Jump to content
ΧΕΛΜΟΣ

ΑΝΑΦΟΡΕΣ ΚΑΚΟΚΑΙΡΙΑΣ "ΓΗΡΥΟΝΗΣ" 24-26 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2019

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 λεπτό πριν, Beach-snow NG είπε:

Εδω κυρίως Μιχαήλ, αλλά και γενικά....σαν να ξελίγωσε το όλο μέτωπο....ίσως να μας μπερδεύει και η δορυφορική....

Η δορυφορική μ ου φαίνεται φουλ πάουερ Κώστα, μάλιστα άρχισε να βρέχει και στα Γιάννενα και έπεσε ο αέρας

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Just now, Beach-snow NG said:

Εδω κυρίως Μιχαήλ, αλλά και γενικά....σαν να ξελίγωσε το όλο μέτωπο....ίσως να μας μπερδεύει και η δορυφορική....

εχουμε δρομο ακομα και φυσικα χρειαζεται υπομονη και αργοτερα προσοχη.....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

ψιχαλιζει και στο Ηρακλειο...εφοσον η βροχη πιασει ενα ρυθμο απο εκει και περα δυσκολα θα σταματησει.....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εχει ξεκινήσει βροχή κι εδώ στα Μελίσσια....ήσυχη ποτιστική....βρεγμένοι οι δρόμοι.....

ΥΓ Μιχαήλ δεν ξέρω, δεν μου γεμίζει το μάτι αυτή την ώρα εμένα και σουπερ πάουερ δεν θα την έλεγα....καμία σχέση με προηγούμενες κακοκαιρίες....άδειασε και μου δίνει την εντύπωση ότι έσπασε πίσω....εκτός αν έχει προβληματα η δορυφορική....ίσως να έχω θέμα κι εγώ....χεχεχε....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

83mm κοντα στον Ισθμο σημερα οπου βρεχει πολυ τωρα. 50-70mm αλλοι 2 στη περιοχη.Η Αττικη εχασε μια σουπερ υετομερα απο αυτη τη σπουδαια διαταραχη για λιγα χιλιομετρα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

καλά αυτό το μαμημένο Blitzortung στην ΣΗΜΑΝΤΙΚΟΤΕΡΗ ΒΡΟΧΟΚΑΙΡΙΑ ΤΟΥ ΦΘΙΝΟΠΩΡΟΥ βρήκε να χαλάσει????

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 minutes ago, [weathermaniac] said:

καλά αυτό το μαμημένο Blitzortung στην ΣΗΜΑΝΤΙΚΟΤΕΡΗ ΒΡΟΧΟΚΑΙΡΙΑ ΤΟΥ ΦΘΙΝΟΠΩΡΟΥ βρήκε να χαλάσει????

Ναι έχει βγει off αυτό και μπερδέυτηκαν πολλοί νομίζοντας ότι ''ψόφησε'' το μέτωπο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εύοσμος ψιχαλα κατά διαστήματα και δυνατός νοτιοανατολικός.

Κεραυνοί εδώ

http://www.lightningmaps.org/?lang=en#m=oss;t=3;s=0;o=0;b=;ts=0;y=38.5653;x=23.1866;z=7;d=2;dl=2;dc=0;

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Jimmyrogue1984 είπε:

Ναι έχει βγει off αυτό και μπερδέυτηκαν πολλοί νομίζοντας ότι ''ψόφησε'' το μέτωπο

ναι.. και εγώ μπερδεύτηκα γιατί έλεγα, χάλασε μόνο στην Ευρώπη? και επειδή ξέρω ότι οι ανιχνευτές είναι επίγειοι είναι αδύνατον να χάλασαν όλοι μαζί.. Αλλά δεν ήξερα αν υπάρχει κάποια επεξεργασία από δορυφόρο. Γιατί οι δορυφόροι δεν έχουν ανιχνευτές κεραυνών για προφανείς λόγους

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 minute ago, [weathermaniac] said:

ναι.. και εγώ μπερδεύτηκα γιατί έλεγα, χάλασε μόνο στην Ευρώπη? και επειδή ξέρω ότι οι ανιχνευτές είναι επίγειοι είναι αδύνατον να χάλασαν όλοι μαζί.. Αλλά δεν ήξερα αν υπάρχει κάποια επεξεργασία από δορυφόρο. Γιατί οι δορυφόροι δεν έχουν ανιχνευτές κεραυνών για προφανείς λόγους

Θ βολευτούμε μάλλον με τον άλλο που τις βγάζει κιτρινοκόκκινες τις κουκίδες αν κι έχει αρκετά σφάλματα......

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, [weathermaniac] είπε:

ναι.. και εγώ μπερδεύτηκα γιατί έλεγα, χάλασε μόνο στην Ευρώπη? και επειδή ξέρω ότι οι ανιχνευτές είναι επίγειοι είναι αδύνατον να χάλασαν όλοι μαζί.. Αλλά δεν ήξερα αν υπάρχει κάποια επεξεργασία από δορυφόρο. Γιατί οι δορυφόροι δεν έχουν ανιχνευτές κεραυνών για προφανείς λόγους

Οι δορυφοροι πιστευω συμβαλουν στην ακριβεια της τοποθεσίας.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

μην περιμενουμε να ξεκινησει αυτη η κακοκαιρια με πολυ εντονα φαινομενα αλλα με ποτιστικες που σταδιακα θα ενταθουν...ειμαστε εκ των πραγματων στην πορεια της γραμμης λαιλαπα η οποια και με την κλιση που εχει δεν θα δωσει ενα μισαωρο περασμα...αλλα φαινομενα ισχυρα διαρκειας ικανα να δημιουργησουν προβληματα......

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...