Jump to content
gthomasandros

ΑΝΑΦΟΡΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2019

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μια ψιχάλα πέρασε από εδώ ίσα που υγρανε τον δρόμο στη Βέροια λίγο παραπάνω αλλά δεν πρέπει να ήταν μετρήσιμος ο υετός....

κατά τα άλλα ανοιξιάτικη και η σημερινή ημέρα με ηλιοφάνεια ως επί το πλείστον...με τη θερμοκρασία στους 19 η μέγιστη....ενώ η ελάχιστη δεν έπεσε κάτω από τους 8,3...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

εντύπωση μου κάνει που δεν έχω δει ούτε ένα ηλεκτρικό ακόμα, δεδομένουν ότι τρα ηλεκτρικά είναι τόσο κοντά μας.. παράξενο. Και δενν έχει χαλάσει η καταιγίδα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

10 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

εντύπωση μου κάνει που δεν έχω δει ούτε ένα ηλεκτρικό ακόμα, δεδομένουν ότι τρα ηλεκτρικά είναι τόσο κοντά μας.. παράξενο. Και δενν έχει χαλάσει η καταιγίδα.

Το καλο θα περασει απο νοτια σας...

Τωρα βγαζει συνεχεια κεραυνους το blitzortung ...

Βορεια της πρεβεζας γινεται  χαμος απο κεραυνους

Επεξεργάστηκε από Χρηστος
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

10 λεπτά πριν, Χρηστος είπε:

Το καλο θα περασει απο νοτια σας...

Τωρα βγαζει συνεχεια κεραυνους το blitzortung ...

Βορεια της πρεβεζας γινεται  χαμος απο κεραυνους

Εϊναι αδιανόητη η ατυχία!! το ένα πιο βόρεια, το άλλο πιο νότια με διαφορά ελάχιστων χιλιομέτρων!!!!image.thumb.png.25ceaffdb5db31ceb944dd6f3461e7bf.png🤬

εκεί που είναι  λίμνη είμαστε......

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Εϊναι αδιανόητη η ατυχία!! το ένα πιο βόρεια, το άλλο πιο νότια με διαφορά ελάχιστων χιλιομέτρων!!!!image.thumb.png.25ceaffdb5db31ceb944dd6f3461e7bf.png🤬

εκεί που είναι  λίμνη είμαστε......

 

Χαχα ξερω που ειστε... Το βορειο πρεπει να εξασθενει...απο κατω γινεται χαμουλης...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ισχυρή μπόρα στην Καστοριά,η θερμοκρασία εξακολουθεί να είναι στα ύψη για την εποχή βέβαια.Ο πιο θερμός Νοέμβριος που θυμάμαι.           Και κεραυνός τωρα!

Επεξεργάστηκε από mitsarantoltso
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

επιτέλους πέφτουν κεραυνοί δίπλα μας!! Αν και με μικρή συχνότητα μιας και το τέρας είναι νότια. Οι κεραυνοί του νοτίου δεν φαίνονται καν πάντως με την βροχή που ρίχνει προς τα εκεί. Εδώ δυνατή βροχή, αλλά φυσιολογικά πράγματα.

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Λυπάμαι αλλά πρέπει να το γράψω αυτό.. Με εχίε προλλάβει ο τεο στην ιδέα αλλά δεν πειράζει. 

 

Το meme λοιπόν εδώ είναι είτε θα μουφιάζει δυτική κακοκαιρία στους χάρτες, aαλλά και να βγαίνει ο Μιχαήλ θα είναι στην τρύπα ή θα λείπει!!

 

Ατυχίααααααααα.jpg

 

 

χρόνια μου πολλά και με πολύ ατυχία σε εμένα. χαχαχαχα....

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Ποπο εχω παει με τη γυναικα απειρες φορες ..τι μερος υπεροχο..θεα φανταστικη

ναι έτσι είναι για βόλτες είναι υπέροχο μέρος, ειδικά γύρω από την λίμνη!

 

η νότια καταιγίδα έχει τρελαθεί@!@

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

15 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Εντωμεταξυ εγω δε το περιμενα σημερα αυτο..και με κεραυνους κιολας

 

Η ατμόσφαιρα είναι τόσο ζεστή για την εποχή που μπαρουτιάζεται.....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Για να δούμε ο τζίφος στο 18άρι φαίνεται να πιάνει την κίνηση της καταιγίδας....εμάς εδώ μας δίνει 4-5 χιλιοστά  μάλιστα η καταιγίδα δείχνει να πιάνει και την Σαλόνικα οριακά....

GFSOPIT18_6_4.png

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις έφτασε κι εδώ το μέτωπο...βρέχει κανονικά εδώ Μακροχώρι .μόλις ξεκίνησε..προς το παρόν δεν ακούστηκε καμιά βροντή και δεν βγήκα να δω αν αστράφτει στον δυτικό ορίζοντα....

 

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...