Jump to content
ΜΠΑΜΠΗΣ MJT

ΑΝΑΛΥΣΗ ΧΑΡΤΩΝ ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2019

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 λεπτό πριν, Weather xanthi είπε:

Η Βόρεια Ελλάδα είναι τελικά στο παιχνίδι ή μόνο προσηνεμα;

ολοι φιλε μου εδώ φαίνεται αρχικα Β.ελλαδα και μετα γυρναει σε προσηνεμος

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Με αυτό το ραν από Λαμία και πάνω στην μπριζα. Άνετα αλλάζει όμως . Τα προσηνεμα πεδινά είναι λογικά εκτός παιχνιδιού

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 minute ago, Santa snow said:

Με αυτό το ραν από Λαμία και πάνω στην μπριζα. Άνετα αλλάζει όμως . Τα προσηνεμα πεδινά είναι λογικά εκτός παιχνιδιού

 

Πανελλαδικός είναι αυτός φίλε μου!Ο ορισμός του............Σου φέρνει -7 Αθήνα στα 850!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εξπρες β.ελλαδα καταληξη προσηνεμα εμεις το θελουμε ενα κλικ πιο δυτικα τα προσηνεμα δν ξερω πως το θελουν ακριβως για να στρωσει μεχρι συνταγμα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, ICELARISSA είπε:

Εξπρες β.ελλαδα καταληξη προσηνεμα εμεις το θελουμε ενα κλικ πιο δυτικα τα προσηνεμα δν ξερω πως το θελουν ακριβως για να στρωσει μεχρι συνταγμα

Θα γίνει κι αυτο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Κλειδώστε το όποιος έχει αντικλείδια να τελειώνουμε μακάρι να το ξαναδείξει 2 μέρες πριν να τελειώνουμε και οι βόρειοι και οι νότιοι!!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Jimmyrogue1984 είπε:

Πανελλαδικός είναι αυτός φίλε μου!Ο ορισμός του............Σου φέρνει -7 Αθήνα στα 850!

Μίλησα για πεδινά. Με σκάρτο -7 τα πεδινά δεν στρώνεται το κέντρο. Αλλά είναι πολύ δυνατό ραν

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Just now, Santa snow said:

Μίλησα για πεδινά. Με σκάρτο -7 τα πεδινά δεν στρώνεται το κέντρο. Αλλά είναι πολύ δυνατό ραν

Δε πειράζει ας στρώσει και στα 200 με 300 και πάνω κι ας χιονίσει μέχρι και Πειραιά απλώς, μιλάμε για επός!Και το λέω γιατι αφού από τα βραδινά βλέπουμε δυτικίσματα, κάπως πρέπει να σταματήσουν........

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Για εμάς θέλουμε λιγο πιο ΝΑ το χαμηλό.. γενικότερα λίγο πιο ανατολικά ....

Βγάζει κάτι από Αριάδνη αλλά σε light version.. με πιο αδύναμο αντικυκλώνα και λιγότερο ψύχος...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Παιδιά θα αλλάξει. Μην ενθουσιαζεστε. Να θυμίσω πέρσι κάτι τρεξίματα στις 120 ώρες με -10 στα 850 και -40 στα 500 και τελικά δε βγήκε άσχετα που στρώθηκα εγώ εδώ.

Προς το παρόν ας είμαστε ψύχραιμοι και ας δούμε τα ensembles

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

αντε να βγει στη μιση μοιρα να το ποσταρουμε,δεν πρεπει να χαθει μιας και δεν ξεορυμε αν θα το ξαναδουμε στα επομενα τρεξιματα χαχα

Επεξεργάστηκε από dimitris27
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καταλαβαίνετε ότι το gfs έχει γίνει για τα μπάζα και πέρα των 96 ωρών (και πολύ λέω) καμία εμπιστοσύνη? Τό λέω τώρα που δείχνει αυτούς τους χάρτες και όχι εχθές βραδυ που έφερνε την άνοιξη...

Θέλω να δω αυτούς κάτω των 72 ωρών γίνεται?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Η Τουρκία πλέον αρχίζει σιγά σιγά να βγαίνει εκτός σύμφωνα με αυτήν την τροπή. Ο μόνος φόβος από δω και πέρα είναι να μην χαλάσουν τα γεωδυναμικά, κι ας κάνει όση αποκοπή θέλει.. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.





×
×
  • Δημιουργία νέου...