Jump to content
[weathermaniac]

Σχολιασμός τρελών χαρτών cfs

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 λεπτό πριν, [weathermaniac] είπε:

Όμως εδώ έχεις και οργανωμένο χαμηλό. Βέβαια λογικά θα έχει πιο ανεβασμένες θερμοκρασίες στα 500, που να εμποδίζει την δημιουργία τέτοιων καταιγίδων.  Αλλά και πάλι.  Πόσο χιόνι είχε κάνει τότε Ηλιούπολη?

30-40 εκατοστα. Οσο πιο κοντα στο βουνο πλησιαζε και μισο μετρο. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Hlioupolitis98 είπε:

30-40 εκατοστα. Οσο πιο κοντα στο βουνο πλησιαζε και μισο μετρο. 

Αυτά είναι! Καλά δεν μπορώ να φνταστώ τι έβαλε η Εύβοια τότε

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, [weathermaniac] είπε:

Αυτά είναι! Καλά δεν μπορώ να φνταστώ τι έβαλε η Εύβοια τότε

Ουτε εγω. Δυστυχως ημουν πιτσιρικάς κσι μονο εικονες εχω απο την εναρξη της επικης αυτης κακοκαιριας... Δεν μου εκοψε να βγαλω προς το τελος που ειχαν θαφτει τα πάντα... 

Εβγαινα εξω συνεχεια αν και δεν με αφηναν γιατι ηταν επικινδυνο για 9 χρονων παιδι

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Hlioupolitis98 είπε:

Ουτε εγω. Δυστυχως ημουν πιτσιρικάς κσι μονο εικονες εχω απο την εναρξη της επικης αυτης κακοκαιριας... Δεν μου εκοψε να βγαλω προς το τελος που ειχαν θαφτει τα πάντα... 

Εβγαινα εξω συνεχεια αν και δεν με αφηναν γιατι ηταν επικινδυνο για 9 χρονων παιδι

καλά και εγώ μια από τα ίδια.. δεν έχω ούτε μια εικόνα από τον χιονιά της Λάρισας του 2010!! Ούτε του 2012.. όταν ξεκίνησα να παίρνω εικόνες ξεκίνησαν οι μούφες, και τελικά την Αριάδνη την έζησα στα Γιάννενα.. Βέβαια ευτυχώς που χιόνισε καλά τότε και εδώ, αλλά ούτε εδώ πήρα φωτογραφίες γιατί πολύ απλά δεν έχω smartphone  και η κάμερα ήταν Λάρισα. Με στεναχωρεί αυτό πολύ.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Hlioupolitis98 είπε:

Να το ζησω τωρα να το νιωσω να βγαινω συνέχεια θελω... Αλλα δεν θα γινει οσο ζω  ειμαι σχεδον βέβαιος πια. 

Αν μείνεις στην Ελλάδα τότε σίγουρα θα το ξαναζήσεις. Εγώ λογικά θα φύγω σύντομα και όντως δεν θα το ξαναζήσω. Βέβαια κάποτε που θα γίνει σπίτι μου η Αμερική θα το χαίρομαι και εκεί. Εξάλλου εκεί έχω και τις υπερκαταιγίδες. Αλλά η νοσταλγία είναι νοσταλγία.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, [weathermaniac] είπε:

Αν μείνεις στην Ελλάδα τότε σίγουρα θα το ξαναζήσεις. Εγώ λογικά θα φύγω σύντομα και όντως δεν θα το ξαναζήσω. Βέβαια κάποτε που θα γίνει σπίτι μου η Αμερική θα το χαίρομαι και εκεί. Εξάλλου εκεί έχω και τις υπερκαταιγίδες. Αλλά η νοσταλγία είναι νοσταλγία.

Εκει θα ζεις χιονια καθε χρονο :ρ αλλα ναι το εκτιμαμε επειδη είναι σπανιο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Hlioupolitis98 είπε:

Εκει θα ζεις χιονια καθε χρονο :ρ αλλα ναι το εκτιμαμε επειδη είναι σπανιο

Ναι όντως χεχε. Εκεί που πήγα στην virginia μου είπε η θεία μου ότι έκανε 3 feet of snow η αλλιώς ένα μέτρο πρόσφατα. Πραγματικά αναρωτιέμαι πως είναι να πέφτει τέτοια ποσότητα χιονιού

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

21 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Ναι όντως χεχε. Εκεί που πήγα στην virginia μου είπε η θεία μου ότι έκανε 3 feet of snow η αλλιώς ένα μέτρο πρόσφατα. Πραγματικά αναρωτιέμαι πως είναι να πέφτει τέτοια ποσότητα χιονιού

Ονειρο για εμας. Συνηθεια ή κουραση για αυτους

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Hlioupolitis98 είπε:

Ονειρο για εμας. Συνηθεια ή κουραση για αυτους

Είναι εξελιγμένοι εκεί ειδικά . Οι δρόμοι καθαρίζουν γρήγορα με το που τελειώσει ο χαμός, και φυσικά παίρνουν κατάλληλες προμήθειες μιας και η ενημέρωση εκεί είναι συνεχής

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 ώρες πριν, Hlioupolitis98 είπε:

Να το ζησω τωρα να το νιωσω να βγαινω συνέχεια θελω... Αλλα δεν θα γινει οσο ζω  ειμαι σχεδον βέβαιος πια. 

τι?????!!!!!...που ζεις?στο αλγερι και δεν θα το ξαναζησεις?...φυσικα και θα το ξαναζησεις και θα το ξαναζησεις κ.ο.κ....😋

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

χαμηλό βόμβα που αν δεν υπήρχε η Ιταλία θα έφτανε τα 960 mb σίγουρα. τώρα απλά φτάνει τα.. 975, και το εντυπωσιακό είναι ότι έχει ασύλληπτη βαροβαθίδα

anim_snl8.gifanim_mdu9.gifanim_mjc8.gif

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

χαχα πότε έγιναν όλα αυτά? έλειπα εκείνη την στιγμή μάλλον γιατί πήρα το μπιφτέκι μου. Ευτυχώς δεν έπαθα το σοκ!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

to 12ari ενα μοισ έβγαλε ωραία πράγματα.

Ας βάλω αρχικά έναν πολύ όμορφο δυτικό χιονιά με περίπου 20-30 εκατοστά λόγω οριακής θερμοκρασίας

anim_ptj1.gifanim_qrz0.gifanim_ciw0.gif

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό? Συνδεθείτε εδώ.

Sign In Now


×
×
  • Δημιουργία νέου...