Jump to content
Beach-snow NG

Αναφορές κακοκαιρίας "ΕΤΕΟΚΛΗΣ" 13-15/12....

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1ον Μερικοι πρεπει να καταλαβετε οτι Ελλαδα δεν ειναι μονο η Αθηνα....

2ον Να σκεφτεστε παντα επισης την ρηση, μηδενα προ του τελους μακαριζε....

3ον Η γκρινια ποτε δεν ειναι καλος συνοδος στα του καιρου....

Συνεχιζονται τα ανεβοκαυεβασματα εντασης....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πήραμε πάλι μπροστά... πολύ νερό και πάλι..

Αυξομειώσεις στην ένταση...

Επεξεργάστηκε από Winterlove
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μου κάνει εντύπωση .... απο τις αναφορές...που δεν κάνει πανικό άλλου ... κυριολεκτικά εδω χωρίς μαγκιές και τυμπανοκρουσίες βρέχει ραγδαιοτητα .... οι δρόμοι έχουν γίνει χείμαρροι ....

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Δευτερη σερι χρονια χαροκοπειο και γκαζι πανω 500mm ετησιο..Ισως για πρωτη φορα να παμε και για 600mm..Παρεθεσα καποια στοιχεια στα στατιστικα στοιχεια του φορουμ μας..Τελος του μηνα που θα εχουμε τα τελικα νουμερα και τις προσθεσεις των απωλεσθεντων θα παραθεσω τα υετικα στατιστικα των δυο αυτων σταθμων για ολα τα ετη λειτουργιας τους..

Για την ωρα εξαρσεις με καλα ξεσπασματα που διαρκουν ομως λιγο..Κατα κυριο λογο οι βροχες ειναι ποτιστικες τουλαχιστον εδω καλλιθεα και στα κεντρικα τμηματα..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

51.6mm/h  χτυπησε το κεντρο νωριτερα..5.8mm για την ωρα..Για να δικαιολογησει την παρουσια του ο Ετεοκλης θελω storm total  τουλαχιστον 15mm.Ισως τα πιασουμε..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 λεπτά πριν, ΖΑΡΟΥΧΛΙΩΤΗΣ είπε:

Μου κάνει εντύπωση .... απο τις αναφορές...που δεν κάνει πανικό άλλου ... κυριολεκτικά εδω χωρίς μαγκιές και τυμπανοκρουσίες βρέχει ραγδαιοτητα .... οι δρόμοι έχουν γίνει χείμαρροι ....

 

Τοπικοτητες Τακαρε.Φαντασου ο davis στη πολη εχει γραψει ηδη 22mm χτυπωντας 213mm/hr και εγω εδω στο βουνο εχω μεινει στα 12 σχεδον.Βρεχει μετρια ποτιστικα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ταυτόχρονα παντού βλέποντας από τις αναφορές.  Καταφύγια Πάρνηθα χαμος απο βροχα.  Απο πρωί ομιχλη κλασικ κ βροχη.. Οσο για αερα πολύς.  Όσο για ριπή αερα..  Τόσα χιλιόμετρα που αν αναφέρω το πιστεύω μου,  θα κοροιδεψετε!!  

Η Τ αυτή τη στιγμή στους 6.4

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 λεπτά πριν, teo_73 είπε:

Τοπικοτητες Τακαρε.Φαντασου ο davis στη πολη εχει γραψει ηδη 22mm χτυπωντας 213mm/hr και εγω εδω στο βουνο εχω μεινει στα 12 σχεδον.Βρεχει μετρια ποτιστικα.

Όντως Θοδωρή .... υπέρτοπικοτητες θα έλεγα ...

Εχει. Κόψει εδω και ψιχαλίζει ....  Μόλις είδα και αναλογικό 18mm...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, sakis13 είπε:

Παλι ριχνει καλα..Μπραβο ρε θοδωρη...!!!Εφαγες καλο νερακι αδερφε..😘

Δεν εχω παραπονο😉 Μεχρι το απογευματοβραδο ολο και κατι θα παρουμε απο τα διαφορα κυματα που θα μας επηρεαζουν.Τωρα λιγο πολυ,ανα περιοχη και ανα ωρα,οι ραγδαιοτητες οπως ξερουμε θα διαφερουν.Σημασια εχει οτι δεν υπαρχει κιτρινο και μπλε εκει ψηλα🌧️

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πανικός και εδώ. Την προηγούμενη βδομάδα είχαμε Νοέμβρη, σήμερα έχουμε Οκτώβρη και την επόμενη βδομάδα θα έχουμε Σεπτέμβρη..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημέρα, πολλή βροχή και πάλι στην Αθήνα, συγκεκριμένα στους Αμπελοκήπους!!!

Στην Ιστιαία οι δικοί λένε μου ότι βρέχει ασθενώς από το ξημέρωμα, ο σταθμός βέβαια έχει καταγράψει το απολυτο 0... 

---Στη Διδώ κατέγραψε 11mm (γενικά είναι αξιοσημείωτη η "αναβροχιά" όταν λίγα χιλιόμετρα μακριά έκανε κατακλυσμο)...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.





×
×
  • Δημιουργία νέου...