Jump to content
Ευαγγελος

AΝΑΛΥΣΗ ΧΑΡΤΩΝ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2020

Προτεινόμενες αναρτήσεις

4 λεπτά πριν, BrainA είπε:

Βαρια βηματα μέσα στο σκοτάδι. Πάγος. Κρύσταλλα. Σιωπές.

Θυμίζεις στίχους του Φοίβου τη δεκαετία του 2000 😜 τότε που ήταν στα ντουζενια του. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημέρα! Μολις είδα στα γρηγορα τα πρωινά τρεξίματα και εχω να πω ότι ο παιος είναι πολυ καλος για ταση στα μακρινά και να παρακαλάτε οι απο βόρεια να κρατήσει την τάση και ο μ.ο..

Για τα κοντινά ο τζίφος μαζεύει άρον άρον τις βροχές και αναμένω σχεδόν να τις εξαφανίσει στα επόμενα τρεξίματα. Δυστυχώς το μοντέλο που αγάπησα και "μεγάλωσα" παραπαίει και δεν μπορώ να το εμπιστευτώ ούτε στα κοντινά.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

χαχαχχαχ φάση θα είχε να έρθει η ψυχρή εισβολή στις 18 που είναι η γιορτή μου και οχι μετά της 22........ Ναι στο θεμα μας όντως όπως αναφέρουν πολλά μέλη ο μέσος όρος του ευρωπαίου είναι καλός βασικά δείχνει μια καλη τάση 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, thanasismtrk είπε:

χαχαχχαχ φάση θα είχε να έρθει η ψυχρή εισβολή στις 18 που είναι η γιορτή μου και οχι μετά της 22........ Ναι στο θεμα μας όντως όπως αναφέρουν πολλά μέλη ο μέσος όρος του ευρωπαίου είναι καλός βασικά δείχνει μια καλη τάση 

ακομη ταση δεν εχουμε...πιθανα να εχουμε αρχη τασης αυριο το πρωι.βημα βημα ,μη κοιτας που φαινομαι αισιοδοξος στην ουσια ρεαλιστης ειμαι οταν προκειτε για κατι πραγματικα σοβαρο κοβω ταχυτητα..χαχαχαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

19 minutes ago, giannis.mar said:

Θυμίζεις στίχους του Φοίβου τη δεκαετία του 2000 😜 τότε που ήταν στα ντουζενια του. 

Γυρίστε πίσω στην κακοκαιρία της Αριάδνης το χρόνο και θυμηθείτε.... Σκότος, έρεβος, πάγος, σιωπές. Χωρίς ουισκακι

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 minutes ago, notios_polos said:

ακομη ταση δεν εχουμε...πιθανα να εχουμε αρχη τασης αυριο το πρωι.βημα βημα ,μη κοιτας που φαινομαι αισιοδοξος στην ουσια ρεαλιστης ειμαι οταν προκειτε για κατι πραγματικα σοβαρο κοβω ταχυτητα..χαχαχαχα

έρχεται. ξύπνησε. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ωραία για τα πρωινά ραν, αλλά ακόμη είμαστε μακρια. Οταν αυτά που φαινονται στις 240 φτάσουν στις 120 ώρες θα μιλάμε σοβαρά. Μέχρι τότε μακάρι τα ραν να μείνουν γενικά θετικά για τις 22/1+

Επεξεργάστηκε από g_ar
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πολυ κρίσιμα τα επόμενα 36 ραν του παιου, ο Ινδός ο Καναδός οι Δείκτες και ο Ιαπωνας.

 

YΓ Για χιονιστερο Φλεβαρ μιλάνε οι Ιταλοί. Πανευρωπαϊκά 

Επεξεργάστηκε από BrainA
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Δεν ειναι μονο βορειας ελλαδας μην διαβαζουμε ανακρίβειες. 

Με τοσο τεραστειο τμημα του πολικου στροβιλου σε διαφορετικα χρονικα διαστηματα ολοι θα δουν κατι. Εαν οντως τηρηθεί η ταση. 

Ομορφο παντως βγαινει μια ενωση αζορικου και γροιλανδικου και επιτελος τρωει πορτα ο ατλαντικος και κατεβαινει τερας. Ομορφο απλα ομορφο. 

Οπως και να εχει ψυχος θα εχει τρομακτικα πολυ οποτε δεν θα εκφυλιστει και θα μπορει στο τελος να μας δωσει και αττικη τπτ...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

16 λεπτά πριν, BrainA είπε:

έρχεται. ξύπνησε. 

και στην αριαδνη μη νομιζεις αργα ξυπνησα.εσκουζε ο γιωργος και μου λεγε ερχεται κι εγω ελεγα μουφες ειναι..χαχαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 λεπτά πριν, giannis.mar είπε:

Τι μας κρύβουν εκεί στο μετεοσιελ και δεν έχει ανανεώσει ο μέσος όρος του παιου; 😂

εμ προφανος τους την επεσαν τα 3/4 της ευρωπης και κοκομπλοκιασε το συστημα...😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Η κρητη παει για πολυ νερο..Οπως καθε χρονο ετσι και φετος μεχρι τελη φλεβαρη στο νησι θα υπαρχουν σταθμοι με πανω απο 1500mm..Ισως και παραπανω..

Εντωμεταξυ τα Λευκα Ορη κυριως, εχουν θαφτει στο χιονι και θα βαλουν κι αλλα μετρα στα μεσα της εβδομαδας κυριως απο τα 1500 μετρα και πανω...Εχθες προσπαθησαν τα ξαδερφια μου να προσεγγισουν ενα σημειο κοντα στον Ομαλο στα 1200 μετρα..Το χιονι ξεπερνουσε τα 2 μετρα..Σκεφτειτε λοιπον τι γινεται σε μαγαλυτερα υψομετρα και σε συνδυασμο με τον υετο που θα πεσει ολος σε χιονι μεσα στην εβδομαδα..

Χωρις υπερβολη παρασκευη βραδυ τα Λευκα Ορη θα εχουν τουλαχιστον 5-6 μετρα στα 2000 υψομετρο...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

23 λεπτά πριν, giannis.mar είπε:

Τι μας κρύβουν εκεί στο μετεοσιελ και δεν έχει ανανεώσει ο μέσος όρος του παιου; 😂

Τπτ το ''ανησυχητικο'' για την ωρα😉

Ecmwf

image.png.c8bd49f595c1337564b4ec7618c17c17.png

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

μετα τις 20/1 το χάος .... Ακόμα όμως και οι μισοβέζικες καταστάσεις σε ψύχος, αν συνδυαστούν με καλό υετό θα προκύψουν διαμάντια !! για να δούμε ..... 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ξεπουλάμε στo cfs 1 ....

κάθε τριήμερο και μια κατεβασιά από τελευταίο δεκαήμερο  του μήνα και μετα .....

δώσε πράμα.......στο λαό

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

τον λες και κουκλακι ζωγραφιστο τον μεσο ορο..αντε να κρατηθω και να μην πω οτι εχουμε αρχη τασης για ανοδο αζορικου και καθοδο αυλωνα στα ανατολικα EDM1-216.GIF?12-12EDM1-240.GIF?12-12

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Χρηστος είπε:

Σεναριο 2 Ευρωπαιου...Κανεις παραπονεμενος?

Screenshot_2020-01-12-11-16-43-820.jpeg

10 πόντοι. σιγά τα αυγά. Αλλά ελπίζω να μην φτάσουμε σε σημείο να κυνηγάμε την νιφάδα. Μετά από το σίχαμα που έχουμε θέλω 30ποντο τώρα!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.





×
×
  • Δημιουργία νέου...