Jump to content
Avalanche

ΑΝΑΛΥΣΗ ΧΑΡΤΩΝ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2020

Προτεινόμενες αναρτήσεις

τιποτα δεν εχει τελιωσει, οι αλλαγες που πρεπει να γινουν δεν ειναι ακατορθωτες, θα δω και τα σεναρια σε λιγο απο το 12αρι του παιου αλλά σε γεικές γραμμες θετικό τρεξιμο απο το ευρωπαικο.

Επεξεργάστηκε από DIMITRIS
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

χαχαχαχαχα….μέσος όρος παίου για φίλημα.....όπως σχεδιάζονταν σε αυτό το ξεροκέφαλο συνεχίζεται το όμορφο ταξίδι.....σε λίγο κι ετοιμαζόμαστε....αν και εφόσον

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Ski snow είπε:

Γιωργο δηλαδη και 100χλμ ειναι μεγαλο πραγμα ετσι?

Θελει αρκετα Γιωργη,αλλα εχουμε.δει μεγαλυτερες αλλαγες κα8 κωλοτουμπες

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Θελει αρκετα Γιωργη,αλλα εχουμε.δει μεγαλυτερες αλλαγες κα8 κωλοτουμπες

Καλα οσο για τις κολοτουμπες. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

ποτε ηταν ρε παιδια, δεν μπορω να θυμηθω, περυσι η προπερσι, που διαφαινοταν κατι extreme καλο, ισως απο τα καλυτερα ensembles και διαταξεις που εχω δει τα τελευταια χρονια, ετρεχε κορδονι και 2-3 μερες πριν τα αλλαξε ολα και τελικα μειναμε με το π@υλι στο χερι; νομιζω οτι ειχα αποθηκευσει ensembles απο τοτε αλλα δεν μπορω να τα βρω. μιλαμε ηταν απο τις λιγες φορες που πραγματικα ηθελα να σπασω τον υπολογιστη τοσο βιαια, χωρις προηγουμενο 😄😄

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

9 minutes ago, snowzz said:

ποτε ηταν ρε παιδια, δεν μπορω να θυμηθω, περυσι η προπερσι, που διαφαινοταν κατι extreme καλο, ισως απο τα καλυτερα ensembles και διαταξεις που εχω δει τα τελευταια χρονια, ετρεχε κορδονι και 2-3 μερες πριν τα αλλαξε ολα και τελικα μειναμε με το π@υλι στο χερι; νομιζω οτι ειχα αποθηκευσει ensembles απο τοτε αλλα δεν μπορω να τα βρω. μιλαμε ηταν απο τις λιγες φορες που πραγματικα ηθελα να σπασω τον υπολογιστη τοσο βιαια, χωρις προηγουμενο 😄😄

Αρα καλα ειμαστε που δεν δειχνει τουμπανοκατασταση! 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Λοιπόν απο τα ανσαμπλ του ευρωπαικου για Χαλκιδα για Σαββατο πρωί θερμοκρασιακά ο μ.ο. είναι στο -7,6 και το κύριο στο -4,3. Το κύριο είναι από τα ζεστοτερα σεναρια του παιου, τα περισσότερα μελη τρέχουν κάτω απο -7 και υπάρχει μελος που τρέχει στο -12,8.

Υετικά, πάντα για Σαββατο 8 το πρωί, το κύριο δίνει 32χλ και μ.ο. περίπου 15χλ.

Θα κάτσω να δω τα σεναρια ένα ένα αλλα η αισθηση μου είναι ότι για 8/2 (τοτε μας καιει πραγματικά) υπάρχουν ακόμη πολλά σεναρια και δεν εχει κριθεί ακομη κάτι, εξάλλου μιλαμε για 6 γεματες μερες μπροστά.

Επεξεργάστηκε από DIMITRIS
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

16 λεπτά πριν, HuxFlux είπε:

Λογικα μιλας για περυσι με την κακοκαιρια Σοφια, απο τις μεγαλυτερες προσηνεμες μοντελικες σφαλιαρες που θυμαμαι. Εδινε κορδονιασμενο κογκα-προσηνεμο επος ως τις 70-80 ωρες αν θυμαμαι καλα και σε 2 τρεξιματα το γυρισε σε κεντροβορειο και εμας μας εφαγε το ξεροκρυο με γυαλι ηλιου (ενα τετοιο δυτικισμα θελουμε και τωρα κι ας ειναι και στις 60 ωρες, να παρει τον αυλωνα απο τα μεμετια και να τον φερει σε ελληνικα υδατα).

δεν νομιζω οτι ηταν η Σοφια, πρεπει να ηταν πιο πριν. χμμμμ...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 minutes ago, snowzz said:

δεν νομιζω οτι ηταν η Σοφια, πρεπει να ηταν πιο πριν. χμμμμ...

Η Ωκεανις,ψυχολογικα εχω απο περσυ με τα περιφημα... κορδονιασμενια ensembles του αμερικανου στις 90.

Επεξεργάστηκε από south coast
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, south coast είπε:

Η Ωκεανις,ψυχολογικα εχω απο περσυ με τα περιφημα... κορδονιασμενια ensembles του αμερικανου στις 90.

αι γεια σου! στο λαιμο μου εχει κατσει η περιφημη ωκεανις.

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 minutes ago, HuxFlux said:

Τα νεα απο το ξεκινημα του icon δειχνουν ενθαρρυντικα με τον Αζορ βορειοτερα. Μοντελο για να περναει η ωρα βεβαια αλλα καθε θετικη αλλαγη καλοδεχουμενη.

Άντε να δούμε ρε φίλε..αντε να δούμε....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...