Jump to content
ΜΠΑΜΠΗΣ MJT

ΑΝΑΛΥΣΗ ΧΑΡΤΩΝ ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2019

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ε ρε τι θα κατεβάσει μετά.....χαχαχα….θα έχουμε πολλές ομοφιές τις επόμενες ημέρες!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ο τζιφος παραμενει προς το παρον το μοντελο με την χειροτερη δυνατη προοπτικη..Το ουκμο και το gem πολυ καλα...Ο ευρωπαιος επισης καλος..

Η κακοκαιρια της κυριακης κλειδωσε..Εν τελει και η Αττικη θα εχει ενα περασμα..Το πολυ νερο θα πεσει στην δυτικη χωρα και σε δευτερη φαση στα νησια του ανατολικου αιγαιου.

Τα Χριστουγεννα ο καιρος δεν θα θυμιζει Πασχα..Μενει να δουμε ποσο θα πεσει η θερμοκρασια και αν μπορει να συνδυαστει με υετο..Το καλυτερο σεναριο το εχει μακραν το gem για ανημερα..

Απο κει και περα το χαος..Δεν αξιζει να γραψω το οτιδηποτε..Αν τουμπαρει και ο τζιφος τοτε πλεον μπορουμε να χαλαρωσουμε..Και να απολαυσουμε οτι καλυτερο ερθει..

Προσωπικα δεν θα με χαλαγε καθολου ανημερα των Χριστουγεννων να ειχαμε κρυο με συννεφιες..Βροχουλες στα πεδινα και χιονακια μεχρι και στα ημιορεινα..Για τα ανατολικα προσηνεμα ιδιως καλλιστα μπορει να βγει αυτο το σεναριο..Θα μαι και στην χιονομανα βοιωτια..Why not??

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

για να δουμε τα 18αρια αργοτερα τι θα κανουν 10:45 icon  --- cfs 11:23 --- gfs 11:30 θα τρεξουν.. το χιονι δεν αργει ...

Επεξεργάστηκε από Athinaios
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Δεν μου αρέσει και τόσο ο μ.ο. του Ευρωπαϊκού για τα μακρινά. Για τα κοντινά θέλει λίγες βελτιώσεις αλλά γενικά είναι πολύ καλός, ειδικά θερμοκρασιακά.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

ψυχρός ο μεσος όρος του παίου. θέλει δυτίκιση για να μπούμε στο παιχνίδι εδώ

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μογιέν Ευρωπαϊκού....Οχι μόνο δεν θερμάνθηκε για Χριστούγεννα, αλλά ψύχρανε κι άλλο....Ενω ανατολίκισε για τις 28 του μήνα κατεβάζοντας λίγο πιο κάτω την ισόθερμη του 0.

EDM0-168.gif

EDM0-240.gif

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 minute ago, g_ar said:

Δεν μου αρέσει και τόσο ο μ.ο. του Ευρωπαϊκού για τα μακρινά. Για τα κοντινά θέλει λίγες βελτιώσεις αλλά γενικά είναι πολύ καλός, ειδικά θερμοκρασιακά.

Μα δεν περιμένουμε ψυχρή εισβολή στις 28, νομίζω το διάστημα είναι από 29 εώς 01-02 Γενάρη η ''υποτιθέμενη'' αυτή ψυχρή εισβολή.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αν και δεν έχει σημασία λογικά παρόλο που στην αρχή είναι πιο ανατολικά, τάζει αναδιπλώσεις.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

9 λεπτά πριν, Jimmyrogue1984 είπε:

Μα δεν περιμένουμε ψυχρή εισβολή στις 28, νομίζω το διάστημα είναι από 29 εώς 01-02 Γενάρη η ''υποτιθέμενη'' αυτή ψυχρή εισβολή.

Δεν νομίζω ότι έχει οριοθετηθεί κάποιο διάστημα για ψυχρή εισβολή. Μετά τις 25 όλα ανοιχτά. Προσωπικά πάντως δεν μου άρεσε τόσο διαταξιακά ο μ.ο.

Επεξεργάστηκε από g_ar
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μιλάμε για 5 βαθμούς διαφορά στην Αττική τα ενσέμπλ του Ευρωπαίου με του τζίφου για Χριστούγεννα.....Είναι μεγάλη διαφορά θα μου πεις πέρυσι είχαν 5 ολόκληρους βαθμούς διαφιρά στις 72 ωρες εδω θα κολλήσουν;Για Αττική πάντως έχει ψυχράνει το 12άρι του μέχρι και τις 28.

Επεξεργάστηκε από Jimmyrogue1984
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

 Μια χαρά τα ανσάμπλ ο μέσος όρος του Ευρωπαίου το ζήτημα είναι ότι είμαστε ακόμα πολύ μακριά ... σε γενικές γραμμές όμως η διάταξη που πάει να στηθεί εινσι καλή.... υπομονή έχουμε δρόμο ακόμα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Την Κυριακή ο δρόμος Βόλος - Θεσσαλονίκη θα έχει βροχή; Λίγα πράγματα γενικά; Και το απόγευμα της Κυριακής θα παίζουν τίποτα ομίχλες στο αεροδρόμιο της Θεσσαλονίκης;

Επεξεργάστηκε από yiannis_volos
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

ο τζίφος δεν κάνει τις απαραίτητες αλλαγές. στις 40 ώρες παραμένει ισχυρό ο χαμηλό που πρέπει να εξασθενήσει

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Στον τζίφο συνεχίζει στις 90 ώρες να ΜΗΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΝ ένα χαμηλό που ούκμο και παίος έχουν και αλλάζει πολύ την συνέχεια. Έκανε προσπάθεια εμφάνισης στο 18αρι, αλλά μιλάμε για 1020 εκεί που ο παίος έχει 1005. Βελτίωση στον αυλώνα. κατά τα άλλα λογικά μέχρι τις λογικές ώρες δεν θα δούμε κάποιο ιδιαίτερο σενάριο, ωστόσο θα βελτιωθεί σαφώς για Χριστούγεννα επιτέλους

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 minutes ago, [weathermaniac] said:

Στον τζίφο συνεχίζει στις 90 ώρες να ΜΗΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΝ ένα χαμηλό που ούκμο και παίος έχουν και αλλάζει πολύ την συνέχεια. Έκανε προσπάθεια εμφάνισης στο 18αρι, αλλά μιλάμε για 1020 εκεί που ο παίος έχει 1005. Βελτίωση στον αυλώνα. κατά τα άλλα λογικά μέχρι τις λογικές ώρες δεν θα δούμε κάποιο ιδιαίτερο σενάριο, ωστόσο θα βελτιωθεί σαφώς για Χριστούγεννα επιτέλους

Ε σε κάνα frame μπορεί να δούμε και κανέναν ιπτάμενο δίσκο να πετάει πάνω απ τη Γροιλανδία....Πλάκα πλάκα κάποιος ή κάποιοι θα φάνε καλή φάπα...ή ο τζίφος ή οι άλλοι 2 που πάνε χέρι χέρι.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εγω απο παρασκευη αρχιζω να στηνω την 11αδα της νικης οπως περσυ!!!!

Βαγγεληηηηηηη σηκω για ζεσταμα!!!!

Και χαμηλο προφιλ εεε...τα σοκ και δεος εχουν πολυ χρονο ακομα....

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Jimmyrogue1984 είπε:

Ε σε κάνα frame μπορεί να δούμε και κανέναν ιπτάμενο δίσκο να πετάει πάνω απ τη Γροιλανδία....Πλάκα πλάκα κάποιος ή κάποιοι θα φάνε καλή φάπα...ή ο τζίφος ή οι άλλοι 2 που πάνε χέρι χέρι.

έφαγε ήδη φάπα ο τζίφος και θα σου δείξω γιατί

τζίφος 12αρι προχθές και όχι μόνο]

gfs-0-120.png?12

 

ευρωπαίος 12αρι προχθές

ECM1-120.GIF?12

 

 

τζίφος 18αρι τώρα

gfs-0-66.png?18

 

 

ευρωπαίος 12αρι σήμερα

ECM1-72.GIF

 

δες στην περιοχή της Ισπανίας και θα καταλάβεις ότι ήδη ο τζίφος έκανε πολύυυ μεγαλύτερες αλλαγές ήδη από παίο πχ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, Summersnow είπε:

Εγω απο παρασκευη αρχιζω να στηνω την 11αδα της νικης οπως περσυ!!!!

Βαγγεληηηηηηη σηκω για ζεσταμα!!!!

Και χαμηλο προφιλ εεε...τα σοκ και δεος εχουν πολυ χρονο ακομα....

 

Παρόν κ. Προπονητα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επίσης άλλες τεράστιες διαφορές πέρα από το χαμηλό που δεν υπάρχει, ένα νέο χαμηλό στον τζίφο δημιουργείται πολύ ισχυρό με αποτέλεσμα και λόγω του κακού σχήματος  να διαλύει τα πάντα. Επειδή το χαμηλό αυτό στην Αμερική ήταν πολύ πιο νότια στα άλλα 2 μοντέλα δεν ενισχύεται από την πολική δίνη, άρα εξαφανίζεται. Άρα ο τζίφος δημιουργεί άλλο χαμηλό μετά που στα άλλα 2 μοντέλα τώρα [ανάποδα δηλαδή] ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ!!!!

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

10 λεπτά πριν, Summersnow είπε:

Εγω απο παρασκευη αρχιζω να στηνω την 11αδα της νικης οπως περσυ!!!!

Βαγγεληηηηηηη σηκω για ζεσταμα!!!!

Και χαμηλο προφιλ εεε...τα σοκ και δεος εχουν πολυ χρονο ακομα....

 

Coach παρακαλώ εξτρεμ..φετος

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.





×
×
  • Δημιουργία νέου...