Jump to content
[weathermaniac]

ΑΝΑΛΥΣΗ ΧΑΡΤΩΝ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2019

Προτεινόμενες αναρτήσεις

gens-21-1-240.png

θα βγει το διάγραμμα εντός ολίγου. Πιο ξεκάθαρη κακοκαιρία πεθαίνεις.

Diagramme GEFS

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

άσχημα τα 12αρια μέχρι στιγμής για Σάββατο.. Δεν θέλει να δω καταιγίδα πάει τελείωσε.. ΕΛπίζω να είναι πισωγύρισμα μιας ημέρας...

 

πιστεύω ότι το ούκμο είναι σχετικά καλό για εκείνη την ημέρα.

 

το λεγκασυ θα βγάλει τρόμο για μετά.

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 hours ago, salonikatasos said:

Μαλλον εκει που πας γινονται αυτα στις 6 το απογευμα. Τα μωρα που λες θα πανε στην παραλια 3 και 4 το μεσημερι και θα κατσουν μεχρι να νυχτωσει. Οι συνταξιουχοι πανε στις 6 το πρωι,οχι το απογευμα και πανε σε παραλιες που δεν παει ο κοσμος. Δςν θα πανε εκει που ειναι το beach bar. 

 

Εσυ κρυωνεις με 25 και 30 βαθμους και σκεπαζεσαι το καλοκαιρι,τι μας φερνεις τον εαυτο σου ως παραδειγμα;

Βάζω στοίχημα ότι αν πας σε οποιαδήποτε παραλια το Σεπτέμβριο  στη Βόρεια Ελλάδα ότι δεν έχει κόσμο και πολύ νεολαία.

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Βλέπω μπαίνει καινουργιος τυφώνας στον Ατλαντικό σε καμιά 10αριά μέρες. Βέβαια αμφιβάλλω αν μας απηρεάσει εκεί που θα είμαι. Τζεμ και Legacy Βγάζουν νέα μηχανιώνα απλά λίγο πιο δυτικά για τα μακρινά.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τίποτα ιδιαίτερο από τον ευρωπαίο σε βαθος χρόνου...μόνο ένα πέρασμα σε φευγάτες ωρες....τα ανσάμπλ του τζιφου είναι καλά και το κύριο του τζεμ στις ίδιες ώρες πανω κατω....μετά τις 10 του μήνα....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

για τις 7-8 κατι ψιλα εκτος της δροσιας μπορει να βγουν..αλλα ταν ανσμπλ του τζιφου απο χτες κατι δειχνουν για 11-13...ο παιος οντος εινα ασχημος αλλα δεν λεει καιτιποτα για τις μακρινες ωρες του...θα δουμε και τον μεσο ορο σε λιγο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημερα αδερφια!!!Ισως μετα τις 10 να εχουμε την πρωτη γενικευμενη φθινοπωρινου τυπου κακοκαιρια..Ισως...Τις καλημερες μου...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

άρχισε να παίρνει χαμπάρι ο τζίφος στο 6αρι για τα κοντινά.

 

κλείδωσαν οι καταιγίδες για κεντροβόρεια χώρα και σε πεδινές περιοχές την Παρασκευή.

 

και το Σάββατο έβαγλε καταιγίδες παρά τ γεγονός ότι η διάταξη βελτιώθηκε ανεπαίσθητα. Πάλι καλά, ένα δώρο που χρειάζομαι καθώς ξέρω τι τέρατα θα χάσω. Εξάλλου δεν πάω σε κανένα τρομερό  μέρος των us. Αν πήγαινα κοιλάδα των ανεμοστροβίλων No problem χεχε

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

η ξεφτίλα του καινούργιου τζίφου είναι τόσο μεγάλη που μέχρι και ο Legacy Τα πάει καλύτερα στις 100 ώρες 

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 minutes ago, yiannis_volos είπε:

Για πότε Μιχαήλ;

Μετά τις 10 του μήνα έβγαλαν λιμνάρα λίγο δυτικά μας. Ενώ Παρασκευή και Σάββατο θα έχουμε καταιγίδες και στην πεδινή Θεσσαλία με ευνοϊκό στριμ ειδικά το Σάββατο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Για μετά τις 10 του μήνα αρχίζω να αισιοδοξώ για τις πρώτες φθινοπωρινές βροχές και στην Αττική..... αν είμαστε τυχεροί, ίσως έχουμε γενικότερα κάτι δυνατό! Φαίνεται ωραίο σαν εξέλιξη και το τζεμ στις μακρινές του ώρες.... τζίφος.. τζεμ στο 12αρι.. μας δίνουν αρκετές ελπίδες....!

gfseu-0-192.png?12

gemeu-0-192.png?12

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

χάλασε ο ευρωπαίος γι Σάββατο.. ΕΛπίζω το γεγονός ότι τώρα το ούκμο τα πάει τέλεια να πάει προς αυτό αύριο. Ο τζίφος θα μου πεις βγάζει φαινόμενα, αλλά θέλουμε το καλύτερο δυνατό. Ούκμο δηλαδή για Σάββατο πάντα. Η συνέχεια δεν με ενδιαφέρει γιατί ξέρω ότι θα την χάσω. Και για αυτό περιμένω μεγάλη κακοκαιρία στην Ελλάδα..

 

Περιμένω τον υετό, αν και πιστεύω ότι δύσκολα θα βγει χειρότερο σενάριο. Είμαι σίγουρος ότι σαν αποτέλεσμα είναι χειρότερο από τζίφο για Παρασκευή Σάββατο, ενώ μετά παίζει να βγάλει θερμή εισβολή πριν την κακοκαιρία

 

τα είδα. Πάλι δίνει υετό, αλλά αισθητά μειωμένο για δυτική Ελλάδα. Μου αρέσει που δίνει υετό την Πέμπτη [ότι να ναι]

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 minutes ago, sotos*snow είπε:

Πολυήμερες πλημμύρες σε Ιταλία και ιβηρική από Ευρωπαίο ....

δεν πρόκειται να βγει ο παίος. προσυπογράφω

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...