Jump to content
Ευαγγελος

AΝΑΛΥΣΗ ΧΑΡΤΩΝ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2020

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αλλά κοροιδεύαμε το αικον, το οποίο ναι κάνει μεγάλες μετατοπίσεις, αλλά την Τουρκία αυτό την έδειχνε

 

με διαφορά πιο σταθερό σε όλες τις μεταβλητές το ούκμο

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

9 λεπτά πριν, BrainA είπε:

Κανένα πάρτυ. Απαγορευτικός ο συνδυασμός Τ με υετό για οτιδήποτε στοιχειωδώς σοβαρό στα πεδινά προς το παρόν.

Απο την ζηνοβια για τα πεδινα του νομου θα εισαι καλυτερα. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

όχι, πάτσοι θα ήμασταν αν χιόνιζε στα Γιάννενα και εσύ είχες βροχή Βαγγέλη, αυτό τώρα θα αφήσει τα Γιάννενα πιο άχιονα από ότι τα βρήκα. Και σαν να μην φτάνει αυτό η συνέχεια φαίνεται μαύρη και άραχνη

οχι μιχαηλ το αποτελεσμα μετραει ασχετα εαν δεν σου καθησε και σενα ...τελος παντων παμε να δουμε πως μπορει εστω αυτο το πραγμα να γινει καλυτερο για οσους πιο πολλους γινεται..ΥΓ αφου φυσικα πρωτα εξαφανισω το 1% απο το μυαλο κυριως γιατι στην πραγματικοτητα δεν ειναι ουτε καν 1%😋

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Για αττικη θελουμε λιγο πιο δυνατο κσι συμπαγη αζορικο να αφησει λιγο περισσοτερο ψυχος και να παει λιγακι δυτικοτερα . Στα 500 δεν μου αρεσει.

Δεν υπαρχει καμια βοηθεια απο Αιγαίο με-26 μην ακουω χαζομαρες. 

Ας οεριμενουμε μεχρι σημερα βραδυ μην πω και αυριο μεσημερι γτ φοβαμαι τα ανατολικα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, notios_polos είπε:

οχι μιχαηλ το αποτελεσμα μετραει ασχετα εαν δεν σου καθησε και σενα ...τελος παντων παμε να δουμε πως μπορει εστω αυτο το πραγμα να γινει καλυτερο για οσους πιο πολλους γινεται..ΥΓ αφου φυσικα πρωτα εξαφανισω το 1% απο το μυαλο κυριως γιατι στην πραγματικοτητα δεν ειναι ουτε καν 1%😋

1% δεν είναι ούτε για εμένα. εσύ πας σε τάξεις μεγέθους μικροσκοπίου. προσωπικά δεν έχω χρόνο να ασχοληθώ πλέον για να δω νιφάδες απλά. Αυτός ήταν ο στόχος με την Ζηνοβία, που ούτε αυτές είδα. εδώ ήταν ένα καλό στρώσιμο και δεν θα έχουμε ούτε πάσπαλα ούτε νιφάδες πιθανόν.. Οπότε πάω να συνεχίσω την εργασία μου. 

 

Καλή συνέχεια

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

13 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

απλά δεν υπάρχουν λόγια να περγράψω την απογοήτευση.. Τίποτα.. ο χειρότερος χειμώνας έβερ μέρχι στιγμής!!

Χαχαχαχα θα το λεω μια ζωη για οσους ξεχνατε ...2006-2007....δε θα ερθει ποτε χειροτερος χειμωνας χαχαχαχ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, notios_polos είπε:

και μια απορεια..στο ναοκαστ αυτη ερμη η γροιλανδια τελικα τι πιεση εχει..1010 η 1035?...

Αχαχχαα βαγγελη πρεπει να παμε εκει με μηχανηματα να δουμε χαχαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Galanto είπε:

Χαχαχαχα θα το λεω μια ζωη για οσους ξεχνατε ...2006-2007....δε θα ερθει ποτε χειροτερος χειμωνας χαχαχαχ

Δεν ήμουν σε ηλικία που να θυμάμαι οπότε😀

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Απο τη στιγμη που ανεβασαμε τη μακροπροθεσμη  μπορουμε να πουμε χοντρικα οτι το πρωτο 10ημερο τα προσηνεμα εχουν το πρωτο λογο μετα τις 10 γεναρη αλλαζουν  συστηματα και περιμενουμε διαταραχες απο δυτικα σε συνδυασμο με ψυχος αφου πρωτα ηρεμησουμε λιγο χοντρικα στη περιοδο 7 με 12 14 του μηνα...γενικα μην απογοητευεσαι ο γεναρης θα ειναι χειμερινος κατα βαση κια εχει για ολους

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, [weathermaniac] είπε:

Δεν ήμουν σε ηλικία που να θυμάμαι οπότε😀

καλυτερα μιχαηλ...αλλος ενας ηταν τοσο τραγικος..89-90 αν δεν κανω λαθος 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, dimitris27 είπε:

εμενα μου φαινεται οτι θ αβγει ανατολικοτερα

εχουμε και το τρεξιμο το ξεχασα...πιο δυτικα θα βγει και με καλυτερο ριτζαρισμα στη σκανδιναβια

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, notios_polos είπε:

καλυτερα μιχαηλ...αλλος ενας ηταν τοσο τραγικος..89-90 αν δεν κανω λαθος 

Βαγγελη εγω εχω ελπιδες αν  συγκλινουν τωρα και οι 2 μεγαλοι...μπορει να πανε δυτικα μαζι μετα...μια ιδεα ειπα χαχαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Galanto είπε:

Βαγγελη εγω εχω ελπιδες αν  συγκλινουν τωρα και οι 2 μεγαλοι...μπορει να πανε δυτικα μαζι μετα...μια ιδεα ειπα χαχαχα

Το δυτικοτερο άκρο ειναι χαμηλο νοτια Πελοπόννησο και χιονιας κεντρικών. 

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Galanto είπε:

Βαγγελη εγω εχω ελπιδες αν  συγκλινουν τωρα και οι 2 μεγαλοι...μπορει να πανε δυτικα μαζι μετα...μια ιδεα ειπα χαχαχα

εσυ εισαι πιο πανω απο 1%..χαχαχα..κατσε να σβησουμε εμενα πρωτα και μετα σβηνουμε και σενα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Δε μπορει με αζορικο πιο δυτικα να βγει πιο ανατολικα...και πιο δυτικα ειναι κ αζορ και καλυτερο σχημα ο αυλωνας ο οποιος θα βγει οχι και τοσο εντονος

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

To GEM παντως ειναι καλο για εμας βλεπουμε κατι καλουτσικο αν αναλογιστουμε και την θεση που βρισκομαστε
(παντα για θεσσαλονικη μιλαω)

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

22 minutes ago, Γιάννης μασ said:

Χμμμ σωστός, όπως και να χει θα έχουν ωραιότατο χειμωνιατικο καιρό μέχουμε χιονονερο κάτω και πολλά χιόνια στα βουνά

Aυτο, ναι. Αν δεν φυγει ακομα πιο ανατολικά ο ισχνός "αυλώνας" που μεχρι τωρα δειχνουν τα μοντελα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.





×
×
  • Δημιουργία νέου...