Jump to content
WEATHER-FUN

ΑΝΑΦΟΡΕΣ ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2019

Προτεινόμενες αναρτήσεις

4 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

άρχισε να βρέχει στα Γιάννενα από την καταιγιδάρα του Ιονίου που δεν μας έχει φτάσει ακόμα. Αν είναι ήδη έτσι οι καταιγίδες δεν μπορώ να φανταστώ τι θα έχει το βράδυ που θα είναι το καλό...

Μπορώ να διακτινιστω στα Γιάννενα;;;; Plzzzz!!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, Άγγελος είπε:

Μπορώ να διακτινιστω στα Γιάννενα;;;; Plzzzz!!!!

Αν και φυσικός δεν έχω φτάσει σε επίπεδο να μπορώ να διακτινίσω ανθρώπους και δεν θα γίνει και ποτέ από εμένα. σόρρυυυυυυ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

14 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Αν και φυσικός δεν έχω φτάσει σε επίπεδο να μπορώ να διακτινίσω ανθρώπους και δεν θα γίνει και ποτέ από εμένα. σόρρυυυυυυ

Την άλλη εβδομάδα τελειώνει η σεζόν στο ξενοδοχείο που εργάζομαι! Μάλλον στην επόμενη μεγάλη κακοκαιρία, θα ήθελα να είμαι-βρεθώ Γιάννενα!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

11 λεπτά πριν, Άγγελος είπε:

Την άλλη εβδομάδα τελειώνει η σεζόν στο ξενοδοχείο που εργάζομαι! Μάλλον στην επόμενη μεγάλη κακοκαιρία, θα ήθελα να είμαι-βρεθώ Γιάννενα!

Η επόμενη κακοκαιρία φίλε σε καμία περίπτωση για τα Γιάννενα δεν θα είναι σαν την σημερινοαυριανή. Ναι θα υπάρξουν δυνατές καταιγίδες για 1 μέρα, αλλά ήδη από την επόμενη θα αρχίσει να φυσάει ένας τρελός ανατολικός!! Αλλά μάλλον λες για την μεθεπόμενη κακοκαιρία όταν υπάρξει. Ωραία θα είναι, όταν έρθεις στείλε μου κιόλας για να συναντηθούμε εφόσον είμαι και εγώ εδώ. 

 

Θα γυρίσω σε 2 μέρες στην Λάρισα και θα επιστρέψω Γιάννενα 21 Οκτώβρη.

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εδώ ακόμα κακοκαιρία δεν έχουμε αλλά τουλάχιστον έχουμε πλήρη συννεφιά και από καμιά ψιχάλα με σαφώς περισσότερη δροσιά από ότι μέχρι χτες...στους 25,4 η μέγιστη πριν λίγο στους 24,5 τώρα...εκτός και αν βγάλει ήλιο αργότερα και ξανανέβει.....στους 15,5 η ελάχιστη.... 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Και μην ξεχνάτε το πιο ευχάριστο του Οκτωβρίου. Αλλάζει η ώρα και φεύγει το σίχαμα (δεν είμαστε χώρα της Ασίας να έχει GMT+3 αλλά ευρωπαϊκή χώρα - και η +2 που έχουμε πολύ είναι). Η αλλαγή του Μαρτίου ποτέ δε μου άρεσε. Αντίθετα από τέλη Οκτώβρη μέχρι μέσα Γενάρη είναι η ωραιότερη περίοδος του χρόνου. Νυχτώνει από τις 16:45 και γουστάρω!!! Αν και ακούω ότι θα καταργηθεί το σίχαμα σε Ευρώπη και Αμερική μέσα στο 2020. Άρα και το καλοκαίρι δε θα ψηνόμαστε μέχρι τις 22:30 το βράδυ που πέφτει το βαθύ σκοτάδι. Ειδικά εμένα που κάθε μέρα στις 07:00 είμαι στο πόδι με βολεύει η +2 (από τέλη Οκτώβρη έως τέλη Μάρτη θα είμαι στο πόδι από τις 06:00). Είμαι πρωινός τύπος πως θα γίνει δηλαδή; Και κάτι για τον Τάσο: Άμα δε σου αρέσουν οι βροχές δεν αξίζει να ασχολείσαι με τον καιρό. Δηλαδή με τόσες μέρες βαρετοκαιρίας πέρασες καλύτερα; Και στην τελική τι το κακό έχει η βροχή; Ίσα - ίσα που σου φτιάχνει τη διάθεση. Δηλαδή προτιμάς τους 45+ βαθμούς του Ιουλίου;

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

παντος ακομα ανεμιστηρα ανοιχτο εχω μεχρι και τωρα.. αυριο φθινοπωρινο το σκηνικο στην αττικη απο το πρωι δυτικη αττικη δινει το ευρωπαικο πολυ νερο!

Επεξεργάστηκε από Athinaios
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πολύ όμορφο πρωινό. Έχω ανοιχτά τα πάντα, η εσωτερική έχει πάει στους 23,6 και πέφτει συνεχώς. Ωραία μαυρίλα στα δυτικά!! 😀

Ακούγονται μπουμπουνήτα, σκοτεινιάζει και σηκώθηκε αέρας. Έρχεται λέμε!! Άρχισε βρόχα!! Ρίξε ρε φούστη μου όσο μπορείς!

Επεξεργάστηκε από yiannis_volos
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καταιγιδάρα και στο Βόλο με βρόχα, πολλούς κεραυνούς και παροδικά πολύ αέρα.

Εδώ είναι λίγο πριν μας καταπιεί η καταιγίδα

cqoSpA1.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

μην ανησυχείτε εδω αττικη για τον προσωρινο ηλιο σε λιγο θα αρχισει να ριχνει..δυναμωσε ο αερας

Επεξεργάστηκε από Athinaios
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημέρα καιροπρεζακια μου. Επιστροφή στις λιακάδες λοιπόν.Λαμπρος ήλιος στον αττικό ουρανό.Υπαρχει η αίσθηση της ψυχράς αφού η θερμοκρασία επιτέλους έπεσε λιγο και περιμένουμε από Δευτέρα νέες βροχουλες.ΕΛΠΙΖΩ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Δρόσισε επιτέλους για τα καλά!!! Φθινοπώριασε!! Παρά τη λιακάδα σήμερα, και ειδικά το πρωί, χάρη και στον αέρα που έχει.. μέσα και με κλειστά παράθυρα παρακαλώ.. είναι μια χαρά.. χθες δεν υποφερόταν έτσι..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 ώρες πριν, Άγγελος είπε:

Τί έγινε ρε Αγγελε;;;;; 🥴

Θεομηνία Άγγελε! Μου τα περιέγραψαν και ήταν συνδυασμός θύελλας με χαλάζι! Πολλές ζημιές οπως ανέφερα και στο άλλο θέμα, ειδικά στα ελαιόδεντρα αφού είχε στρωμένο χαλάζι σαν χιόνι. 

Κρίμα που δεν θα μάθουμε ποτέ ακριβή χιλιοστά, ριπές κλπ, τον τελευταίο χρόνο ο ιδιωτικός μετεωρολογικος σταθμός υπολειτουργει, χάνει δεδομένα και γενικά δεν είναι πια αξιόπιστος...

Τι πρέπει να γίνει για να τοποθετήσει το ΕΑΑ έναν επίσημο σταθμό στα μέρη μας? Ίσως το αναλάβω, είμαστε εντελώς στο σκοτάδι! 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εχω την αισθηση οτι αυριο θα εχει εκπληξεις στην Αττικη κυριως προς το βραδυ...Προκαλω το φιλαρακι μου απο το περαμα που τα ψαχνει κατι τετοια να ριξει μια ματια...Κατι μου λεει οτι ο σαρωνικος αυριο θα εχει κεφια...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

11 λεπτά πριν, ΠΩΓΩΝΙ είπε:

Αέρας,κατά διαστήματα δυνατός και δροσουλα, σαν να φθινοπωρινές σιγά σιγά....

Βαλε μπουφαν Γιωργη,μην πουντιασεις...🤓🤓🤓

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...