Jump to content
sotos*snow

Αναφορές κακοκαιρίας "ΔΙΔΩ" 10-12 Δεκεμβρίου 2019

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μεταξύ 7-10μμ στην περιοχή μου... ποτιστική με πιό έντονα διαστήματα ... παύση τώρα... αν και παγκόσμιο μοντέλο ο Τζίφος νικητής κατά κράτος δίνει δε ακόμη καμμιά 15αρια μμ έως το πρωί... 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

ζωσμενη απο ηλεκτρικα η Αττικη γυρω γυρω..για να δουμε εαν μπουμε σε κλειο εντονων φαινομενων το επομενο διαστημα..ή θα παραμεινουμε στις μετριες ποτιστικες....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Συνεχής βροχόπτωση από το μεσημέρι και μετά και πλέον νιφάδες μέσα στην βροχή στα 1330μ ,απέναντι από το Μέτσοβο, κάτω από την Θρυλική "Κατάρα"  των 1700μ που κάποτε οι οδηγοί φορτηγών υποχρεούνταν να έχουν αλυσίδες μαζί τους από Σεπτέμβρη μέχρι Μάιο .Lamping λοιπόν ακόμη και εδώ, ελπίζω γρήγορα να ανεβάσω όμορφες εικόνες . 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αρκετές αστραπές προς ΝΔ μου μακριά....συνεχόμενες τα τελευταία λεπτά....

11,7οC....ψιλόβροχο κατά διαστήματα.....και βλέπουμε για την εξέλιξη....φαίνεται ενδιαφέρον το επόμενο διάστημα.....

ΥΓ Πού ακριβώς είσαι Δημήτρη oldboy332?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

18 λεπτά πριν, weatherlover 64 είπε:

17μμ δυτικη χαλκιδικη με ισχυρο βα ανεμο ,11.5 θερμοκρασια

Σε αυτό τον τύπο καιρού πάτε μαζί με γαλατιστα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, Beach-snow NG είπε:

Αρκετές αστραπές προς ΝΔ μου μακριά....συνεχόμενες τα τελευταία λεπτά....

11,7οC....ψιλόβροχο κατά διαστήματα.....και βλέπουμε για την εξέλιξη....φαίνεται ενδιαφέρον το επόμενο διάστημα.....

ΥΓ Πού ακριβώς είσαι Δημήτρη oldboy332?

Mετσοβο Κωστη...Εκει βρισκεται το ρεμαλι...Για αποτοξινωση...😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, Beach-snow NG είπε:

Αρκετές αστραπές προς ΝΔ μου μακριά....συνεχόμενες τα τελευταία λεπτά....

11,7οC....ψιλόβροχο κατά διαστήματα.....και βλέπουμε για την εξέλιξη....φαίνεται ενδιαφέρον το επόμενο διάστημα.....

ΥΓ Πού ακριβώς είσαι Δημήτρη oldboy332?

Απέναντι ακριβώς από το Μέτσοβο Κώστα.Εχει ένα ξενοδοχείο ψηλά στην πλαγιά, περνάς το Ανήλιο και ανεβαίνεις ψηλά . Είναι σε πολύ καλό σημείο γενικά και ειδικότερα για την σημερινή κακοκαιρία αφού αν και στο όριο το Ανατολικό ρεύμα που επικρατεί μας ευνοεί υετικά και πιστεύω και θερμοκρασιακά . 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 λεπτά πριν, sakis13 είπε:

Mετσοβο Κωστη...Εκει βρισκεται το ρεμαλι...Για αποτοξινωση...😂

Αν δεν το γυρίσει σύντομα σε χιόνι μάλλον θα κυλήσω πάλι 😀🤪❄🌨☃️

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Παμε για θέματα νομίζω .... αν μας πιάσει αυτό που έρχεται ....

8mm απο το πρωί μεχρι στιγμής στο αναλογικό ...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

18 λεπτά πριν, tzelilis είπε:

Σε αυτό τον τύπο καιρού πάτε μαζί με γαλατιστα

Αν πηγαιναμε και στα χιονια μαζι καλα θα ηταν😉

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Δυνατη καθετη βροχη..Εκλεισε απο παντου..Κατακοκκινος ουρανος...Απλα δεος...Τρομερη νυχτα μπροστα μας...Γεια σου ρε Νοτια...Γλεντα τους ολους...Πολυ νερο πλεον..Και τα πρωτα μπουμπουνητα...

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

18 λεπτά πριν, oldboy332 είπε:

Απέναντι ακριβώς από το Μέτσοβο Κώστα.Εχει ένα ξενοδοχείο ψηλά στην πλαγιά, περνάς το Ανήλιο και ανεβαίνεις ψηλά . Είναι σε πολύ καλό σημείο γενικά και ειδικότερα για την σημερινή κακοκαιρία αφού αν και στο όριο το Ανατολικό ρεύμα που επικρατεί μας ευνοεί υετικά και πιστεύω και θερμοκρασιακά . 

Φαντάζομαι θα πας και καμια βόλτα αύριο στο χιονισμένο Ανήλιο έτσι? Αντε κράτα μας ενήμερους συνεχώ;ς κύριε διακοπάρχη!!!

Πόσο νερό ακόμη θα μετρήσουμε άραγε?

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αστραπάραααααα και μπαααααααμμμμμ πριν λίγο.....και τώρα μέτρια προς δυνατή βροχή ξανά.....17mm+ και συνεχίζουμε....

11,9οC.....κι άλλο μπααααααααααααμμμμμ.....

Πάμε για Λίβερπουλ τώρα!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

εκ νέου εντόνη βροχή με 9 βαθμούς για αύριο εγώ πάλι μούφα θα έχω όπως στον Γυρηονη το ρωτάω γιατί πάλι ανατολικό ρεύμα εχούμε αν και τώρα βλεπω να είμαστε τυχεροί 

Επεξεργάστηκε από thanasismtrk
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...