Jump to content
Ευαγγελος

AΝΑΛΥΣΗ ΧΑΡΤΩΝ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2020

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 ώρα πριν, Ski snow είπε:

Περιμενω το 006 για να δω το θεμα για την θερμ.... στην κακοκαιρια των θεοφανιων. Και 1 βαθμος προς τα κατω,  ειναι καλο ζητημα.

Μάλλον πιο κοντά το χαμηλό στην Αττικη με ότι συνεπάγεται αυτό θερμοκρασιακα Γιωργαρα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 λεπτά πριν, ΧΕΛΜΟΣ είπε:

Μάλλον πιο κοντά το χαμηλό στην Αττικη με ότι συνεπάγεται αυτό θερμοκρασιακα Γιωργαρα

Ναι γιωργο. Ισχυρα φαινομενα αλλα θα παλευουμε για τις θερμ..... καλημερα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, Ski snow είπε:

Περιμενω το 006 για να δω το θεμα για την θερμ.... στην κακοκαιρια των θεοφανιων. Και 1 βαθμος προς τα κατω,  ειναι καλο ζητημα.

Θα σου προτεινα να κλεισεις τους χαρτες και να απολαυσεις την εξελιξη του καιρου και τις αναφορες μας εδω μεσα.Και απο αυριο να βολταρεις στα γυρω υψωματα του θριασιου

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλά ξενύχτια παιδιά.... Προμηθεύτηκα κάψουλες Espresso για τη μηχανή μου.... Έβγαλα μπότες παντελόνια για σκι και όλα τα αδιάβροχα έβαλα χιονοκουβερτες στο πορτ μπαγκαζ και είμαι έτοιμος για όλα είτε είναι στην πόρτα μου είτε λίγο παραπάνω.... 

Κλείνω μοντέλα και κοιτάω ουρανό και τον σταθμό μου.... 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

ένα δυτίκισμα το είχαμε στο 6αρι🤣 με λίγο μικρότερο αυλώνα χαχα έχασα mm το απόγευμα, κέρδισα το βράδυ.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, [weathermaniac] είπε:

ένα δυτίκισμα το είχαμε στο 6αρι🤣 με λίγο μικρότερο αυλώνα χαχα έχασα mm το απόγευμα, κέρδισα το βράδυ.

Για σήμερα??

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, thanasismtrk είπε:

Για σήμερα??

ε ναι, πλακίτσα κάνω ότι και να δείξει δεν έχει σημασία

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

ε ναι, πλακίτσα κάνω ότι και να δείξει δεν έχει σημασία

χαχχαχαχ ναι ... ...λες να χιονιστω πρόσκαιρα το απόγευμα με βραδάκι ???ανέβασα την πρόγνωση πιο πάνω ....το 06αρι μου πήρε τα φαινόμενα......

Επεξεργάστηκε από thanasismtrk
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, thanasismtrk είπε:

χαχχαχαχ ναι ... ...λες να χιονιστω πρόσκαιρα το απόγευμα με βραδάκι ???ανέβασα την πρόγνωση πιο πάνω ....

Δύσκολα φίλε. Αν και από το 0 πήγες στο 0.01 % χαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

30 λεπτά πριν, nikolas 2365 είπε:

Χαλκίδα καλό μούλιασμα. Καλημέρες

Κι οπως θα ελεγε μια ψυχη απο τη Γλυφαδα....."ΦΟΟΟΟΟΟΛΛΛΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑ"😂😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, EVIA 1987!! είπε:

Κι οπως θα ελεγε μια ψυχη απο τη Γλυφαδα....."ΦΟΟΟΟΟΟΛΛΛΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑ"😂😂

και ακόμα λέει🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μεγάλες οι  διαφορές του τζιφου από την Παρασκευή το απόγευμα οπου και είχε βγάλει το καλύτερο σενάριο για Αττική και το σημερινό 6αρι.

Πλέον μιλάμε για μια κακοκαιρία με ίδια χαρακτηριστικά για το λεκανοπέδιο με την Ζηνοβία και στα ίδια υψόμετρα 

 

Σημερινό 6αρι

gfs-0-24.png?6

gfs-13-24.png?6

12 αρι παρασκευής 

gfs-0-66.png?12

gfs-13-66.png?12

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, menidi είπε:

Με τις ελάχιστες γνώσεις που έχω (πολύ λιγότερες απο τις δικές σου που σε παρακολουθώ πολύ καιρό), θεωρώ οτι τουλάχιστον τα επίπεδα παγοποίησης ανάμεσα σε Ζηνοβία και σε αυτήν εδώ, διαφέρουν σημαντικά. Εδώ έχουμε κάτι 400 - 600 ενώ στη Ζηνοβία μιλούσαμε για 600-800. Το θυμάμαι πολύ καλά γιατί τα παρακολουθούσα επισταμένα. Δεν μπορεί να είναι ισάξια αυτή η κακοκαιρία. Θα είναι ανώτερη θαρρώ.  

Συμφωνω.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.





×
×
  • Δημιουργία νέου...