Jump to content
Ευαγγελος

AΝΑΛΥΣΗ ΧΑΡΤΩΝ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2020

Προτεινόμενες αναρτήσεις

χαρτης χιονιου 6 του μηνα απογευμα απο ευρωπαικο μοντελο μεσα και η αττικη-ευβοια-πελοποννησος..

snowdepth_20191231_12_150.jpg

Επεξεργάστηκε από Athinaios
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

χαμηλό στις κυκλάδες αυτή τη στιγμή. υποσχέθηκα σε κάποιον να το δει ακριβώς πάνω του στο βόλο. έχουμε καιρό ακόμα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Athinaios είπε:

χαρτης χιονιου 6 του μηνα απογευμα απο ευρωπαικο μοντελο μεσα και η αττικη-ευβοια

snowdepth_20191231_12_150.jpg

Μην το δει ο Γκάρυ και τη βγάλει με ρεβύθια αντί για σούβλες ....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

με απ αυτο ησυχασα..κεντροβορειοι μπορειτε να κανετς ησυχα πρωτοχρονια. γιατι πολυ απλα τωρα...ΔΕΝ ΧΑΝΕΤΕ..καλη χρονια παιδια με υγεια τα λεμε του χρονου..στο 18αρι😎

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

ωραίο medicane στις 168, ενώ πάει να εμφανίσει δυτική λογική στην συνέχεια, αν και δεν θα τα καταφέρει με επιτυχία λογικά.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, nikolasxm είπε:

Μην το δει ο Γκάρυ και τη βγάλει με ρεβύθια αντί για σούβλες ....

ΧΑΧΑΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧΑΧΧΑΑΧ.... ΠΡΟΤΕΙΝΩ ΣΤΟΥΣ ΜΟΝΤ ΝΑ ΜΠΕΙ ΩΣ Η ΑΤΑΚΑ ΤΗΣ ΧΡΟΝΙΑΣ...ΧΑΧΑΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΑΧ.. ΤΙ ΕΙΠΕΣ ΡΕ ΑΝΘΡΩΠΕ... ΕΧΩ ΠΕΣΕΙ ΚΑΤΩΩΩΩΩΩ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Θάνο είσαι αστραπή. Με πρόλαβες στον υετό του παίου! Άντε τώρα από αύριο το τρίτο μωβ θέλουμε και -4 στα 850.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Orinos είπε:

εγω ένα ξέρω

η νέα χρονιά θα μπεί με πολύ ΠΑΝΤΟΦΛΑ από τις γυναίκες......

Αυτο σκεφτομουν και εγω το μεσημερι χαχαχαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πάμε για μέσο όρο τώρα,ας ελπίσουμε να παραμείνει και αυτός ανατολικά για να έχουμε ισχυρό αντίβαρο οι κεντριβορειοι

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλή χρονιά σε όλους σας παιδιά , την υγεία μας να έχουμε να μπορούμε να ονειρευόμαστε , να αγαπάμε και βέβαια να απολαμβάνουμε όλες τις καιρικές συγκινήσεις σαν αρρωστάκια που είμαστε ! 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

14 λεπτά πριν, nikolas 2365 είπε:

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ... ΤΟ ΗΞΕΡΑ... ΟΤΙ ΑΥΤΟ ΘΑ ΚΑΝΕΙ.. ΔΕΔΟΜΕΝΟ.. ΜΕ ΛΙΓΟ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΤΕΜΠ ΗΤΑΝ ΘΑΨΙΜΟ... ΕΣΤΩ ΕΙΚΟΝΙΚΟ

Βρε....εσυ δεν ελεγες συνεχεια μετα το 12αρι του τζιφου οτι θα τουμπαρει και θα δυτικισει το ευρωπαικο? χαχαχα 

Βιαζεστε γενικοτερα....σε 6 μερες μπροστα παιζονται ολα! Απο προσηνεμο (ξανα) , ΒΔ.Ελλαδας, κετροβορειας ή ακομα ακομα να μην κατεβει καθολου νοτιοτερα αυλωνας...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλή Χρονιά και υγεία σε όλους εύχομαι!!!!!

εγώ κλείνω για σήμερα απογοητευμένος σχετικά ελπίζω αύριο να έχουμε τον επικό κεντροβορειο πεδινων....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλή χρονιά σε ολους! Υγεία κ ευτυχία σε όλους σας και σε αυτούς που αγαπάτε! 

Υ.γ αλλαγή χρόνιας κ φέτος με το ένα μάτι στο 18αρι.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, EVIA 1987!! είπε:

Βρε....εσυ δεν ελεγες συνεχεια μετα το 12αρι του τζιφου οτι θα τουμπαρει και θα δυτικισει το ευρωπαικο? χαχαχα 

Βιαζεστε γενικοτερα....σε 6 μερες μπροστα παιζονται ολα! Απο προσηνεμο (ξανα) , ΒΔ.Ελλαδας, κετροβορειας ή ακομα ακομα να μην κατεβει καθολου νοτιοτερα αυλωνας...

Δεν αλλαξε κατι. Αυριο ολα δυτικα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.





×
×
  • Δημιουργία νέου...