Jump to content
Avalanche

ΑΝΑΛΥΣΗ ΧΑΡΤΩΝ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2020

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδιά χαίρετε! Για όσους με θυμουνται ημουν κι εγω στα παλια sites και στο north. Ευχομαι τα καλύτερα στις προσηνεμοκαταστασεις! Αναμενω ηλιο ψοφο και γυαλι ηλιου εδω Θεσσαλονίκη εκτός συγκλονιστικού απροόπτου. Συγχαρητήρια ειδικα σε notio polo και snowman που αμβλυναν τις ανούσιες αντιθέσεις παλαιότερων τοξικων καταστάσεων και συντονίζουν το όμορφο φορουμ. Αντε να δουμε τι θα δουμε. Δεν ειμαι απο τους φουλ γνώστες αλλά στο περιπου στα 10 χρονια εχω μαθει τι χρειαζομαστε περίπου για την περιοχη μου.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Άγγελος είπε:

Ως -7c πάνω από την κεντρική Εύβοια ο Ευρωπαίος... -13c η Κωνσταντίνουπολη!🤕🥴

Αρα ερχαιτε στην Ελλάδα το - 13 γιατί η πόλη μας ανήκει 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ευρωπαιος -Παραπαι-ω-ς

δε μου φταινε τα μοντελα, δεν τα κατηγορω οταν κατι στραβωνει αλλα μαλλον αυτη η κακοκαιρια ειναι υποθεση του τζιφου.

που ηταν προχτες ο Γιουροπας που ειναι αποψε

Επεξεργάστηκε από Παπλαμουδας
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 λεπτά πριν, Barney-sal είπε:

Παιδιά χαίρετε! Για όσους με θυμουνται ημουν κι εγω στα παλια sites και στο north. Ευχομαι τα καλύτερα στις προσηνεμοκαταστασεις! Αναμενω ηλιο ψοφο και γυαλι ηλιου εδω Θεσσαλονίκη εκτός συγκλονιστικού απροόπτου. Συγχαρητήρια ειδικα σε notio polo και snowman που αμβλυναν τις ανούσιες αντιθέσεις παλαιότερων τοξικων καταστάσεων και συντονίζουν το όμορφο φορουμ. Αντε να δουμε τι θα δουμε. Δεν ειμαι απο τους φουλ γνώστες αλλά στο περιπου στα 10 χρονια εχω μαθει τι χρειαζομαστε περίπου για την περιοχη μου.

Ευχαριστουμε για τα καλα σου λογια αδερφε.Με τι ψευδωνυμο εγραφες,αν θες φυσικα να πεις...φανταζομαι με το ιδιο;

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Παπλαμουδας είπε:

Ευρωπαιος -Παραπαι-ω-ς

δε μου φταινε τα μοντελα, δεν τα κατηγορω οταν κατι στραβωνει αλλα μαλλον αυτη η κακοκαιρια ειναι υποθεση του τζιφου.

που ηταν προχτες ο Γιουροπας που ειναι αποψε

Πολυ μεγαλο το 18αρι που ερχεται. Αν και την δευτερα  θα καταληγουμε τι θα γινει πανω κατω.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

14 λεπτά πριν, Gary είπε:

Θα δω χιονακι τελικά η το πήρε πίσω?

Αν τοπαιρνε βρε πίσω, θα είχες χιονάκι….

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Ευχαριστουμε για τα καλα σου λογια αδερφε.Με τι ψευδωνυμο εγραφες,αν θες φυσικα να πεις...φανταζομαι με το ιδιο;

Ναι το ιδιο. Εγραφα σπανιότατα αλλα παρακολουθουσα τακτικά από το 6 και μετα κυριως φυσικά σε χιονο-υποπτες περιόδους..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, Barney-sal είπε:

Ναι το ιδιο. Εγραφα σπανιότατα αλλα παρακολουθουσα τακτικά από το 6 και μετα κυριως φυσικά σε χιονο-υποπτες περιόδους..

Να εισαι καλα και καλως ορισες φιλε!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Για να μαθαίνουμε και κάτι οι πιο άπειροι..είναι αρνητικός παράγοντας η ύπαρξη χαμηλού /ων πριν σκάσει στο Αιγαίο ο αυλώνας ;(βασικά αφού έρχεται καλό ψύχος μέσα το Αιγαίο γιατί δεν βλεπουμε υποψία κύκλοφενεσης);;

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Κατεβηκαν 2 αυλωνες  στον εφετινο χειμωνα με ψυχος απο τα λιντλ, ειχαν ολα τα υπολοιπα ποιοτικα χαρακτηριστικα, μας σαπισαν στο νερο, και τωρα με αυλωνα τουμπανο και ψυχος  οπως της Σιβηριας μας εχει βγαλει την πιστη....θα αρχισουμε τα χαπια ολοι μαζι μου φαινεται...😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, menidi είπε:

Η 8η Φλεβαρη είναι πολύ μακριά ακόμα. Το ΘΑΨΙΜΟ δεν είναι απίθανο. Ένα ΤΣΑΚ θέλει. Το έχω ξαναδεί το έργο!!!

2008? μακαρι και τώρα όπως τότε 4 μερες πριν Τουρκία και 2 μερες μετά πάνω μας...δυσκολο αλλα ποτε δεν ξερεις!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

κρατιεμαι για να μην το μπουμπουνισω και να πω "παμε για αλλα.." . Ειναι αλλη μια πολυ καλη ευκαιρια, και για πολλοστη φορα (ετσι φαινεται προς το παρον και ας πεσετε να με φατε) το κυριως πιατο δεν θα ειναι για τα δοντια μας. Ας ελπισουμε να γινει δυτικισμα της ολης διαταξης, και "ελαφρυ" προς τα Β/ΒΑ ριτζαρισμα του Αζορα την καταλληλη στιγμη και οχι προωρα καθως ετσι θα δημιουργηθει αποκοπη σε ωρες που δεν βολευουν κανεναν. Δυστυχως ενω το δυτικισμα φανταζει ευκολο καθως δεν μιλαμε για παραπανω απο 300-400χλμ (λαικα), ο παραγωντας που θα το δημιουργησει ειναι δυσκοιλιος. Ακροβατουμε σε ενα πολυ λεπτο σχοινι που απο την μια πλευρα υπαρχει η γκρεμιλα της αποκοπης σε λαθος timing το οποιο θεωρω οτι προς το παρον το εχουμε γλυτωσει και απο την αλλη πλευρα , η κατασταση που επικρατει σχεδον σε ολα τα μεγαλα μοντελα αυτη τη στιγμη, δηλαδη το ανατολικισμα της ολης 2ης φασης, η οποια φαινεται και η πιο ενδιαφερουσα καθως το "κρυο" εχει κατεβει νοτιοτερα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Χρειαζόμαστε άμεσα βελτίωση των θερμοκρασιών στο 18.αν όχι....τότε πάμε σε χιόνια πάνω από τα 400μ κ τεράστια ευκαιρία χαμένη για τα πεδινά

Επεξεργάστηκε από fufutos
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 minutes ago, Michael said:

Να ρωτήσω κάτι εγώ? Αν από τώρα το έδειχνε πάνω μας, θα ειμασταν χαρούμενοι τόσες μέρες πριν? 

Βρε Μιχάλη δίκιο έχεις, αλλά σχολιάζουμε το τι δείχνει τώρα για το τι-περιπου- θα συμβεί,κ έχουμε μόνο 3 μέρες μοντελικες για να αλλαξουν οι Τ προς τα κάτω.Αιωνας καιρικές ναι,αλλά είναι βασικό να γίνει αυτό,αλλιώς πάμε σε άλλη κατάσταση εντελώς που θα είναι όλοι χαμένοι!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 λεπτά πριν, Michael είπε:

Να ρωτήσω κάτι εγώ? Αν από τώρα το έδειχνε πάνω μας, θα ειμασταν χαρούμενοι τόσες μέρες πριν? 

Η μια περιπτωση ειναι σαν να κερδιζεις 1-0 στο ημιχρονο και το μονο που εχεις να κανεις ειναι να το κρατησεις, ενω στη αλλη περιπτωση χανεις με τουλαχιστον 0-1 και πρεπει να κανεις την ανατροπη. Ναι προσωπικα θα διαλεγα την πρωτη περιπτωση 😄

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...