μη μας λυπασαι! Παμε για το 3 στα 3 στην Αττικη αλλα σε διαφορετικες περιοχες σημερα! Να βραχουμε ολοι!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Άρχισαν τα ωραία τώρα που ο ήλιος είναι πιο κάθετος, κλασικά σταθμός ΕΑΑ Πρέβεζας άλλου νταλου, δυστυχώς αρκετοί τέτοιοι σταθμοί βγάζουν κλιματικές τιμές ότι να ναι σε σχέση με την πραγματικότητα. Πλέον με σύγκριση 2 ετών τα καλοκαίρια είναι στο +2 στις μέγιστες περίπου και τους χειμώνες +0.5 χοντρικά

Τώρα πάλι η κατάσταση όπως κάθε χρόνο από 2019 και μετά τραγική

3 ιδιωτικοί συμπεριλαμβανομένου και του δικού μου (οι 2 βρεσσερ ο δικός μου sainlogic) 17-18 βαθμούς

IMG_20240316_150033.jpg.b9e0266be1c386830976c279f088c0ce.jpg

ΕΑΑ 19.7!

IMG_20240316_150100.jpg.e152f18d6f8b25dff7e19987f8eed776.jpg

Άκτιο επίσης 18, παρακαλάμε με στοιχεία και στατιστικά για συντήρηση αλλά δεν απαντάνε καν!

Τέλος πάντων υγεία, Μύτικα Πρέβεζας 18.4-8.5 διακύμανση σήμερα κλασική μέρα Μάρτη 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Και ένα βιντεάκι απ' την ταράτσα με θέα το Μονολίθι στο βάθος και άποψη του σταθμού που σήμερα έκανα συντήρηση! Τέλεια μέρα για βόλτα

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μέγιστες Ελλάδας σήμερα ως τώρα

Στυλίδα ΕΑΑ 21.3 

Κομπότι ΕΑΑ 21.1

Καρδίτσα ΕΑΑ, Λευκοχώρι ΕΑΑ, Μοίρες ΕΑΑ 21.0

Λιβαδειά ΕΑΑ 20.9

Ευρώτας ΕΑΑ, Λουτράκι ΕΑΑ, Γρεβενά ΕΑΑ 20.8

Στην Αττική μέγιστη Ελευσίνα ΕΑΑ 20.1

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Συννεφιασμένο σκηνικό και σήμερα και με περισσότερη εμμονή πλέον.....Βροχούλα περαστική νωρίτερα το μεσημέρι (3/3), ψυχρούλα και αρκετά πιο αυξημένη και βαριά συννεφιά τώρα σε σχέση με τις προηγούμενες ημέρες....8,3-16,3oC σήμερα εδώ στα Μελίσσια και 0,3mm....Ωραίες αναπτύξεις και ήλιος ακριβοθώρητος ξανά!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ψιλοβροχο κατά τις 12-1 το μεσημέρι εδώ ...αλλά μέχρι εκεί.....φοβερή μαυρίλα τώρα με εμφανή καταιγίδα στα ΒΒΔ δηλαδή προς Πάρνηθα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

29 λεπτά πριν, sakis13 είπε:

Περπατημα στα βουνα με τον Μητσακο...Με ευχαριστη παρεα.

20240316_160808.jpg

Τι μου θυμιζει τι μου θυμιζει..

images.jpeg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...