Jump to content
sotos*snow

Αναφορές κακοκαιρίας "ΔΙΔΩ" 10-12 Δεκεμβρίου 2019

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Just now, sakis13 said:

Παιδια τετοιο πραγμα εχω να δω απο τις 22-02-2013...Απο παντου σκανε κεραυνοι...Ολος ο σαρωνικος φλεγεται...

αυτο! και φωτιζουν τοσο πολυ που ειναι τρομακτικο!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, sakis13 είπε:

Ασυλληπτο υπερθεαμα στον σαρωνικο!!!Ειμαι ταρατσα..Αρχισε παλι βροχουλα..Σιγανη για την ωρα...Ντυνεται μπλε ολος ο ουρανος!!Δωσε ρεεεεεεε....Γεια σου νοτιαααα..Ποιος ρε να συγκριθει μαζι σου??Ποιοοοοςςςς???

Σταμάτα βρε Παριε που μου πιασες τα ασματα😉Απόλαυσε ατμόσφαιρα ηλεκτρισμενη🎶

Μεγάλες ραγδαιοτητες η Σαλαμινα αλλά και εδώ δε πάει πίσω ανά διαστήματα.Εχουμε και ένα μακρόσυρτο μπουμπουνητα όλα τα λεφτά.Φοβερη νυχτια!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ποτιστική βροχή πλέον έχουμε σε όλο το  γεωγραφικό διαμέρισμα της Θεσσαλίας, στην δυτική πλευρά τα φαινόμενα άρχισαν το μεσημέρι ενώ στην ανατολική πλευρά πριν μια ώρα περίπου. Άντε να δούμε πόσα χιλιοστά θα πέσουν. Το καλό είναι ότι πέφτουν ποτιστικά ώστε να προλαβαίνει να τα απορροφάει η γη αλλά κατά περιόδους θα έχουμε καλές εξάρσεις. Θερμοκρασιακά καλά τα πήγαμε, στο Βόλο φθάσαμε μέχρι 11.6oC ενώ μέσα στην πεδιάδα 9-11 με πιο ψυχρή την δυτική..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Απιστευτα ηλεκτρικα....Απιστευτα!!!Αδιαφορω για το νερο....Οταν θελει η φυση...Τι να λεμε..Δεν υπαρχουν λογια..Σπανια ομορφια...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

δυνατη βροχη μολις καματερο Αττικη με αστραποβροντα!πολυ νερο παλι σημερα γενικα..

Επεξεργάστηκε από Athinaios
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Θεμα δευτερολεπτων πια ν αρχισει νεροποντη και δω..Για κατι τετοιες στιγμες ζω...Ειμαι πολυ περηφανος που ειμαι πρωτιστως καταιγιδακιας!!!!ΜΕΓΑΛΕΙΟΟΟΟΟΟΟΟ!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, thanasismtrk είπε:

Σε ποια περιοχή είσαι φίλε (ρωτάω γιατί στο προφίλ σου γράφεις 3 περιοχές. .....)

Εχω γράψει ουκ ολίγες φορές για τα Μελίσσια σήμερα....επίσης όταν είναι για τις άλλες δύο περιοχές το αναφέρω αναλυτικά!!!

Παύση ξανά πριν εδώ......τωρα χαμόοοοοοςςςς......αστραπάρες κεραυνίδια πιο μακριά....τρελό νερό.....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...