Jump to content
ΜΠΑΜΠΗΣ MJT

ΑΝΑΛΥΣΗ ΧΑΡΤΩΝ ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2019

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Just now, BrainA said:

Και δεν έχουμε εκτίμηση από Ισπανούς, γιατιι.........ΤΖΙΦΟΣ ΕΙΣΑΙ! 😂😂

Χαχαχα φααντάζεσαι να δυτικίσουν κι άλλο σήμερα και να αρχίσουν να βάζουν κι οι Ισπανοί τέτοια αύριο, μεθαύριο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 minute ago, Jimmyrogue1984 said:

Χαχαχα φααντάζεσαι να δυτικίσουν κι άλλο σήμερα και να αρχίσουν να βάζουν κι οι Ισπανοί τέτοια αύριο, μεθαύριο

Εμ; Μονδέλο μοντέλο το κανανε @@@@@@λο εμεις φταίμε?🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

ο σαφως καλυτερος μ.ο. του ευρωπαικου βαζει για τα καλα στο παιχνιδι ολη τη χωρα. κραταει -σε σχεση με το κυριο το οποιο κανει εξπρες προσηνεμο περασμα- τον αντικυκλωνα πιο δυτικα και χωρις γρήγορη κατάρρευση. καλες ισοβαρεις καλη διαταξη για προσηνεμο τελειωμα. προφανως θα εχει σεναρια που ευχαριστουν ολους.

αλλα εδω ο τζιφος κοντευει να  χιονισει τα Γιαννενα, τι να συζηταμε;

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

αλλα αφου μιλησαν οι Ιταλοι! Ιταλων μετεογκουρου παροντων πασα αρχη παυσατω...

Επεξεργάστηκε από Παπλαμουδας
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Δεν νομίζω να βγει καλύτερο απο το 00..

Ριτζαρει λίγο πιο δυτικά και πιο βόρεια αλλα ο αυλώνας δεν είναι ίδιος με πριν..

Επεξεργάστηκε από isnow
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημερα σας, είμαι καινούργιο μέλος εδώ αλλά παρακολουθώ καιρό και το άλλο σαιτ και γενικα σε ομαδες στο φβ κλπ. Και εγώ βλέπω να πηγαίνει πιο δυτικά. Κάτι ήξεραν οι ιταλοί 😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

παντως πρεπει μια φορα οταν ερχεται κακοκαιρια, καθως πλησιαζει να αρχισει να βελτιωνεται στα μοντελα, και οχι να χαλαει οπως κανει παντα 😛

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Α ωραία κατεβάζει αυλώνα καλό το θέμα είναι ότι γίνεται λίγο αχταρμάς το θέμα γιατί πάμε πάλι για εκκρεμές μεταξύ εμάς Ιταλών και Τούρκων....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Stelios είπε:

Καλημερα σας, είμαι καινούργιο μέλος εδώ αλλά παρακολουθώ καιρό και το άλλο σαιτ και γενικα σε ομαδες στο φβ κλπ. Και εγώ βλέπω να πηγαίνει πιο δυτικά. Κάτι ήξεραν οι ιταλοί 😂

Καλημερα Στελιο.Καλως ξαναβρεθηκαμε 🙂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Φορτώνει καλύτερα μπλε όμως στα μετόπισθεν.. 

Και αν προσέξατε βόρεια της Σκανδιναβίας κάτι χαμηλές πιέσεις έκαναν φτερά στο εξαρι. Για να δούμε πόσο μάγκας θα φανεί τώρα ο σκανδιναβοαζορικος.. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Stelios είπε:

Καλημερα σας, είμαι καινούργιο μέλος εδώ αλλά παρακολουθώ καιρό και το άλλο σαιτ και γενικα σε ομαδες στο φβ κλπ. Και εγώ βλέπω να πηγαίνει πιο δυτικά. Κάτι ήξεραν οι ιταλοί 😂

Καλώς ήρθες Στέλιο! 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Θα φτάσει στο Βόρειο πόλο λογικά το ρίτζ σε λίγο σου λέει με τον αυλώνα ας τους κατεβάζω και το Αη Βασίλη απ τη Λαπωνία κατ ευθείαν κάτω........Για εκει το πάει

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.





×
×
  • Δημιουργία νέου...