Jump to content
ΜΠΑΜΠΗΣ MJT

ΑΝΑΛΥΣΗ ΧΑΡΤΩΝ ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2019

Προτεινόμενες αναρτήσεις

τα ενσεμπλς ειναι καλυτερα παντως, πολυ λιγο  αλλα ειναι ....ειναι καλο που φανηκε αλλαγη,αλλα εγω θα ασχοληθω σοβαρα αν ειναι στις 120 ωρες και οχι στις 240

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ο τζίφος εντελώς διαφορετικός από όλα τα άλλα μοντέλα για τις 144-168...και το θέμα είναι ότι και τα ανσάμπλ του είναι μαζί του....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Έχεις δίκιο κοίταγα κατά λάθος του πρωινού Ευρωπαίου!Πάντως και στο τζίφο είναι λίγο καλύτερα θερμοκρασιακά ενω είναι σαφής είναι η ανατολίκη τάση πλεόν η οποία άνετα αλλάζει.....

gens-21-0-276.png

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

εγε ειμαι αποκλειστικα τζιφικος...αλλα τις τελευαταες μερες υπαρουν μονο τα ενσεμπλς και ο μεσος ορος..το βασικο μου μοιαζει σαν να κοπηκε οχι μονο στο 12αρι...στο διαγραμμα ας πουμε τοβασικο δεν συμφωνει ουτε για αυριο και τρεχει ζεστα  στο μεγαλυτρο μερος....Diagramme GEFS

τελος παντων ...σαν συνολο το ραν δεν ειναι ασχημο...παμε παρακατω

 

Επεξεργάστηκε από INUIT
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

κακά τα εσνέμπλς, αλλά καλύτερα από τα τραγικ΄του 6αριού. για κεντροβόρεια χώρα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Βελτιωμένο και το τζεμ για τα Χριστούγεννα. Πολύ ενδιαφέρουσα η συνέχεια του, βέβαια νομίζω κάτι ακόμη πιο ενδιαφέρον θα ερχόταν μετά τις 240.😛

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, [weathermaniac] είπε:

κακά τα εσνέμπλς, αλλά καλύτερα από τα τραγικ΄του 6αριού. για κεντροβόρεια χώρα.

μιχαηλ, δεν θεωρω οτι ειναι ασχημα για 10 μερες μετα...δν νομιζω οτι βλεπαμε καλυτερα  πριν την αριαδνη η την σοφια

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Το σενάριο 12 αν και ότι βγάζει είναι για πιο μετά είναι αυτό που μου αρέσει σαν λογική

anim_twd6.gif

 

και δεν εννοώ την ψυχρή εισβολή που δίνει σε εμάς. αλλά τον αζορικό

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ο μεσος ορος κυριοι παραμενει τραγικος οσο παει το ματι. Με το ζορι στο 0. Δε μου γεμιζει το ματι. Ευχαριστω 😁

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, Γιάννης μασ είπε:

μιχαηλ, δεν θεωρω οτι ειναι ασχημα για 10 μερες μετα...δν νομιζω οτι βλεπαμε καλυτερα  πριν την αριαδνη η την σοφια

Ε γνώμη μου είναι αυτή Γιάννη, εντάξει, άντε μέτρια. αλλά στην Σοφία πζ νομίζω βλέπαμε πολύ πιο σαφή [αν και ανατολικά ] εσνέμπλ για ψυχρή εισβολή.Θυμάμαι κάτι μέσους όρους με -4 στα 850 στις 200 ώρες

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Να σας θυμισω τι εδειχναν τα ενσεμπλς 10 - 12 μερες πριν την Αριαδνη...

Ναι, με τετοια μακροπροθεσμα μπορεις να ελπιζεις...

wp_ss_20161230_0001.png

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Θα μου πεις, ρε Γιωργο και τοτε ο μεσος ορος στο 0 ηταν. Ναι αλλα δειτε το κυριο και αλλα σεναρια που τρεχανε...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, sotos*snow είπε:

Του παλιού τζιφου όμως Γιώργο πλέον βλεπουμε τον καινούριο τζιφο από το καλοκαίρι 

Θες να πεις οτι χειροτερεψε?🤯

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, George Trilofianos είπε:

Θες να πεις οτι χειροτερεψε?🤯

Δεν ξέρουμε μπορεί να έγινε και καλύτερος και να τους ταπωσει ολους 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ukmo πολυ καλο, Gem καλο, icon καλο για Χριστουγεννα. Gfs δεν ειδα καθολου το κυριο, ουτε μια ματια, απλα μια ματια στα ανσαμπλ του ειδα και θελω μετα να δω ευρωπαικο εαν συνεχιζει να ειναι καλο. Πιστευω οτι οι υπαρχουν οι πιθανοτητες για μια light ψυχρη εισβολη αναμεσα σε Χριστουγεννα και πρωτοχρονια και καπου εκει στην πρωτοχρονια θα εχουμε και μια ευκαιρια για χιονια πεδινα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.





×
×
  • Δημιουργία νέου...