Jump to content
salonikatasos

1η συνάντηση Θεσσαλονίκης

Προτεινόμενες αναρτήσεις

27 λεπτά πριν, sotos*snow είπε:

Στο καφέ alea στο Μέγαρο μουσικής δίπλα ναι αυτό το Σάββατο μεθαύριο στις 6 το απόγευμα 

Ευχαριστώ πολύ θα έρθω αν είναι.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 ώρες πριν, George Trilofianos είπε:

Ο Σακης θα μας συντροφευσει φετος παιδια?

Θα προσπαθήσει Γιώργο.... ζόρικα ομως

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εγώ το έχω σίγουρο πλέον, έχω ήδη αγοράσει το εισιτήριο για Θεσσαλονίκη. Η αρρώστια προς το παρόν είναι ήπια αλλά ακόμα και να χειροτερέψει μετά θα έχει γίνει η συνάντηση. Πάλι καλά. Αλλά ας μην το γρουσουζέψω. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Δυστυχως μολις τωρα με ενημερωσαν απο το ελαιοτριβειο για αυριο το μεσημερι να παω να βγαλω το λαδι απο τις ελιες. Δεν θα μπορεσω να ερθω αλλα στην επομενη  συναντηση για τον χιονια που θα ερθει θα ειμαι σιγουρα. Καλα να περασετε και το αλκοολ με μετρο😘

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Λοιπόν έχουμε και λέμε στην συνάντηση στο καφε στο Αλέα θα είμαστε:

1.Τάσος 

2.Βαγγέλης

3.Μιχαήλ

4.Γιώργος-Τρίλοφο

5.WEATHER FUN όνομα;

6.Γιάννης από Καλαμάτα(αμφίβολος)

7.Νίκος Φιδάς από Κατερίνη

8.Κώστας Σάμπακ από Σερρες(;)

9.Magesnow(;)

10.Εγώ ο Σώτος

11,Στέλιος(αμφίβολος)

12.mademjim, Δημήτρης από Εύοσμο.;;

 

και  πάντα το έλεγα και πάντα θα το λέω...και λίγοι να είμαστε πάλι η συνάντηση είναι συνάντηση, θα γίνει και θα περάσουμε και ωραία..όταν είσαι με άτομο/α με την ίδια τρέλα και το ίδιο χόμπι που σε καταλαβαίνουν....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

50 λεπτά πριν, John_B. είπε:

Σε λιγο παω σταθμο Λαρισης και πιστευω να βρω εισιτηριο για αυριο πολυ πρωι.😀

Άντε ρε τζονι μακάρι βρε φιλε 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ναι εβγαλα εισιτηριο και ναι θα ερθω.Αυριο τετοια ωρα πρωτα ο θεος θα τα λεμε απο κοντα. Το μονο κακο ειναι οτι εχω εγερτηριον πριν τις 5 το πρωι γιατι 6:20 το τραινο αναχωρει.😃

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, John_B. είπε:

Ναι εβγαλα εισιτηριο και ναι θα ερθω.Αυριο τετοια ωρα πρωτα ο θεος θα τα λεμε απο κοντα. Το μονο κακο ειναι οτι εχω εγερτηριον πριν τις 5 το πρωι γιατι 6:20 το τραινο αναχωρει.😃

Μπραβο ρε παλληκαρε,καλο ταξιδι μετεπιστροφης σου ευχομαι θα περασεις  καλα με τα αλλα παιδια εχουν τρελα μπολικη

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Είμαι ήδη Θεσσαλονίκη σε σπίτι φίλου πλέον, κάνω ότι  μπορώ ω για να αντεπεξέλθω μιας και σήμερα είμαι κάπως χειρότερα... ΕΛπίζω να μην πονάει πολύ ο λαιμός αύριο να μπορώ να μιλάω εύκολα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, [weathermaniac] είπε:

Είμαι ήδη Θεσσαλονίκη σε σπίτι φίλου πλέον, κάνω ότι  μπορώ ω για να αντεπεξέλθω μιας και σήμερα είμαι κάπως χειρότερα... ΕΛπίζω να μην πονάει πολύ ο λαιμός αύριο να μπορώ να μιλάω εύκολα.

Μιχαήλ ισχυρά παυσίπονα πάρε αυριο και έλα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, sotos*snow είπε:

Μιχαήλ ισχυρά παυσίπονα πάρε αυριο και έλα

To έχω κανονίσει. Αύριο θα συναντηθώ με τον Νίκο κάπου κοντά στο γερμανικό προξενείο, και έπειτα θα έρθουμε μαζί προς allea.  Γαλατάκι ζεστό φίλε και τίποτα άλλο. Αν έχω πονοκέφαλο το πολύ πολύ να πάρω κανέναν παναντολ.  Απλά θέλω να είμαι όσο το δυνατόν καλά γίνεται γιατί όσο να ναι θέλω να μιλάω..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

30 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

To έχω κανονίσει. Αύριο θα συναντηθώ με τον Νίκο κάπου κοντά στο γερμανικό προξενείο, και έπειτα θα έρθουμε μαζί προς allea.  Γαλατάκι ζεστό φίλε και τίποτα άλλο. Αν έχω πονοκέφαλο το πολύ πολύ να πάρω κανέναν παναντολ.  Απλά θέλω να είμαι όσο το δυνατόν καλά γίνεται γιατί όσο να ναι θέλω να μιλάω..

και λιζοπαιν παρε...καλως μας ηρθες μιχαηλ.αυριο τα καλυτερα να ριξουμε καμια αναλυση κτλ κτλ κτλ😀

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μιχαηλ ασε τα γαλατα και χτυπα μια ενισχυμενη belvedere βοτκα με βιταμινη c ,χυμο λεμονι η πορτοκαλι και θα γινεις σενιος

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

καλησπερα κ απο μενα.λογικα αυριο θα ειμαι κ εγω στη συναντηση.ελπιζω να τα πουμε απο κοντα οσοι γινεται περισσοτεροι

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 hour ago, [weathermaniac] said:

Είμαι ήδη Θεσσαλονίκη σε σπίτι φίλου πλέον, κάνω ότι  μπορώ ω για να αντεπεξέλθω μιας και σήμερα είμαι κάπως χειρότερα... ΕΛπίζω να μην πονάει πολύ ο λαιμός αύριο να μπορώ να μιλάω εύκολα.

Είσαι τραβήχτικος στους ιους

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

59 minutes ago, notios_polos said:

και λιζοπαιν παρε...καλως μας ηρθες μιχαηλ.αυριο τα καλυτερα να ριξουμε καμια αναλυση κτλ κτλ κτλ😀

Σκοπεύεις να ρίξεις ανάλυση δηλαδη; Ο Θεός να μας φυλάει.  Ευτυχώς είμαι σε απόσταση ασφαλείας.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Κώστας. είπε:

Σκοπεύεις να ρίξεις ανάλυση δηλαδη; Ο Θεός να μας φυλάει.  Ευτυχώς είμαι σε απόσταση ασφαλείας.

Άστον Βαγγέλη να κάνει ανάλυση.. Είσαι για Ακαμπα μεριά εσύ... Χαχαχα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό? Συνδεθείτε εδώ.

Sign In Now


×
×
  • Δημιουργία νέου...