Jump to content
ΧΕΛΜΟΣ

ΑΝΑΦΟΡΕΣ ΚΑΚΟΚΑΙΡΙΑΣ ''ΖΗΝΟΒΙΑ'' 27-31/12/2019

Προτεινόμενες αναρτήσεις

3 λεπτά πριν, g_ar είπε:

Απ' ότι έχω δει Φθιώτιδα-Βοιωτία δεν έιχαν κάνει καλή αρχή χθες. Νομίζω γενικά λίγο κατώτερη για αυτές τις περιοχές η κακοκαιρία. Για άλλες δεν ξέρω, νομίζω η Αττική μια χαρά τα πάει έως τώρα. 

 

Γενικά όμως για πολλές προσήνεμες περιοχές δεν ήταν αυτό που προσωπικά θα περίμενα. Ειδικά για την Μαγνησία. Ελπίζω σε καμία έκπληξη αύριο, αλλιώς θα εξελιχθεί σε μια από τις μεγαλύτερες μούφες για φέτος.

Εντάξει για εδώ δεν υπήρχε σοβαρός υετός έτσι και αλλιώς, το ξέραμε εξ' αρχής. Αυτό που μου κάνει εντύπωση είναι οι Τ. Είχαμε 7.6 μέγιστη με -7 στα 850 και ΒΔ. Και η Λάρισα 8.2! Εντάξει με ήλιο μεν, αλλά και πάλι είναι υψηλές και δεν καταλαβαίνω το γιατί..

Επεξεργάστηκε από yiannis_volos
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Να ξενυχτησω δεύτερο σερί βράδυ? 

Αξίζει??? 

Δεν κοιμήθηκα λεπτό χθες και είμαι πτωμα

Εκείνο το χαμηλό στη Ρόδο οργανώνεται να παίξουμε μπαλίτσα???? 

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, ΧΕΛΜΟΣ είπε:

Να ξενυχτησω δεύτερο σερί βράδυ? 

Αξίζει??? 

Δεν κοιμήθηκα λεπτό χθες και είμαι πτωμα

Εκείνο το χαμηλό στη Ρόδο οργανώνεται να παίξουμε μπαλίτσα???? 

 

Θα ξυπνησεις ετσι κι αλλιως...😉

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

24 λεπτά πριν, Ski snow είπε:

Ποιος ειναι εδωωωωωω. Ειμαι ο γιωργος, ο ski snow. Σας βρηκα με βοηθεια τον beach snow. Καλησπερα στην καλη παλια παρεα. Παιδια, χαθηκαμε. Παμε για δυνατο αυριανο και χιονισμενη πεμπτη.

Γιωργαρε καλωςηλθες φίλε.... χρόνια πολλά...σε είχαμε χάσει...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, ΧΕΛΜΟΣ είπε:

Να ξενυχτησω δεύτερο σερί βράδυ? 

Αξίζει??? 

Δεν κοιμήθηκα λεπτό χθες και είμαι πτωμα

Εκείνο το χαμηλό στη Ρόδο οργανώνεται να παίξουμε μπαλίτσα???? 

 

Κοιμησου

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

http://meteocentre.com/analysis/map-surface.php?lang=en&map=greece&area=eur&size=large

Πολύ νότια το βλέπω το χαμηλό, οπότε φαντάζομαι εδώ δεν θα έχουμε κάτι τη νύχτα..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Στους 3.5 βαθμους με αισθηση ψυχους -0.3 και Βαρδαρης γυρω στα 20 km/h στον Ευοσμο 

Ελπιζω σε αρνητικη ελαχιστη αυριο

 

Επεξεργάστηκε από Χρηστος
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, ORESIVIOS είπε:

Γιωργαρε καλωςηλθες φίλε.... χρόνια πολλά...σε είχαμε χάσει...

Ναι. Χαθηκα γιατι αλλαξα νουμερο τηλ.. και δεν ειχαμε επαφη. Ο κωστας μου εγραψε για το φορουμ και ναμε. Εδω εχει ζωη . Οι παλιοι καλοι.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αρχισε η σταδιακή πτώση της θερμοκρασίας.....3,8οc τώρα από 4,5οC νωρίτερα.....3,5οC στα Ανω…..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

19 λεπτά πριν, Παπλαμουδας είπε:

Προχωρα ενα 3ωρο παρακατω Τεο να δεις τα Επ. Παγοποιησης κατεβασμενα στα 500 μ. Ακομα και σε σενα στο Περαμα

Τα ειδα παπλα μου🙂 Εχουνε μεγαλη τυχη τα 200μ. μεχρι καποια ωρα.Τωρα για μενα αν θα το δω εδω στα 100 να πεφτει δε μπορω να παρω και ορκο.Μακαρι να συμβει αλλα το θεωρω δυσκολο.

21 λεπτά πριν, Ski snow είπε:

Ποιος ειναι εδωωωωωω. Ειμαι ο γιωργος, ο ski snow. Σας βρηκα με βοηθεια τον beach snow. Καλησπερα στην καλη παλια παρεα. Παιδια, χαθηκαμε. Παμε για δυνατο αυριανο και χιονισμενη πεμπτη.

Γεια σου Γιωργη καλως ξαναβρεθηκαμε.😉

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, Γιάννης μασ είπε:

Αί καλα στον βολο σε λιγο θα βγάλει ήλιο κιόλας 

Έπεσε μισό βαθμό στην τελευταία ανανέωση 😛 Πιστεύω θα πέσει κούτσα κούτσα μέχρι τους 5 περίπου και στην επόμενη ανανέωση θα ανέβει 1 βαθμό στο μπαμ. Αυτό ακριβώς γίνεται κάθε φορά που το ψύχος είναι ψόφιο. Περιμένεις επί ώρες να πέσει λίγο λίγο και μέσα ένα ένα 20λεπτό σε γυρνάει 3 ώρες πίσω. Χίλιες φορές να είχε αντικυκλώνα να βλέπαμε αρνητικές τουλάχιστον, έτσι και αλλιώς χιόνι δεν θα δούμε εδώ..

Επεξεργάστηκε από yiannis_volos
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μ'αρέσει που η θερμοκρασία στον Βόλο έπεσε από του 6.8 στους 6.3 τώρα που το γύρισε σε ΒΑ. Ότι να'ναι σήμερα πραγματικά.

 

Εντωμεταξύ μπόρα στην Παρεκκλησιά τώρα, βέβαια έχουμε ακόμη αρκετή ώρα μέχρι να αρχίσουν κανονικά οι βροχές.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 λεπτά πριν, Ski snow είπε:

Κασπερακο. Ολα καλα πανω? Εισαι στα βιλια?

Καλός ήρθες παικταρά μ. Οχι Αθήνα ειμσι πήγα κ γύρισα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

10 λεπτά πριν, teo_73 είπε:

Τα ειδα παπλα μου🙂 Εχουνε μεγαλη τυχη τα 200μ. μεχρι καποια ωρα.Τωρα για μενα αν θα το δω εδω στα 100 να πεφτει δε μπορω να παρω και ορκο.Μακαρι να συμβει αλλα το θεωρω δυσκολο.

Γεια σου Γιωργη καλως ξαναβρεθηκαμε.😉

Τεο. Βρεθηκαμε ξανα. Με τους παλιους φιλους. Μια χαρα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

9 λεπτά πριν, mpat είπε:

Ρε παιδιά υπάρχει καποια εξήγηση που εγω εδω στον Γερακα σε 220μ υψομετρο εχω ακομη 6.5 βαθμους;

Αποκλειεται να εχεις 6,5....κσι ναχεις 3πC διαφορα απο μας....δεν γινεται....στα ιδια μετρα 4,9 εχει το Μαρουσι....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τσίμπησε προς τα πάνω η Τ Θρακομακεδόνες. 2,4 τώρα. Εξαφανιστηκε για πρώτη φορά σήμερα και η χιονοκουρτίνα από πάνω μου. Βλέπω τα φώτα του καζίνο πλέον

20191229_201957.jpg

Επεξεργάστηκε από Bakounin
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...