Jump to content
Ευαγγελος

AΝΑΛΥΣΗ ΧΑΡΤΩΝ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2020

Προτεινόμενες αναρτήσεις

4 λεπτά πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Δεν ενδιαφερεται για σενα ο Βαγγελακης Νικολα μου...μη χασει το χαμηλο πολυ δυτικα φοβαται.

χαχαχαχα...ποσο με ξερεις😋

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αυριο θα ειναι μεγαλη μερα το ευρωπαικο δυτικα θα  παει και στο 00 του φανηκε οτι η αβεβαιοτητα η μεγαλη  ειναι δυτικα...απο αυριο θα πρεπει να κοιταμε τις αρχικες λεπτομερειες καθως ημαστε πολυ κοντα και διεκδικουμε μεγαλο χιονια 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

20 λεπτά πριν, LarissaSnow είπε:

Παιδιά, σίγουρα όλοι κοιτάμε πρώτα τι θα κάνει στην περιοχή μας. Ωστόσο είμαστε σε ένα φόρουμ με χιονοφιλους.

Προσωπικά εάν είναι να ρίξει 20 εκατοστά χιόνι στην περιοχή μου, προτιμώ να ρίξει τα 10, εάν με αυτό τον τρόπο θα χιονιστουν στην ίδια κακοκαιρία πολύ περισσότερες περιοχές της χώρας.

Σχετικό αυτό που λες. Επειδή το ιστορικό χιόνι γίνεται μια φορά στις τόσες στην Ελλάδα, αν είναι να έρθει πχ στην Αθήνα, ας έρθει κι ας μη χιονιστω εγώ. Θα έρθει και η ώρα μου κάποια στιγμή

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

11 λεπτά πριν, notios_polos είπε:

πιστεψε με αυτη την στιγμη διεκδικω μεγαλο χιονια οποτε δεν ειμαι καθολου "καλος" και καθολου ανιδιοτελης ανθρωπος...😋..απλα τον θελω για ελαφρυ αντιβαρο στα ανατολικα μην μου φυγει το χαμηλο στο λιβυκο πελαγος

αμ δεν κατάλαβες καλά. Πιο βορειοδυτικά και άλλο για να γίνει Γιαννιώτικος, και πατσίσαμε. πέρσι μου έκλεψες τον δυτικό, και τώρα θα σου κλέψω το βόρειο. Δεν είναι τίποτα εξάλλου θα νιώσεις όπως ένιωσα και εγώ τότε στις 19/1/2019 

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 λεπτά πριν, nikolasxm είπε:

Σχετικό αυτό που λες. Επειδή το ιστορικό χιόνι γίνεται μια φορά στις τόσες στην Ελλάδα, αν είναι να έρθει πχ στην Αθήνα, ας έρθει κι ας μη χιονιστω εγώ. Θα έρθει και η ώρα μου κάποια στιγμή

Στην Αθηνα φιλε μου τα ιστορικα ειναι πλεον αυτο ακριβως,ιστορια!!Ευτυχως που τα προλαβαμε εμεις οι πιο μεγαλοι...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

αμ δεν κατάλαβες καλά. Πιο βορειοδυτικά και άλλο για να γίνει Γιαννιώτικος, και πατσίσαμε. πέρσι μου έκλεψες τον δυτικό, και τώρα θα σου κλέψω το βόρειο. Δεν είναι τίποτα εξάλλου θα νιώσεις όπως ένιωσα και εγώ τότε στις 19/1/2019 

Περιμενα μηνες ολοκληρους αυτη τη στιγμη.Παιρνω 10 κιλα ποπ-κορν...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, GEORGE SNOWMAN είπε:

Στην Αθηνα φιλε μου τα ιστορικα ειναι πλεον αυτο ακριβως,ιστορια!!Ευτυχως που τα προλαβαμε εμεις οι πιο μεγαλοι...

χρυσή δεκαετία 2000 με 2010.. τα πρόλαβα ολα..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

αμ δεν κατάλαβες καλλά. Πιο βορειοδυτικά και άλλο για να γίνει Γιαννιώτικος, και πατσίσαμε. πέρσι μου έκλεψες τον δυτικό, και τώρα θα σου κλέψω το βόρειο. Δεν είναι τίποτα εξάλλου θα νιώσεις όπως ένιωσα και εγώ τότε στις 19/1/2019

μαζι μου δεν τα βαζει κανενας...χεχεχεχε..κυρηξες τον "πολεμο" μιχαηλ θα υποστεις τις συνεπειες τωρα..καλα σε ειχα παρει χαμπαρι εγω απο χτες ...πουλακι μου(για οσους δεν ξερουν και τους φανει παραξενο το μυνημα κανενα πολεμο δεν εχω με τον μιχαηλ ειναι το καλαμπουρι στα πλαισια της γνωριμιας και της φιλιας που εχουμε πολλα παιδια εδω μεσα)😋

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

33 λεπτά πριν, nikolas 2365 είπε:

ΟΥΚΜΟ ΚΑΙ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ ΘΑ ΒΓΕΙ ΓΙΑ ΠΡΟΣΗΝΕΜΑ.. ΑΣΤΑ

Μην ορκιζεσαι. Περιμενε να το δουμε πρωτα.....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, EVIA 1987!! είπε:

Μην ορκιζεσαι. Περιμενε να το δουμε πρωτα.....

ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΕΤΣΙ ΤΟ ΒΛΕΠΩ.. ΤΟΝ ΚΑΡΝΑΒΑΛΟ ΤΟΝ ΕΒΑΛΑ ΦΩΤΟ ΠΡΟΦΙΛ ΓΙΑ ΤΟ ΓΟΥΡΙ ΜΠΑΣ ΚΑΙ... ΑΛΛΑ ΘΑ ΞΕΠΕΡΑΣΕΙ ΤΗΝ ΚΟΜΑΝΕΤΣΙ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, notios_polos είπε:

μαζι μου δεν τα βαζει κανενας...χεχεχεχε..κυρηξες τον "πολεμο" μιχαηλ θα υποστεις τις συνεπειες τωρα..καλα σε ειχα παρει χαμπαρι εγω απο χτες ...πουλακι μου(για οσους δεν ξερουν και τους φανει παραξενο το μυνημα κανενα πολεμο δεν εχω με τον μιχαηλ ειναι το καλαμπουρι στα πλαισια της γνωριμιας και της φιλιας που εχουμε πολλα παιδια εδω μεσα)😋

σου βρήκα τι θα βγει φιλάρα😂

anim_gef4.gifanim_zyr2.gifanim_wam7.gif

 

 

τέλειο ε?😀

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

φτανει η πιο κρισιμη για σημερα ωρα...τα υπολοιπα φαινοταν που θα πηγαινε το πραγμα απο το αικον 06..μιχαηλ ετοιμασου για την μεγαλυτερη σου ηττα.ο παιος αν εχω υπολογισει σωστα με βαση του εδειχναν πριν αικον και γιουκμο και που πηγαν τωρα θα βγαλει χαμηλο στις 120 βορειες κυκλαδες με βορεια δωδεκανησα..καπου εκει.αν το βγαλει αυτο εισαι χαμενος απο χερι😎

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

της αττικης+ευβοιας ειναι και αυτος ο χιονιας τωρα θα το δειτε που θα τρεξει το ευρωπαικο..εννοειτε μακαρι παντου σε ολη την χωρα αλλα δυσκολα να γινει..

Επεξεργάστηκε από Athinaios
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Athinaios είπε:

της αττικης+ευβοιας ειναι και αυτος ο χιονιας τωρα θα το δειτε που θα τρεξει το ευρωπαικο..

Αυτός στις 2 του μήνα;

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, Athinaios είπε:

της αττικης+ευβοιας ειναι και αυτος ο χιονιας τωρα θα το δειτε που θα τρεξει το ευρωπαικο..

Δεν χιονιζει ουτε την Παρνηθα ο τζιφος.... Ο χιονιας αυτος για εμενα ειναι Δυτικης Μακεδονιας , καποιων περιοχων της Ηπειρου και Δυτικης Θεσσαλιας

Ουτε καν για Θεσσαλονικη δεν εχω ελπιδες πλεον

Αν λες για την αλλη εβδομαδα

Επεξεργάστηκε από Χρηστος
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Υπάρχει μια πολύ μικρή αποκοπή που γινόταν σε ευρωπαίο και ούκμο προς Γαλλία μεριά και παίζει σημαντικό ρόλο. ΔΕΝ ΤΗΝ ΘΕΛΟΥΜΕ ΕΚΕΙ! Το ούκμο δεν άλλαξε τόσο δραματικά τα στοιχεία του αυλώνα, απλά δεν έκανε την αποκοπή της μύξας εκεί! [48-72 ώρες μέσα] Το ούκμο επίσςη άλλαξε και την μορφή του ατλαντικού χαμηλού που είχα εξηγήσει σε προηγούμενο ποστ.

 

ο ευρωπαίος πρέπει να αλλάξει την μορφή του αυλώνα. Δεν θα είμαι ευχαριστημένος αν δεν το δω δυτικότερα και από εχθές το βράδυ.

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, g_ar είπε:

Αυτός στις 2 του μήνα;

αυτο στις 2 του μηνα θα ριξει λιγο χιονακι τελικα δεν εχει αρκετο υετο (βροχη) παντως θα το δουμε να πεφτει λογικα ισως και πεδινα..

Επεξεργάστηκε από Athinaios
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Χρηστος είπε:

Δεν χιονιζει ουτε την Παρνηθα ο τζιφος.... Ο χιονιας αυτος για εμενα ειναι Δυτικης Μακεδονιας , καποιων περιοχων της Ηπειρου και Δυτικης Θεσσαλιας

Ουτε καν για Θεσσαλονικη δεν εχω ελπιδες πλεον

Αν λες για την αλλη εβδομαδα

Mας κοροιδευεις ρε φιλε; Τι δεν εχεις ελπιδες για Θεσσαλονικη με τετοια διαταξη; Τι περιμενες να βλεπεις για να εχεις;

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, MenNaousa11 είπε:

Mας κοροιδευεις ρε φιλε; Τι δεν εχεις ελπιδες για Θεσσαλονικη με τετοια διαταξη; Τι περιμενες να βλεπεις για να εχεις;

Με 0 στα 850?? Στην καλυτερη θα δουμε χιονονερο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.





×
×
  • Δημιουργία νέου...