Jump to content
Ευαγγελος

AΝΑΛΥΣΗ ΧΑΡΤΩΝ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2020

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Κατα τη γνωμη μου θα προτιμουσα οι βροχες της χρονιας να πεφταν μεσα στο καλοκαιρι!! 🙂 

Θα δροσιζαν τις καυτες μερες μας..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Ωραια ανσαμπλ τζεμ σηκωνουν αζορικο...απο ισπανια μεχρι ελλαδα αυλωνες και ψευτοαυλωνες ...οποτε καλα παμε αρχισει να αχνοφαινεται μια ταση για να δουμε αν θα τη κρατησει και ο ευρωαπιος

 

2 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Κοιτα ανσαμπλ τζεμ

!!! Πολύ καλά είναι σχεδόν όλα έχουν πολλές βροχές και χειμωνιάτικο σκηνικό!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, [weathermaniac] είπε:

 

!!! Πολύ καλά είναι σχεδόν όλα έχουν πολλές βροχές και χειμωνιάτικο σκηνικό!

Δύσκολος φαίνεται ο σιχαμένος ο Φλεβάρης! Με βροχές, κρύο και χιόνια δηλαδή!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ωραίο φαίνεται το ευρωπαϊκό έως τώρα. Για να δούμε την συνέχεια...

 

Στα ενσ του τζίφου παρατηρείται μια νεκρά ακόμη, βέβαια ότι και να έδειχναν είναι πολύ μακριά(χρονικά).

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, WEATHER-FUN είπε:

Δύσκολος φαίνεται ο σιχαμένος ο Φλεβάρης! Με βροχές, κρύο και χιόνια δηλαδή!

εε μακάρι να είναι έτσι.. δεν παλεύεται η βαρετοκαιρία άλλο!

 

ο ευρωπαίος είναι ξεκαάθαρα καλύτερος σαν λογική από τον τζίφο, αλλά έβγαλε πάλι αυτή την χαζολίμνη που χάλασε το δυτίκισμα που ανέφερα και πριν. δεν πειράζει, είναι καλό τρέξιμο

image.png.86f81f8e1bca2e765f7fae3cbc0b7094.png

 

 

όμως θα πρέπει να αναφέρουμε την χειρότερη θέση του χαμηλού της Αμερικής σε σχέση με το πρωί.

 

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, nikolas 2365 είπε:

Μια καλή βάση είναι αυτή:

gens-11-1-264.png

gens-15-1-276.png

gens-20-1-288.png

 

Δεν αποκλείεται! Αλλά πολύ φοβάμαι ότι τέλη Φλεβάρη πάλι θα ξεσπάσει! Το Μάρτη δεν το φοβάμαι είναι καθαρά ανοιξιάτικος μήνας και η άνοιξη συνήθως με αναζωογονεί!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 minutes ago, WEATHER-FUN said:

Έτσι ακριβώς! Αν και δεν τρελαίνομαι για βροχές (μάλιστα τις βρίζω) το καλοκαίρι είναι η προσωποποίηση της φρίκης της ίδιας! Γενικά αυτό το καμίνι με τίποτα δεν παλεύεται! Με 40+ βρίζω (πλην ιερών και οσίων εννοείται) τους πάντες και τα πάντα! Εδώ στις εξεταστικές του Ιούνη και του Σεπτέμβρη δεν παλεύεται η όλη φάση! Θα παλεύεται Ιούλιο και Αύγουστο που έξω βράζει; Γι'αυτό λέω ότι θα ήθελα ηλιόλουστες αλλά με μέτρια ζεστούλα το καλοκαίρι και ήπιους χειμώνες.

Ξερεις ποιο ειναι και το θεμα..; Οτι τωρα που δεν εχουμε και την οικονομικη ανεση για διακοπες απλα τρωμε τη κ*λοζεστη στη μαπα πανω στα τσιμεντα(εγω ενταξει εδω που μενω παλι καλα καπως το γλιτωνω το τσιμεντολιωσιμο)

Αν ειχα λεφτα, θα ημουν 3μηνο στη μυκονο χαχαχα🤣

Και γω εξεταστικη δεν παλευεται το καλοκαιρι γενικα.. 

Επεξεργάστηκε από Dusterakos
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 λεπτά πριν, Dusterakos είπε:

Κατα τη γνωμη μου θα προτιμουσα οι βροχες της χρονιας να πεφταν μεσα στο καλοκαιρι!! 🙂 

Θα δροσιζαν τις καυτες μερες μας..

Μετα θα πληρωνες το φρατζολακι το ψωμι 5 ευρω

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, WEATHER-FUN είπε:

Μια μέρα είχα μάθημα στο Πανεπιστήμιο και έβρεχε και είχε κρύο! Ένας λόγος που δε μου αρέσουν η συννεφιά και η βροχή είναι ότι τη νύχτα κάνει περισσότερη ζέστη από ότι τη μέρα. Καλύτερα κρύο τη νύχτα, ζέστη τη μέρα παρά το αντίθετο.

Αν είσαι αρρωστιάρης σαν εμένα, το μεγάλο θερμοκρασιακό εύρος Σταμάτη σε σκοτώνει όμως, δηλαδή εδώ στα Γιάννενα που έχουμε 20 βαθμούς διακύμανση είναι θάνατος...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ο Ατλαντικός είναι μεγάλος ρυθμιστής. 

ΥΓ. Το περίμενα και καλύτερο. Η λίμνη έκανε την δουλειά της

Επεξεργάστηκε από nikolas 2365
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

13 λεπτά πριν, Dusterakos είπε:

Κατα τη γνωμη μου θα προτιμουσα οι βροχες της χρονιας να πεφταν μεσα στο καλοκαιρι!! 🙂 

Θα δροσιζαν τις καυτες μερες μας..

Τοτε δεν θα ηταν καλοκαιρι...Θα ηταν Κακοκαιρι

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, [weathermaniac] είπε:

Αν είσαι αρρωστιάρης σαν εμένα, το μεγάλο θερμοκρασιακό εύρος Σταμάτη σε σκοτώνει όμως, δηλαδή εδώ στα Γιάννενα που έχουμε 20 βαθμούς διακύμανση είναι θάνατος...

Α εγώ δεν αρρωσταίνω εύκολα! Προτιμώ κάποια Χ θερμοκρασία το πρωί και Χ+20 το μεσημέρι (αν και αυτό πολλές φορές είναι πρόβλημα όσον αφορά το ντύσιμο) παρά 13οC τη νύχτα, 9οC τη μέρα και βροχή με το τουλούμι. Και μάλιστα η αίσθηση του κρύου αρκετά πιο έντονη! Αυτή η υγρασία σκοτώνει. Εγώ δεν έχω και θέμα με τις αλλεργίες οπότε την άνοιξη είμαι τζετ!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

χμμ δεν φαίνεται να βγάζει κάτι με χιόνι στα χαμηλά. μάλλον για βροχή, και χιόνια πιο ψηλά [όχι πολύ ψηλά όμως εκεί στα 700-1000], αλλά ευπρόσδεκτο. Από το να μην δούμε σύννεφο με ψοφόκρυο, το ευρωπαικό είναι ένας παράδεισος!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Αν είσαι αρρωστιάρης σαν εμένα, το μεγάλο θερμοκρασιακό εύρος Σταμάτη σε σκοτώνει όμως, δηλαδή εδώ στα Γιάννενα που έχουμε 20 βαθμούς διακύμανση είναι θάνατος...

Ναι αλλά στα Γιάννενα ξεσκίζεται να βρέχει! Αυτό κι αν είναι θάνατος είπαμε καλή η βροχή αλλά με μέτρο! Και κάνει και ψωφόκρυο μάλιστα! Τα Γιάννενα είναι κρύα πόλη.

Επεξεργάστηκε από WEATHER-FUN
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πρωτη φορα μετα απο μερες που απολογισμος κρινεται θετικος βασει τρεξιματων..Βημα βημα,να φερουμε αρχικα διαταταραχες στην χωρα μας...Και οπου θελουν ας κατσουν και τα χιονια...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, WEATHER-FUN είπε:

Ναι αλλά στα Γιάννενα ξεσκίζεται να βρέχει! Αυτό κι αν είναι θάνατος είπαμε καλή η βροχή αλλά με μέτρο! Και κάνει και ψωφόκρυο μάλιστα! Τα Γιάννενα είναι κρύα πόλη.

Χμμ καλά μετά από τόσες ανομβρίες, αρχίζω να πιστεύω ότι στην Λάρισα βλέπω περισσότερες μέρες με σύννεφα από όι στα Γιάννενα.. Που εξάλλου για αυό ήρθα φοιτητής εδώ και δεν πήγα σε άλλη πόλη γιατί λέω θα βρέχει συνέχεια και θα βλέπω πιο συχνά χιόνι. Που να ήξερα!

 

πολύ καλό!!

ECM1-240.GIF?20-0

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 minutes ago, Χρηστος said:

Τοτε δεν θα ηταν καλοκαιρι...Θα ηταν Κακοκαιρι

Εχω το εξης συμβολαιο καιρου(Ιουνιος-Αυγουστος):

Δευτερα ως Τεταρτη: 16-26οC και καταιγιδες καργα..

Πεμπτη ως Παρασκευη: Καυσωνας 

Σαββατο και κυριακη: Μη εργασιμες μερες. 🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Όση αξία έχει ο τζίφος σε αυτές τις ώρες έχει και ο ευρωπαίος που αύριο το πρωί κιόλας θα έχει άλλο σενάριο.....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

22 minutes ago, WEATHER-FUN said:

Α εγώ δεν αρρωσταίνω εύκολα! Προτιμώ κάποια Χ θερμοκρασία το πρωί και Χ+20 το μεσημέρι (αν και αυτό πολλές φορές είναι πρόβλημα όσον αφορά το ντύσιμο) παρά 13οC τη νύχτα, 9οC τη μέρα και βροχή με το τουλούμι. Και μάλιστα η αίσθηση του κρύου αρκετά πιο έντονη! Αυτή η υγρασία σκοτώνει. Εγώ δεν έχω και θέμα με τις αλλεργίες οπότε την άνοιξη είμαι τζετ!

εμβόλια παιδιά μου. έχει προχωρήσει η επιστήμη. Κάντε το αντιγριππικο καθε φθινόπωρο και θα πετατε

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

συνεχίζεται η καλή κυκλοφορία από τα τοπ μοντελς ... μένουν τα ενσμπλς τους (τα μικρά ήδη καναν τα πρ΄ωτα βήματα ) να κλειδώσουμε την τάση και βημα βήμα να φέροουμε κατι καλύτερο......................................... από τον ήλιο ..................!!! 😎

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.





×
×
  • Δημιουργία νέου...