Jump to content
Ευαγγελος

AΝΑΛΥΣΗ ΧΑΡΤΩΝ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2020

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μόλις τώρα, Άγγελος είπε:

Τόσο μακρυά πως μπορούμε να παίρνουμε τον υετό σοβαρά...

θέμα φυσικής. Απλά το έχω απορία

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Παπλαμουδας είπε:

Αντε παλι η υπερδιαταξη με ψοφιο αυλωνα

οτι πρεπει ο φετινος χειμωνας για τα βουνα και τα ορεινα της κρητης...ισα με 15 μετρα τα χτυπανε ανετα μεχρι μαρτη αν συνεχιστει ετσι

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, notios_polos είπε:

οτι πρεπει ο φετινος χειμωνας για τα βουνα και τα ορεινα της κρητης...ισα με 15 μετρα τα χτυπανε ανετα μεχρι μαρτη αν συνεχιστει ετσι

Κουζουλος καιρος δηλαδη

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

φετος μεχρι στιγμης αναλογικα και η τυνησια η λιβυη και η αυγυπτος πρεπει αυτο που εχουν να θεωρειτε βαρυχειμωνια για εκει

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Λοιπόν πριν σας καληνυχτίσω, να πω την άποψη μου..Στα δυο τελευταία τρεξίματα, κρατάμε ως θετικό επιτέλους, την προσπάθεια του Αζορικού να  ανέβει  εκεί στις 192 ώρες.  Αύριο λογικά θα περάσουμε στην πρώτη καρτέλα..Αυτο που ζητάμε, ειναι κατά την ταπεινή μου άποψη, αφενός να κρατηθεί αυτή η τάση ανύψωσης του, αφετέρου το σωστό ριτζ του.. Αυτό αντιλαμβάνομαι εγώ με τα λίγα που ξέρω..Καλό βράδυ σε  όλους!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

navgem-0-180.png?21-00

 

τρελα με κορδελα το ναβζεμ

θα ηταν αν ολο αυτο ηταν μετακινημενο καμια 500 χιλιομετρα πιο β.ανατολικα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

μπουρδες δεν θα κατεβει κανενας αυλωνας της προκοπης.παλι πατυκωμα θα φαει ο αζορικος στην ιβηρικη και με το στανιο θα κανει αθλιο ριτζ και στην καλυτερη θα βγει αυτη η ευδοξια ζωνιβια πως την λεγανε

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, notios_polos είπε:

θα ηταν αν ολο αυτο ηταν μετακινημενο καμια 500 χιλιομετρα πιο β.ανατολικα

εδώ θα εβγαζε τον μέγα δυτικό όμως😀

 

βέβαια τα 500 κμ που λες είναι λίγα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, notios_polos είπε:

μπουρδες δεν θα κατεβει κανενας αυλωνας της προκοπης.παλι πατυκωμα θα φαει ο αζορικος στην ιβηρικη και με το στανιο θα κανει αθλιο ριτζ και στην καλυτερη θα βγει αυτη η ευδοξια ζωνιβια πως την λεγανε

πωωω. τελευταία φορά που σε θυμάμαι έτσι ήσουν στην χιονοκαιρία παραμονής του 2014 που είχες βάλει στην υπογραφή σου μας τελείωσε

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, [weathermaniac] είπε:

πωωω. τελευταία φορά που σε θυμάμαι έτσι ήσουν στην χιονοκαιρία παραμονής του 2014 που είχες βάλει στην υπογραφή μας τελείωσε

ναι αυτη ηταν η τελευταια φορα που με διαρκεια με ειχε πιασει αυτο το πραγμα.πολυ μου στοιχησε σε λεω αυτο το κατακερματησμα του αζορικου.δεν μπορω να πλασω σεναριο και τα βλεπω ξαφνικα ολα με τα γυαλια του ρεαλισμου

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, notios_polos είπε:

ναι αυτη ηταν η τελευταια φορα που με διαρκεια με ειχε πιασει αυτο το πραγμα.πολυ μου στοιχησε σε λεω αυτο το κατακερματησμα του αζορικου.δεν μπορω να πλασω σεναριο και τα βλεπω ξαφνικα ολα με τα γυαλια του ρεαλισμου

μια μέρα ήταν έτσι ρε βάγγο, και ΜΟΝΟ από τον τζίφο, οπότε αναμενόμενο. οα ευρωπαίος ποτέ δεν έβγαλε τόσο τρελά πράγματα για αυτόν τον αυλώνα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

και αν μου ελεγες μιχαηλ τι βλεπεις μεσες ακρες για τελος του μηνα αυτο θα σου ελεγα.κατι σν ζηνοβια ισως λιγο καλυτερη.προσηνεμο δηλαδη παλι.ασχετα που με οτι μου χει μεινει θα προσπαθησω ,εαν φυσικα το επιτρεπει το υποτιθεμενο ψυχος του υποτιθεμενου αυλωνα,να δω τι μπορει να παρουμε στην πορεια τα βορεια . 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

μια μέρα ήταν έτσι ρε βάγγο, και ΜΟΝΟ από τον τζίφο, οπότε αναμενόμενο. οα ευρωπαίος ποτέ δεν έβγαλε τόσο τρελά πράγματα για αυτόν τον αυλώνα.

μα ηταν τοσο ωραιο.τοσο δυνατος ο αζορικος που δεν εβλεπα πως να μην πορεσει να ανασυνταχτει απο δυτικα με ολη του την δυναμη και μαλιστα οταν οντος φανηκε οτι θα περνουσε υφεση απο τα βορεια του.δεν πιστευα ποτε οτι αυτο το τερας των 1050 θα την ετρωγε απο μια υπουλη λιμνη που θα τον μαχαιρωνε ακριβως στο μαλακο υπογαστριο και θα τον εκοβε στην κυριολεξια στη μεση αφηνωντας μαλιστα το ανατολικο κομματι με πιο δυνατα γεωδυναμικα.οτι χειροτερο σαν σεναριο μπορουσε να γινει εγινε.Και δεν ηταν μονο ο τζιφος και τ αλλα προς τα κει πηγαιναν και εδικα ο μεσος ορος του παιου.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, notios_polos είπε:

και αν μου ελεγες μιχαηλ τι βλεπεις μεσες ακρες για τελος του μηνα αυτο θα σου ελεγα.κατι σν ζηνοβια ισως λιγο καλυτερη.προσηνεμο δηλαδη παλι.ασχετα που με οτι μου χει μεινει θα προσπαθησω ,εαν φυσικα το επιτρεπει το υποτιθεμενο ψυχος του υποτιθεμενου αυλωνα,να δω τι μπορει να παρουμε στην πορεια τα βορεια . 

προσωπικά πιστεύω πως θα είναι ο πιο δυτικός αυλώνας από όλους, δηλαδή ακόμα και Ισπανία μέσα την βάζω. αλλά αμφιβάλλω για τις θερμοκρασίες του

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, notios_polos είπε:

μα ηταν τοσο ωραιο.τοσο δυνατος ο αζορικος που δεν εβλεπα πως να μην πορεσει να ανασυνταχτει απο δυτικα με ολη του την δυναμη και μαλιστα οταν οντος φανηκε οτι θα περνουσε υφεση απο τα βορεια του.δεν πιστευα ποτε οτι αυτο το τερας των 1050 θα την ετρωγε απο μια υπουλη λιμνη που θα τον μαχαιρωνε ακριβως στο μαλακο υπογαστριο και θα τον εκοβε στην κυριολεξια στη μεση αφηνωντας μαλιστα το ανατολικο κομματι με πιο δυνατα γεωδυναμικα.οτι χειροτερο σαν σεναριο μπορουσε να γινει εγινε.

αν και η λίμνη φίλε μπορούσε να τα καταστρέψει, δεν είναι αυτή η αιτία. άλλαξε τελείως ο πολικός στρόβιλος.

 

κοίτα πχ σήμερα για την πέμπτη

gfsna-0-72.png?18

 

και κοιτα τι έδειχνε εκείνο το επικό ραν

gfsna-0-192.png?18

 

εφόσον δεν υπάρχει ισχυρό χαμηλό τόσο νότια λογικό να μην σηκωθεί ο Αζορικός φιλαράκι.

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

καλημέρα, χειρότερος ο πρωινός τζίφος, καλό το ούκμο.

Μιχαηλ καλημερα. Υπαρχει περιπτωση για πιο ισχυρο σζορικο και πιο ισχυρο αυλωνα;; δεβ με νοιαζει ας παει δυτικα. Αλλα υπαρχει περιθωριο γι αυτα π ειπα;; -34 στα 500 και -9 στα 850. 

Επεξεργάστηκε από nikolas 2365
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, nikolas 2365 είπε:

Μιχαηλ καλημερα. Υπαρχει περιπτωση για πιο ισχυρο σζορικο και πιο ισχυρο αυλωνα;; δεβ με νοιαζει ας παει δυτικα. Αλλα υπαρχει περιθωριο γι αυτα π ειπα;; -34 στα 500 και -9 στα 850. 

ναι εννοείται, ούκμο και τζεμ πχ[ στην συνέχει] θα κετάβζαν κάτι σίγουρα καλύτερο. Τώρα για το -9 βέβαια δεν ξέρω, μου φαίνεται κομματάκι δύσκολο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

9 hours ago, WEATHER-FUN said:

Ιούνιος - Σεπτέμβριος όχι Ιούνιος - Αυγούστος είναι άδικο για εμάς που γεννηθήκαμε Σεπτέμβρη. 

Σεπτεμβρη έχουμε εξεταστική αν βρεχει πως θα πας να δώσεις..

Επεξεργάστηκε από Dusterakos
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

9 ώρες πριν, [weathermaniac] είπε:

αν και η λίμνη φίλε μπορούσε να τα καταστρέψει, δεν είναι αυτή η αιτία. άλλαξε τελείως ο πολικός στρόβιλος.

 

κοίτα πχ σήμερα για την πέμπτη

gfsna-0-72.png?18

 

και κοιτα τι έδειχνε εκείνο το επικό ραν

gfsna-0-192.png?18

 

εφόσον δεν υπάρχει ισχυρό χαμηλό τόσο νότια λογικό να μην σηκωθεί ο Αζορικός φιλαράκι.

 

Το απόλυτο τίποτα και στην Αμερική.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.





×
×
  • Δημιουργία νέου...