Jump to content
Ευαγγελος

AΝΑΛΥΣΗ ΧΑΡΤΩΝ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2020

Προτεινόμενες αναρτήσεις

gfs-13-60.png?12

Παει να βελτιωσει το 500αρι σε αυτοτο τρεξιμο ο τζιφος

Κατι μου λεει οτι θα βγει καλυτερο σαν τρεξιμο για τα κοντινα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

παλι ενας απο τους βασικους παραγοντες ειναι μια μυξα στην ιδια σχεδοξ θεση με την προηγουμενη απλα αυτη ειναι συναχωμενη...😋

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Spartan είπε:

Στις ποσες ωρες ρε μιχαηλ?

 

ήδη από τις 48, φαίνεται η σύνδεση της γροιλανδίας να είναι όλο και πιο ισχυρή, κάτι που θα εμποδίσει την κατάβαση μέρος του αυλώνα τόσο δυτικά όσο  θέλουμε. Δεν θα βγει σαν το χάλι του αικον, αλλά προς το παρόν δεν τρελαίνομαι με αυτά που βλέπω. Μόνο μια μυξούλα της Γαλλίας που είναι πιο νότια μου αρέσει

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

να τολμησω να κανω μια προβλεψη..θα βγει οπως ειπε και ο μιχαηλ πιο δυνατο αρα η αποκοπη θα ειναι απο πιο ισχυρο αυλωνα αλλα θα παει λιιιγο πιο δυτικα ενω θα επρεπε να παει πιο ανατολικα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

ήδη από τις 48, φαίνεται η σύνδεση της γροιλανδίας να είναι όλο και πιο ισχυρή, κάτι που θα εμποδίσει την κατάβαση μέρος του αυλώνα τόσο δυτικά όσο  θέλουμε. Δεν θα βγει σαν το χάλι του αικον, αλλά προς το παρόν δεν τρελαίνομαι με αυτά που βλέπω. Μόνο μια μυξούλα της Γαλλίας που είναι πιο νότια μου αρέσει

αυτη θα κανει την διαφορα ομως..μην την υποβιβαζεις..αυτη κοιταω εγω και μονο για το αρχικο κομματι της καταβασης η μη του αυλωνα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, notios_polos είπε:

να τολμησω να κανω μια προβλεψη..θα βγει οπως ειπε και ο μιχαηλ πιο δυνατο αρα η αποκοπη θα ειναι απο πιο ισχυρο αυλωνα αλλα θα παει λιιιγο πιο δυτικα ενω θα επρεπε να παει πιο ανατολικα

ανσαμπλς πιο κρισιμα ειναι... δεν βγαινει ακρη

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ρε παιδιά αφήστε τις μύξες και τα συνάχια, γιατι ο άλλος που μπήκε να δει, με ρώτησε  αν ειμαστε ιατρικό φορουμ😎

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, notios_polos είπε:

να τολμησω να κανω μια προβλεψη..θα βγει οπως ειπε και ο μιχαηλ πιο δυνατο αρα η αποκοπη θα ειναι απο πιο ισχυρο αυλωνα αλλα θα παει λιιιγο πιο δυτικα ενω θα επρεπε να παει πιο ανατολικα

Μακαρι να βγει αυτο ... συμφωνω απολυτα με αυτο που ειπες να παει καλυτερα δυτικα παρα ανατολικα

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

πωωω πιο δυτικά θα βγει,κάτι ήξερε το cfs τελικά...

Επεξεργάστηκε από salonikatasos
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εγω λεω ηα βγει παρομοιο με αικον απλα πιο δυτικα δηλαδη τουρκια

Ειπα βλακεια συγχωρεστε με χαχαχα...και το ουκμο καλυτερο φαινεται

Επεξεργάστηκε από Galanto
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, ΜΥΤΙΛΗΝΙΟΣ είπε:

Ρε παιδιά αφήστε τις μύξες και τα συνάχια, γιατι ο άλλος που μπήκε να δει, με ρώτησε  αν ειμαστε ιατρικό φορουμ😎

να προσαρμοστει πεσ του στην αργκο του φορουμ....😋..αλλωστε αυτο κανει την διαφορα η μαεση επαφη μεταξυ μας και το χαλαρο του θεματος...😋

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

ούκμο σαν το ιcon αλλά με πολύ μεγαλύτερο χώρο για κατάβαση. Ίσως βγάλει κάτι τεράστιο μέχρι 96 έχουν βγει

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εγώ νομίζω πιο δυτικά θα βγει.ριτζαρι πολύ προσ Γροιλανδία ο αζορ

Επεξεργάστηκε από Snowjunky
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, notios_polos είπε:

να προσαρμοστει πεσ του στην αργκο του φορουμ....😋..αλλωστε αυτο κανει την διαφορα η μαεση επαφη μεταξυ μας και το χαλαρο του θεματος...😋

👍🙂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

το πα εγω..πιο δυτικα θα βγει αλλα οχι πολυ λιγο..ισως και να βγαλει το ιδιο με το 06 αλλα λογω πιο ισχυρου αυλωνα να βγαλει και σοκ και δεος...ουφφφφφφφφφφφφ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

χάλια το ούκμο επειδή δεν έχει σωστά το σχήμα του Καναδικού χαμηλού εν αντιθέση ο τζίφος το έφτιαξε περισσότερο και θα βγάλει πολύ ωραία πράγματα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.





×
×
  • Δημιουργία νέου...