Jump to content
gthomasandros

ΑΝΑΦΟΡΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2019

Προτεινόμενες αναρτήσεις

29 λεπτά πριν, Beach-snow NG είπε:

1ον....δεν έχεις ξεκαθαρίσει κάτι....οδεύεις να δεις αν είναι η Χελεν έγκυος, ή τι φύλο είναι το μπεμπε?

2ον....αυτή η είδηση σηκώνει συνάντηση....θα κανονίσω....χαχαχα......

Μπρρρρρ....κι άλλο κρύο μες το σπίτι.....

Στόλισα στο μπαλκόνι και έβαλα και καινούργιο βροχόμετρο....του κουτιού....χαχαχαχαχ.....

Εκλαψα...Ποια χελεν..??θες να με καψεις??Βιβη...!!🤪Δε ξερω τι θα ειναι αλλα ξερω οτι θ αγαπαει δυο πραγματα...Τον καιρο και την Παναθα...Και κοριτσι να ναι απο μικρο στην Παρνηθα και στο πεταλο της 13...

Θα κανονισουμε Κωστη μου...Στολισα και γω και απο αυριο στην τσιτα..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, sakis13 είπε:

Εκλαψα...Ποια χελεν..??θες να με καψεις??Βιβη...!!🤪Δε ξερω τι θα ειναι αλλα ξερω οτι θ αγαπαει δυο πραγματα...Τον καιρο και την Παναθα...Και κοριτσι να ναι απο μικρο στην Παρνηθα και στο πεταλο της 13...

Θα κανονισουμε Κωστη μου...Στολισα και γω και απο αυριο στην τσιτα..

Μην λέτε ονόματα ρε παιδιά.σας το` χω πει..εγκυμονούν σοβαρούς κινδύνους..... Τον καιρό να τον αγαπάει...για το δεύτερο, ασε το παιδί ρε Σακαρε να χαρεί μην το καις..🤣😋

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

58 λεπτά πριν, sakis13 είπε:

Εκλαψα...Ποια χελεν..??θες να με καψεις??Βιβη...!!🤪Δε ξερω τι θα ειναι αλλα ξερω οτι θ αγαπαει δυο πραγματα...Τον καιρο και την Παναθα...Και κοριτσι να ναι απο μικρο στην Παρνηθα και στο πεταλο της 13...

Θα κανονισουμε Κωστη μου...Στολισα και γω και απο αυριο στην τσιτα..

Άμα το παιδί βγει Ολυμπιακός, ΠΑΟΚ, ΑΕΚ, Άρης, Ηρακλής, ΑΕΛ ή οτιδήποτε άλλο τι θα το κάνεις; Και στην τελική γιατί πρέπει οπωσδήποτε ένα παιδί να είναι ο,τι ομάδα είναι ο μπαμπάς; Δεν έχω κάποιο μένος με τον ΠΑΟ απλά θέλω να πω. Πλάκα θα έχει πάντως το παιδί να βγει γαύρος. Εμένα ο πατέρας μου είναι ΠΑΟΚ και Λίβερπουλ. Για μένα κάθε άτομο πρέπει να βλέπει λίγο όλες τις ομάδες και μετά να αποφασίζει. Το βαφτηστήρι του πατέρα μου που μένει Ηλιούπολη Θεσσαλονίκης έγινε βάζελος από τα 5 του. Με όλα του τα σόγια παοκτσήδες τρελαμένους. Θέμα επιλογής είναι αλλά δεν καταλαβαίνω όλους αυτούς που λένε: "έγινα τάδε ομάδα λόγω του μπαμπά μου!". Ίσως γι'αυτό να μην έγινα πότε ΠΑΟΚ.

 

Συγνώμη αν ξέφυγα!

Επεξεργάστηκε από WEATHER-FUN
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, sakis13 είπε:

Εκλαψα...Ποια χελεν..??θες να με καψεις??Βιβη...!!🤪Δε ξερω τι θα ειναι αλλα ξερω οτι θ αγαπαει δυο πραγματα...Τον καιρο και την Παναθα...Και κοριτσι να ναι απο μικρο στην Παρνηθα και στο πεταλο της 13...

Θα κανονισουμε Κωστη μου...Στολισα και γω και απο αυριο στην τσιτα..

Ρε συ Χέλεν πολλές φορές λέμε γενικά τις συζύγους εμείς....κι έτσι μούρθε εκείνη την στιγμή....χαχαχαχαχα....

Αρα ξέρουμε είναι έγκυος, αλλά αναμένουμε το φύλο μάλιστα....

Κι εμείς τα καλύτερα από αύριο....

Καιρός και ζωή....πολλαπλές ευτυχίες.....

Και κλείνουμε εδώ, γιατί ξεφύγαμε λίγο....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, WEATHER-FUN είπε:

Άμα το παιδί βγει Ολυμπιακός, ΠΑΟΚ, ΑΕΚ, Άρης, Ηρακλής, ΑΕΛ ή οτιδήποτε άλλο τι θα το κάνεις;

Γερο να ναι και οτι να ναι..Πλακιτσα κανω..Αλλα και οι δυο παππουδες ειναι γαυροι οποτε οι πιθανοτητες να βγει ο...κος(ουτε να το γραψω δε μπορω) ειναι πολλες...😀

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Για να επιστρεψουμε και στα καιρικα...Αυριο δεν αποκλειεται να εχουμε βροχες λιγο νωριτερα..Ο αργολικος θα βγαλει πυρηνακια και σε συνδυασμο με το υπαρχον cape τιποτα δεν αποκλειεται..

Περαν τουτου τα φαινομενα στην Αττικη θα ξεκινησουν το απογευμα και οσο θα προσεγγιζουμε τη νυχτα οι βροχες θα εντεινονται..Προσωπικα θεωρω οτι μεταξυ 3-6 το πρωι θα ναι το πικ του υετου. Ισως και λιγο νωριτερα..Λογικα οταν θα παμε στις δουλειες μας το θεμα θα εχει τελειωσει..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

11 ώρες πριν, sakis13 είπε:

Καλημερα αδερφια..Μεταβατικη μερα η σημερινη...Με κοντομανικο καθομαι στο μπαλκονι και απολαμβανω το καφεδακι μου...Ας ολοκληρωθει και η αυριανη κακοκαιρια και μετα σιγα σιγα ας παμε σε πιο χειμερινες διαθεσεις..

Ο νοεμβριος καλυψε το υετικο κενο του φθινοπωρου και οχι μονο..Μαζι με τον Απριλη και τον Γενναρη ειναι οι τρεις μηνες του τρεχοντος ετους που εσπασαν την κατοσταρα και ουσιαστικα μεσα σε αυτους τους μηνες επεσε περιπου το 80% του ετησιου υετου στο κεντρο μεχρι τωρα..Χωρις βεβαια να ξερουμε τι θα κανει ο δεκεμβρης..Ενας εξισου υετοφορος μηνας...

Με απιστευτη διαθεση θα στολισουμε το σπιτι μας σε χριστουγεννιατικες ορεξεις...Και αυριο θα στολισω το μπαλκονι για να υποδεχθω οχι το νεο ετος αλλα τη νεα μας διαταραχη που μας υποσχεται καλουδια...Αυριο ιδιως..μερα αναπαυσης γιατι το βραδυ μεχρι νωρις το πρωι της δευτερας εχει τσοντα.. Ε και ο ματακιας της βροχης πιστος στο ραντεβου του θα ειναι στη γνωστη του θεση...Καλη μας απολαυση..🕵️‍♂️

 

Υ.γ1...Και 30mm να πεσουν θα ειμαι χαρουμενος για να σπασουμε και φετος την 500αρα..

Υγ2..Καθε φορα που ερχεται μια κακοκαιρια την περιμενω οπως περιμενα καποτε τις διαφορες γυναικες που περασαν απο την ζωη μου στο πρωτο ραντεβου..

Υγ3..Εδω και λιγες μερες ομως εχω αναμονη πλεον για ενα πολυ πιο σημαντικο γεγονος που θα αλλαξει την ζωη μου για παντα!!!Με την βοηθεια του θεου..

 

Αυτά είναι!!!!!!!! 

ΌΛΑ ΚΑΤ ΕΥΧΉΝ ΦΙΛΑΡΆΚΙ!!!!! 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 ώρες πριν, sakis13 είπε:

Εκλαψα...Ποια χελεν..??θες να με καψεις??Βιβη...!!🤪Δε ξερω τι θα ειναι αλλα ξερω οτι θ αγαπαει δυο πραγματα...Τον καιρο και την Παναθα...Και κοριτσι να ναι απο μικρο στην Παρνηθα και στο πεταλο της 13...

Θα κανονισουμε Κωστη μου...Στολισα και γω και απο αυριο στην τσιτα..

Χαχαχα! Κρύβετε λόγια!!!!

 

 

Με το καλό βρε! Αυτά είναι ευχάριστα νέα!

 

 

Στα του καιρού, όλοι σε αναμονή για το νέο βαρομετρικό από αύριο.

Για την ώρα, λίγες νεφώσεις και θερμοκρασία στους 14 βαθμούς εδώ. Σε κάποιους δρόμους, ακόμη τρέχουν νερά από τα 133,4mm της προηγούμενης κακοκαιρίας! Και να φανταστεί κανείς ότι είχε προηγηθεί μακρά περίοδος ανομβρίας! Ο μήνας έφτασε τα 169mm.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

17 λεπτά πριν, sakis13 είπε:

Ηλεκτρικα και στον σαρωνικο..Στα συνορα με κορινθια..Εχει γουστο...

Βορεια νομιζω πηγαινει

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

στο παλτυ έχουμε 13 βαθμούς όμως με την αίσθηση του κρυου αρκετά έντονη αναμένουμε για της επερχόμενες βροχοπτωσεις 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

θεαματικά ηλεκτρικά και μια σύντομη μπόρα, μετά τον Ισθμό και κυρίως σε Κινέτα και Αγ. Θεοδώρους, επιστρέφοντας από Ξυλόκαστρο προς Αθήνα..... 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Φαίνονται κάποια ηλεκτρικά, έχει βγάλει μια μικρή καταιγίδα στην Αίγινα. Φαίνεται προς το παρόν να μένει στην Θάλασσα . 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μετά το διάλειμμα φθινοπώρου επιστροφή στην άνοιξη που τόσο μας έλειψε ..... 17,2 βαθμοί πριν λίγο κσι ηλιοφάνεια ... και από ότι φαίνεται στην άνοιξη θα μείνουμε για μια βδομάδα ακόμα τουλάχιστον 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

καλησπέρα και από εμένα... .8,3 C με 17 C η διακύμανση σήμερα .... θα μπορούσαμε και πιο χαμηλά αν δεν εβγαζε ήλιο το μεσημέρι .... κατά τις 13:00 είχαμε και μια ψεκάδα ανευ σημασίας και άνοιξε καπάκι ο καιρός ... στους 14,8 C τώρα και πέφτει συνεχώς 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Εχει ψυχρανει αρκετα τις 2 τελευταιες μερες,8 με 14 σημερα,στους 11.5 τωρα.

Μόλις ήθελα να γράψω ( να γκρινιάξω δηλαδή )  ότι είναι η δεύτερη μέρα που δεν φοράω κοντομάνικο. Άμαν κάναμε και εμείς στον κάμπο (των 400μ) να κρυώσουμε φέτος  .

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Κάποια σύννεφα μέσα στην θάλασσα νωρίτερα το απόγευμα. Σήμερα το βράδυ ίσως βρέξει λίγο...

20191126_164229.thumb.jpg.823bbb7c248004c2800769ffae710a33.jpg

20191126_171435.thumb.jpg.e9c696ee74181c8e908612d712c66701.jpg

Σε λίγες μέρες κλείνει επιτέλους ο εκτρωματικός φετινός Νοέμβρης. Μόλις 1 μέρα βροχής έχουμε έως τώρα. Και δυστυχώς απ'οτι φαίνεται ο Δεκέμβρης στις αρχές του θα κυλήσει παρομοίως...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...