Jump to content
Ευαγγελος

AΝΑΛΥΣΗ ΧΑΡΤΩΝ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2020

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 λεπτά πριν, teopap7 είπε:

Ο Μιχαήλ απο τις 6 ωρες τρεξίματος μας χαλαει ολο το σαπενς .χαχαχα

ουψψψ😁

 

ε καλά δεν είπα τι θα γίνει ακριβώς, αλλά ότι και να βγάλει σαν αποτέλεσμα το κρίσιμο σημείο κρίνεται θετικό.

 

Πάντως πέρα από την πλάκα, σε περιπτώσεις που θέλετε να κάνετε την εξάσκηση και να υπάρχει σασπένς πείτε μου να μην πω τι βλέπω🤣.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, notios_polos είπε:

σ αυτο δενε χεις αδικο.ζεστο δεν τον λες αυτο τον χειμωνα.εχουμε πηξει στο βορια.ανυδρο για μεγαλο μερος της χωρας τον λες οπως και αχιονο για ακομη μεγαλυτερο συμπεριλαμβανομενων ακομη και βουνων.παντως αν δεν κανει χιονια πεδινων τελικα καταρριπτεται αλλος ενα κολημα στον δικο μου τον εγκεφαλο που λεει οτι σε χειμωνα με βορια παντα χιονιζει και σε πεδινα αργα η γρηγορα

Ειναι τραγικο οτι απο Λαρισσα και πανω ολα ειναι ξερά. Εδώ που και που βρέχει. Στο τελος περα απ τα αστεία θα πουμε το νερο νερακι. Στα τξυ 18αριου τωρα συμφωνω με Μιχαηλ. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, [weathermaniac] είπε:

ουψψψ😁

 

ε καλά δεν είπα τι θα γίνει ακριβώς, αλλά ότι και να βγάλει σαν αποτέλεσμα το κρίσιμο σημείο κρίνεται θετικό.

 

Πάντως πέρα από την πλάκα, σε περιπτώσεις που θέλετε να κάνετε την εξάσκηση και να υπάρχει σασπένς πείτε μου να μην πω τι βλέπω🤣.

Κανε δουλεια σου Μιχαηλ πλακα κανω το πολυ πολυ οταν εχω αγωνια απλα δε θα διαβαζω τα μυνήματα σου

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

ουψψψ😁

 

ε καλά δεν είπα τι θα γίνει ακριβώς, αλλά ότι και να βγάλει σαν αποτέλεσμα το κρίσιμο σημείο κρίνεται θετικό.

 

Πάντως πέρα από την πλάκα, σε περιπτώσεις που θέλετε να κάνετε την εξάσκηση και να υπάρχει σασπένς πείτε μου να μην πω τι βλέπω🤣.

ε καλα εχεις κανει και λαθακια σε προχωρημενες ωρες...χαχαχαχα..εως και λαθαρες...εχεις ακομη για να το τελειοποισεις😋..ΥΓ η "κακια πεθερα" ξερεις που βρισκει παντα τα ελλατωματα..χαχαχα...αλλα στην προκειμενη ο μιχαηλ ξερει οτι ειναι για καλο οτι λεω

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, teopap7 είπε:

Κανε δουλεια σου Μιχαηλ πλακα κανω το πολυ πολυ οταν εχω αγωνια απλα δε θα διαβαζω τα μυνήματα σου

χαχα οκ, κατευθείαν όταν βλέπεις weathermaniac scroll down με ταχύτητα φωτός χαχα.

εδώ και η απόσταση των  χαμηλών

image.thumb.png.c3eabde62d0211b5d1c6ae64bb871b17.png

 

και πως αυτή μεγάλωσε στο 18αρι.

image.thumb.png.05bfd319a3d019481b2643fc90007ef4.png

 

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, Seventower είπε:

Έτσι και ο Μιχάλης πάει Αμερική ο τραμπ θα καταλάβει τι εστει κλιματική αλλαγή 😋😋😋

Έπος!!!!! Τι είπες τώρα, επικό σχόλιο!! Και αληθινό!!!

15 μέρες ήμουνα φέτος εκεί και στο weather channel μιλούσαν για τις θερμοκρασίες που ήταν για αρχές Αυγούστου ενώ είχαμε μέσα Σεπτεμβρίου!! φαντάσου να μετακομίσω μόνιμα τι έχετε να δείτε!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

χαχα οκ, κατευθείαν όταν βλέπεις weathermaniac scroll down με ταχύτητα φωτός χαχα.

εδώ και η απόσταση των  χαμηλών

image.thumb.png.c3eabde62d0211b5d1c6ae64bb871b17.png

 

και πως αυτή μεγάλωσε στο 18αρι.

image.thumb.png.05bfd319a3d019481b2643fc90007ef4.png

 

 

Μιχαήλ δεν νομιζω να κατέβει αυλωνας. Πως θα ριτζαρει ο αζορας μσ το χαμηλο τοσο βορεια

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

13 λεπτά πριν, nikolas 2365 είπε:

Μιχαήλ δεν νομιζω να κατέβει αυλωνας. Πως θα ριτζαρει ο αζορας μσ το χαμηλο τοσο βορεια

Κάτι θα κατέβει, αλλά μεγάλωσε το χαμηλό που στην ουσία κρίνει πόσο δυτικά θα κατεβεί ο αυλώνας. Είναι και αυτή δύσκολη διάταξη γενικά, γιατί στον καιρό του αρέσει να μας σπάει τα νεύρα.. 

Το χαμηλό δεν θα πάει άλλο πιο βόρεια στην αρχή τουλάχιστον, γιατί αν πάει, θα κόψει γρήγορα την απόπειρα της κατάβασης. Σε κάθε περίπτωση, αν η απόσταση των δύο χαμηλών στην αρχή μίκρυνε θα παίρναμε αυτή την μπούρδα

gfs-0-204.png?6

 

Οπότε εφόσον το αποφύγαμε οριστικά αυτό στις κοντινές ώρες μόνο καλό, είναι. Τώρα άλλα πράγματα θα μπούνε στο παιχνίδι που θα καθορίσουν μικρότερης σημασίας μεταβλητές [δηλαδή πόσο δυτικά ή ανατολικά θα καθίσει ο αυλώνας, καθώς και την ισχύ του]  Αυτά θα τα δούμε τις επόμενες μέρες

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Οπότε λοιπόν εέχουμε θέμα με την ισχύ. γενικά αν θα ήταν κάτι το οποίο δεν είμαι σίγουρος είναι αυτό, η ισχύς. Δηλαδή πολύ πιθανόν να παίζουμε με οριακές θερμοκρασίες, εφόσον υπάρξει ο αυλώνας [που θα υπάρξει].

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, [weathermaniac] είπε:

Οπότε λοιπόν εέχουμε θέμα με την ισχύ. γενικά αν θα ήταν κάτι το οποίο δεν είμαι σίγουρος είναι αυτό, η ισχύς. Δηλαδή πολύ πιθανόν να παίζουμε με οριακές θερμοκρασίες, εφόσον υπάρξει ο αυλώνας [που θα υπάρξει].

Με τα νεύρα μας και την ψυχική μας  ισοροπία εχουμε θέμα Mike

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, ΜΥΤΙΛΗΝΙΟΣ είπε:

Με τα νεύρα μας και την ψυχική μας  ισοροπία εχουμε θέμα Mike

ε ναι, και εμένα τσατάλια είναι μην νομίζεις. εντωμεταξύ το καλό το κρύο το κατεβάζει για προσήνεμα μετά [οριακά], για να με τρολάρει και άλλο

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εχει παιξει ποτε ρο σεναριο,οπου οσο περνανε οι μερες να βελτιωνονται τα πραγματα?γιατι μου φαινεται μας εχουν παρει γραμμη και μας δουλευουν!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

εδω εχουμε το θεμα.αυτο το γιγαντοχαμηλο δεν πρεπει να σκαβει τοσο νοτια οποτε ο αζορικος1 απο τα ανατολικα να ειναι πιο βορεια gfs-0-144.png?18

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 ώρες πριν, Dusterakos είπε:

Εχω το εξης συμβολαιο καιρου(Ιουνιος-Αυγουστος):

Δευτερα ως Τεταρτη: 16-26οC και καταιγιδες καργα..

Πεμπτη ως Παρασκευη: Καυσωνας 

Σαββατο και κυριακη: Μη εργασιμες μερες. 🤣

Ιούνιος - Σεπτέμβριος όχι Ιούνιος - Αυγούστος είναι άδικο για εμάς που γεννηθήκαμε Σεπτέμβρη. 

Επεξεργάστηκε από WEATHER-FUN
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 ώρες πριν, BrainA είπε:

εμβόλια παιδιά μου. έχει προχωρήσει η επιστήμη. Κάντε το αντιγριππικο καθε φθινόπωρο και θα πετατε

Τελευταία αρχίζω να αναθεωρώ για τις καιρικές μου προτιμήσεις. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

ότι δίνει περισσότερο χιόνι στην Καρδίτσα στις 294 ώρες από χαλκίδα αυτό και αν είναι κουλό

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, [weathermaniac] είπε:

ότι δίνει περισσότερο χιόνι στην Καρδίτσα στις 294 ώρες από χαλκίδα αυτό και αν είναι κουλό

Τόσο μακρυά πως μπορούμε να παίρνουμε τον υετό σοβαρά...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.





×
×
  • Δημιουργία νέου...