Jump to content
[weathermaniac]

ΑΝΑΛΥΣΗ ΧΑΡΤΩΝ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2019

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 minute ago, notios_polos είπε:

ειδες τι εννουσα μιχαηλ?που βιαζεσαι...χαχαχαχα

Ε.. Nope. Δεν νομίζω να μην κατάλαβες τι είπα?

Είναι  τελείως άλλο αυτό που έλεγες με αυτό που έκανε ο παίος

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 minutes ago, [weathermaniac] είπε:

Ε.. Nope. Δεν νομίζω να μην κατάλαβες τι είπα?

Είναι  τελείως άλλο αυτό που έλεγες με αυτό που έκανε ο παίος

μα αυτο ελεγα..να παει ο εμποδισμος οσο το δυνατον πιο δυτικα για να σηκωθει απ οσο το δυνατον πιο δυτικα και να κατεβει αυλωνας..οπως ακριβως το δειχνει.μαλλον δεν καταλαβες μιχαηλ μου τι εννουσα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ας ελπίσουμε αυτη τη φορά ο ευρωπαίος να μυρίζεται καλά την κατάσταση για μετά τις 15 του μηνα να πέσει μέσα όπως τώρα και να έρθει η πολυπόθητη αλλαγή στην διάταξη και στις καιρικές συνθήκες..να θυμίσει επιτέλους φθινόπωρο..γιατί μέχρι τις 15 οι θερμοκρασίες θα θυμίζουν καλοκαίρι....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, notios_polos είπε:

μα αυτο ελεγα..να παει ο εμποδισμος οσο το δυνατον πιο δυτικα για να σηκωθει απ οσο το δυνατον πιο δυτικα και να κατεβει αυλωνας..οπως ακριβως το δειχνει.μαλλον δεν καταλαβες μιχαηλ μου τι εννουσα

Μπορεί. Γιατί αυτό που κατεβάζει ο ευρωπαίος είναι άλλος αυλώνας, δεν είναι ο ίδιος αυλώνας με τον τζίφο.. Πάντως σε κάθε περίπτωση ισχύει αυτό που είπα. Δηλαδή αν βάλεις τον τζίφο με τον αυλώνα του, αν μετακινήσεις μόνο την λίμνη πιο δυτικά ο αυλώνας θα βγει πιο ανατολικά, αν έχουμε όλες τις άλλες αρχικές συνθήκες ίδιες

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, [weathermaniac] είπε:

Μπορεί. Γιατί αυτό που κατεβάζει ο ευρωπαίος είναι άλλος αυλώνας, δεν είναι ο ίδιος αυλώνας με τον τζίφο.. Πάντως σε κάθε περίπτωση ισχύει αυτό που είπα. Δηλαδή αν βάλεις τον τζίφο με τον αυλώνα του, αν μετακινήσεις μόνο την λίμνη πιο δυτικά ο αυλώνας θα βγει πιο ανατολικά, αν έχουμε όλες τις άλλες αρχικές συνθήκες ίδιες

μα για αλλο αυλωνα λεω ρε μιχαηλ..αλλη διαταξη βγαζει ο τζιφος αλλη διαταξη ο παιος...εγω δεν μιλησα για λιμνη μιλησα για εμποδισμο πιο δυτικα αρα και η λιμνη

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 minute ago, notios_polos είπε:

μα για αλλο αυλωνα λεω ρε μιχαηλ..αλλη διαταξη βγαζει ο τζιφος αλλη διαταξη ο παιος...εγω δεν μιλησα για λιμνη μιλησα για εμποδισμο πιο δυτικα αρα και η λιμνη

ναι το ξαναδιάβασα τώρα δίκιο έχεις, άλλο έλεγες χεχε.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 minutes ago, notios_polos είπε:

ριξτε καναν υετο παιου 15..να δουμε αν οντος εχει πολλα νερα

mcenergy_europa_rrr_500_216_201909061200_balkan.pngmcenergy_europa_rrr_500_228_201909061200_balkan.png

 

έτοιμο

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 minute ago, notios_polos είπε:

ευχαριστουμε ετοιμοπολεμε μιχαηλ....😀

Θα έβγαζε πολύ περισσότερα στην Χαλκιδική. Ούτε τότε που έγινε ο πανικός έδινε την πραγματικότητα φίλάρα. Αν βγει θα είναι μια διάταξη που δεν θα ήθελα να χάσω.

 

Παρακαλώ. Φιλαραααααααα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πιστεύω ότι θα έχουμε ένα νέο 2018. 12-15 Σεπτέμβρη 20αρια στα 850 και 16-19 Σεπτέμβρη χιόνια στα ορεινά>=1700 μέτρα. Και πέρσι είχαμε 20-23/9 στα 850 20-22, στις 24-25/9 είχαμε μεταβατικές μέρες και 26-30/9 είχαμε χιόνια στα ορεινά>=1700 μέτρων. Ε φέτος ένα 10ημερο νωρίτερα παρόμοια κατάσταση.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Θέλει δουλειά ο μέσος όρος του παίου. Πάντως Για Κυριακή 15 του μήνα δύσκολα χάνεται το πανηγύρι. το μέρος της λίμνης θα έρθει και θα γίνει της μουρλής εκείνη την ημέρα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 minutes ago, [weathermaniac] είπε:

Θέλει δουλειά ο μέσος όρος του παίου. Πάντως Για Κυριακή 15 του μήνα δύσκολα χάνεται το πανηγύρι. το μέρος της λίμνης θα έρθει και θα γίνει της μουρλής εκείνη την ημέρα

λες ?..λογικα ετσω και λιγο να μας αγγιξει επειδη θα εχουμε φουλ θερμη εισβολη πριν οντος θα γινοταν της μουρλης...και μ αρεσουν οι κυριακατικες κακοκαιριες

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, notios_polos είπε:

λες ?..λογικα ετσω και λιγο να μας αγγιξει επειδη θα εχουμε φουλ θερμη εισβολη πριν οντος θα γινοταν της μουρλης...και μ αρεσουν οι κυριακατικες κακοκαιριες

ναι ρε. ¨ερχεται ακριβώς με τον ίδιο τρόπο που ήρθε και η τρέλα τότε. Ακριβώς!! Και είμαι σίγουρος πως έχει ΤΟΥς ΔΕΙΚΤΕς ΑΣΤΑΘΕΙΑς. φυσικά ο τζίφος δεν είναι τόσο καλός, αλλά θα τουμπιάσει χεχε.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

για να δουμε 18αρι σε λιγο.. αντε να φθινοπωριαζει σιγα σιγα.. τα τζιτζικια τον χαβα τους λαλουνε ακομα εδω σε αττικη 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Για αύριο ακόμα και το Icon Που είναι φειδωλό στον υετό αύριο βγάζει πραγματάκι

icon-2-21.png?06-18

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ωραίο Medicane στην Ισπανία από icon...iconeu_sp1-2-108-0.png?06-23iconeu_sp1-1-108-0.png?06-23

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ετοιμαστείτε για δραματική δυτίκιση τζίφου. χαχαχα

 

 

πολύ πιο παχύδερμη αποκοπή, θα έχει ενδιαφέρουσα συνέχεια

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...