Jump to content
ΧΕΛΜΟΣ

Αναφορές ισχυρής κακοκαιρίας ''ΗΦΑΙΣΤΙΩΝΑΣ'' 5-8 Ιανουαρίου 2020

Προτεινόμενες αναρτήσεις

4 λεπτά πριν, casperakos είπε:

Εδώ Νίκαια έχω 3 βαθμούς.. Πυροβολια κορυδαλλο σίγουρα θα χιονιζει.... Χρόνια πολλά στους εορτάζοντες 

Επεσε η υγρασια, ο αερας, 1 με 2 βαθμους κατω ακομα. Εδωσε και παρατασουλα, μεχρι το μεσημερι

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, Ski snow είπε:

Επεσε η υγρασια, ο αερας, 1 με 2 βαθμους κατω ακομα. Εδωσε και παρατασουλα, μεχρι το μεσημερι

 

Πολύ δύσκολα φιλαράκι μόνο βόρεια προάστια κ ανννννν.... Πάμε γι αλλά... 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημέρα σας.  Αν όχι η μεγαλύτερη, ο "ΗΦΑΙΣΤΙΩΝΑΣ" είναι μια από τις μεγαλύτερες μετεωρολογικές αποτυχίες που θυμαμαι.  Νομίζω ότι τους λόγους δε χρειάζεται να τους αναλύσω. 

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημέρα και χρόνια πολλά στους εορτάζοντες.

Με ποτιστική βροχή και 3.8c έφυγα απ' το Περαμα.Το Χαϊδάρι με 2.6c και σχεδόν μηδενικό σημείο δρόσου πιθανών να βλέπει χιονόνερο.Πιο ψηλά στο όρος Αιγάλεω και στο Ποικιλο πρέπει να χιονίζει ασθενώς.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Γιώργο μου, καλημέρα!! Συγνώμη αλλά πρέπει να το πάρεις απόφαση,αυτο το σύστημα ψόφησε. Δεν έχει να δώσει χιόνι από 400μ και κάτω πλέον. 2 μέρες ακόμη με κρύο και ίσως ορογραφικό και τέλος.  Μενίδι στους 4.6 και σ.δ στον Θεό.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, teo_73 είπε:

Καλημέρα και χρόνια πολλά στους εορτάζοντες.

Με ποτιστική βροχή και 3.8c έφυγα απ' το Περαμα.Το Χαϊδάρι με 2.6c και σχεδόν μηδενικό σημείο δρόσου πιθανών να βλέπει χιονόνερο.Πιο ψηλά στο όρος Αιγάλεω και στο Ποικιλο πρέπει να χιονίζει ασθενώς.

Ναι θοδωρη. Επεσε η θερμ.... και εχει σχετικα χαμηλη υγρασια. Εδωσε και παρατα μεχρι το μεσημερι.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Δε ξέρω βρε παίδες.. Το σκεπτικό σας..  Ο ηφαιστιωνας τούμπανο τα πήγε απο πολλές πλευρές.  Απλά nowcast δεν πήγε προς τις ελπίδες που τρέφουμε πάντα για κάτι καλύτερο  οι οποίες τρέφονται απ'ολους μας εδω!   

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, Thalassa είπε:

Καλημερα παιδιά,  Ζωγράφου Πανεπιστημιουπολη εχει κανείς εικονα αν ειχαμε καθόλου χιονοστρωση?

Καλημέρα,φίλε μου! Όλα πεντακάθαρα με υπέροχη θέα ακριβώς από πάνω σου τον λευκό Υμηττό.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

15 λεπτά πριν, Thalassa είπε:

Καλημερα παιδιά,  Ζωγράφου Πανεπιστημιουπολη εχει κανείς εικονα αν ειχαμε καθόλου χιονοστρωση?

Καλημέρα φίλε και καλωσηρθες..... Χθες που ανέβηκα από το σπίτι περπατώντας χιόνισε οριακά χώρος χιονοστρωση.... 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημέρα. Χρόνια πολλά στους εορτάζοντες.

Το πιο κρύο πρωινό στην Κέρκυρα. Τεμπλόνι -4.1 Πετάλεια -1.6 Αεροδρόμιο -1 Γουβιά 0.3.

Επεξεργάστηκε από giorgoscorfu
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, giorgoscorfu είπε:

Καλημέρα. Χρόνια πολλά στους εορτάζοντες.

Το πιο κρύο πρωινό στην Κέρκυρα. Τεμπλόνι -3.6 Πετάλια -1.6 Αεροδρόμιο -1 Γουβιά 0.3.

-4.8 στον Ποταμό Κέρκυρας..... 

Αν αναρωτηθείς πως γίνεται θα σου πω ότι το σπίτι είναι στον κάμπο αριστερά από το γεφύρι που δίνει τρελές αναστροφες

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 minutes ago, ΧΕΛΜΟΣ said:

-4.8 στον Ποταμό Κέρκυρας..... 

Αν αναρωτηθείς πως γίνεται θα σου πω ότι το σπίτι είναι στον κάμπο αριστερά από το γεφύρι που δίνει τρελές αναστροφες

Και το Τεμπλόνι το ίδιο που έχει -4.2 τώρα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

11 λεπτά πριν, ΧΕΛΜΟΣ είπε:

-4.8 στον Ποταμό Κέρκυρας..... 

Αν αναρωτηθείς πως γίνεται θα σου πω ότι το σπίτι είναι στον κάμπο αριστερά από το γεφύρι που δίνει τρελές αναστροφες

Αμα ανοιξει ο καιρος ο Υμηττός θα ειναι υπερθαμμενος απο τα 550+ . 

Εσυ που βλεπεις το βορειο τμημα προλαβε φωτο !!! Εχω απορια πως θα ειναι 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημέρα, 3 βαθμοί στην Κηφισιά με βροχή στις 7 το πρωί και τώρα 5 βαθμοί στο κέντρο με ψεκάδες... η μούφα ολοκληρώθηκε χωρίς νιφάδα και πάμε για άλλα...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...