Jump to content
Ευαγγελος

AΝΑΛΥΣΗ ΧΑΡΤΩΝ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2020

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μόλις τώρα, notios_polos είπε:

μιχαηλ εσυ κοιτας την αμερικη αλλα σου το ξαναλεω την βρωμικη δουλεια θα την κανουν οι λεπτομερειες οπως αυτο το λιμνοχαμηλο που θα μεινει ξεμπαρκο στην κεντρικη μεσογειο.Διοτι οι λεπτομερειες κανουν την διαφορα και ο διαβολος κρυβεται στις λεπτομερειες...😋

ναι αλλά αν δεν καθίσει καθόλου ο αυλώνας, απλά θα κοιτάς λεπτομέρειες  για το που θα βρεξει περισσότερο😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, [weathermaniac] είπε:

ναι αλλά αν δεν καθίσει καθόλου ο αυλώνας, απλά θα κοιτάς λεπτομέρειες  για το που θα βρεξει περισσότερο😂

βαδιζουμε με την λογικη οτι ο βασικος παραγοντας θα ερθει...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, notios_polos είπε:

βαδιζουμε με την λογικη οτι ο βασικος παραγοντας θα ερθει...

προσωπικά σχεδόν κλείδωσα την ύπαρξη κατάβασης, μιας και το χαμηλό στην Αμερική είναι δεδομένο. Αλλά το που θα καθοριστεί από τα άλλα που προανέφερα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 λεπτά πριν, notios_polos είπε:

κοιτα να δεις που θα κατεβασει αυλωνα ο τζιφος με αλλο τροπο με αλλο μηχανισμο και απο αλλο σημειο

Άμα είσαι παιχτουρα 😁😁😁😁

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ο μεσος ορος του τζιφου στο 06αρι βλετιωθηκε για τα μεσα της εβδομαδας..Δινει αρκετο νερο στην Αττικη...Αλλα ειπαμε..Ο τζιφος ειναι ολομοναχος..Θα τουμπαρει..Ολα τα μοντελα δινουν την λιμνη αρκετα πιο νοτια ..Θα δουμε...

Στα μακρινα τωρα εβγαλε ψηφιακο χιονια...Συνεχιζεται η προσπαθεια απο τα μοντελα να δειξουν σοβαρη καταβαση ψυχους προς τα μερη μας...Αλλα σε τοσο μακρυνες ωρες δεν βγαινει κανενα συμπερασμα ουτε καν σε επιπεδο τασης..Καλο μεσημερι σε ολους..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

ένα σενάριο που χιονίζει λίγο ανατολικά της Πίνδου [κεντρικά και βόρεια γενικευμένη γουρουνόπετσα] και έπειτα προσπάθεια για καθαρό προσήνεμο. Σε κάθε περίπτωση εδώ με αφήνει παγερά αδιάφορο το αποτέλεσμα. ότι έχει μέσα την λέξη ανατολικά σημαίνει το απόλυτο τίποτα για εμάς εδώ. Και αυτή την φορά απόλυτο τίποτα μετά το απόλυτο τίποτα. άρα πλέον προτιμώ να παίζω με Ισπανία [γαλλία εννοείται και πάντα] παρά με τουρκία. γιατί αν δεν χιονίσει καλά θα κάνει καλό squall lineκαι ίσως στο τέλος λίγο χιόνι.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

τα εσνεμπλς φαίνεται να ανατολικεύουν για την συνέχεια δυστυχώς.. Έχουμε χρόνο. ακόμα. μακάρι να μην τουμπάρει ποτέ ο ευρωπαίος. [ αδύνατό, αλλά αν τουμπάρει ας πάει πιο δυτικά, γίνεται δεν μπορώ άλλο ήλιο]

εντύπωση μου κάνει πως δεν μείωσαν, αλλά αύξησαν τον υετό για τα κοντινά.

 

 

 

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Είναι κρίμα να αλλάξει ο καιρός μετά τις 22 που θα μου μείνουν μόνο 2 μαθήματα. Όπως και στην εξεταστική του Σεπτέμβρη κρίμα ήταν που όσο είχα εξετάσεις έξω ήταν καλοκαίρι και μετά είχαμε πλημμύρες και 18οC μέγιστες Τ. Γενικά όταν έχω εξετάσεις θέλω να έχει κρύο, βροχή, χιόνι κλπ κι όταν αυτές τελειώνουν ο καιρός να φτιάχνει. Μάρτη σε περιμένω έλα γρήγορα!

Επεξεργάστηκε από WEATHER-FUN
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, WEATHER-FUN είπε:

Είναι κρίμα να αλλάξει ο καιρός μετά τις 22 που θα μου μείνουν μόνο 2 μαθήματα. Όπως και στην εξεταστική του Σεπτέμβρη κρίμα ήταν που όσο είχα εξετάσεις έξω ήταν καλοκαίρι και μετά είχαμε πλημμύρες και 18οC μέγιστες Τ. Γενικά όταν έχω εξετάσεις θέλω να έχει κρύο, βροχή, χιόνι κλπ κι όταν αυτές τελειώνουν ο καιρός να φτιάχνει. Μάρτη σε περιμένω έλα γρήγορα!

εγώ πάλι θέλω το αντίθετο [αν και δεν βολεύει χρονικά] θέλω να έχει καλό καιρό στην εξεταστική για να μπορώ να διαβάζω, και κακό καιρό στον ελεύθερο χρόνο για να παρακολουθώ. Δεν είναι τυχαίο πως τα λιγότερα μαθήματα τα περνούσα στο χειμερινό εξάμηνο, και τα περισσότερα Σεπτέμβριο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Galanto είπε:

Τα ενσεμπλς εφτιαξαν γξα μετα τις 21 ...αλλα δε φαινεται στο μεσο ορο επειδη φερνουν καταβαση σε αλλες μερες.

Χάλια όλα! Άστα να πάνε! Μέχρι 21 καλοκαίρια και ζέστη και μετά τις 22 που ουσιαστικά τελειώνουν τα δύσκολα μαθήματα της εξεταστικής αρχίζουν τα χιόνια και οι βροχές! Πολύ φοβάμαι δε, ότι φέτος μας περιμένει δυνατός Φλεβάρης.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Δεν θα έχει καλη κατάληξη για τους βόρειους γιατί πάλι προσηνεμο πάει να γίνει .......θα με πείτε ότι είναι νωρίς.....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, thanasismtrk είπε:

Δεν θα έχει καλη κατάληξη για τους βόρειους γιατί πάλι προσηνεμο πάει να γίνει .......θα με πείτε ότι είναι νωρίς.....

Που το βασιζεις αυτο?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.





×
×
  • Δημιουργία νέου...