Jump to content
Avalanche

ΑΝΑΛΥΣΗ ΧΑΡΤΩΝ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2020

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν είναι καλά τα ανσ.... αν έβλεπα μόνο ανς θα έλεγα οτι φαβορί είναι η τουρκία και ίσως τα προσήνεμα μας...και όχι για κάτι δυνατό.....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

12 λεπτά πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Φορτιση κινητου κι επιστροφη στον παιο.Θελουμε αυλωνα στην αδριατικη!!😉

χμμμμμ...κατι προστυχο εχεις βαλει με το μυαλο σου.παω για αποσυμπιεση μετα το μοντελικο κρεσεντο...σε λιγο ξανα μαζι.διαφημισεις...😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

παράγινε το κακό με τα ζώα στο άβαταρ και για να ξέρω ποιος μιλάει αντί να γίνεται αυτόματα πρέπει να κοιτάω το Username🤣

 

Πάντως επειδή βάζει κάτι ο Γιώργος με το 2004, εγώ έχω να πω ότι μοιάζει εντυπωσιακά πολύ είτε το θέλουμε είτε όχι. Αλλά μικρές διαφορές μπορούν α έχουν εντυπωσιακά διαφορετικό αποτέλεσμα.

και είτε το πιστεύετε είτε όχι δίνω μη μηδενικές πιθανότητες για να βγει όντως κάτι σαν το 2004 

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

240 πριν και βλέπετε κεντροβόρειους προσήνεμους και χαλιέστε κι όλας. Έχει δρόμο ακόμη. Στην Ζηνοβία ο Αυλώνας στις 72 ώρες πήγε από Ιταλία Αιγαίο.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, isnow είπε:

Δεν είναι καλά τα ανσ.... αν έβλεπα μόνο ανς θα έλεγα οτι φαβορί είναι η τουρκία και ίσως τα προσήνεμα μας...και όχι για κάτι δυνατό.....

gens-14-1-180.png

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

14 λεπτά πριν, Winterlove είπε:

Του τζίφου τα ανσμπλ έχουν πολλά δυτικά σενάρια.......... τέτοια που εδώ και με ένα δυνατό βροχοχαμηλό συμβιβάζομαι....... να έχουμε τουλάχιστον μεγάλο καιρικό ενδιαφέρον κι όχι μπεπανθολ. για τη κόρη της Αριάδνης δε ξέρω...

απ' όλα έχει απλά δεν τα είδα ολοκληρωμένα.. όπως και να 'χει με προβληματίζουν... δεν ξέρουμε προς τα που πιθανότερα βαδίζουμε......

Επεξεργάστηκε από Winterlove
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 minutes ago, [weathermaniac] said:

παράγινε το κακό με τα ζώα στο άβαταρ και για να ξέρω ποιος μιλάει αντί να γίνεται αυτόματα πρέπει να κοιτάω το Username🤣

 

Πάντως επειδή βάζει κάτι ο Γιώργος με το 2004, εγώ έχω να πω ότι μοιάζει εντυπωσιακά πολύ είτε το θέλουμε είτε όχι. Αλλά μικρές διαφορές μπορούν α έχουν εντυπωσιακά διαφορετικό αποτέλεσμα.

Μα ποσο μπορουν να αλλαξουν στις 200 ωρες!! ;;;;;; Φτασαμε στις 200 ωρες!! Ειναι γεγονος... Ακομα και να αλλαξουν, δεν θα ειναι κογκας. 

Εγω αυτο που θελω ειναι ή η αθηνα ή η θεσσαλονικη να θαφτουν-αντε και τα Ιωαννινα σου χαχα- (ή και τα τρια)- αλλιως δεν εχει νοημα... Ας ερθει βροχοχαμηλο με καταιγιδα και τυφωνες.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, HuxFlux είπε:

Μοναξιες το ουτως ή αλλως μετριο κυριο στα ανσαμπλ.

Συνηθως αυτα επικρατουν οταν μιλαει η ταση.....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Dusterakos είπε:

Μα ποσο μπορουν να αλλαξουν στις 200 ωρες!! ;;;;;; Φτασαμε στις 200 ωρες!! Ειναι γεγονος... Ακομα και να αλλαξουν, δεν θα ειναι κογκας. 

Εγω αυτο που θελω ειναι ή η αθηνα ή η θεσσαλονικη να θαφτουν-αντε και τα Ιωαννινα σου χαχα- (ή και τα τρια)- αλλιως δεν εχει νοημα... Ας ερθει βροχοχαμηλο με καταιγιδα και τυφωνες.

βροχοχαμηλό που να έχει και τυφώνες πολλούς μέσα? ουαου😍

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Just now, [weathermaniac] said:

βροχοχαμηλό που να έχει και τυφώνες πολλούς μέσα? ουαου😍

Χαχαχαχα παλι λαθος το ειπα... Μπραβο μου!! 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

βροχοχαμηλό που να έχει και τυφώνες πολλούς μέσα? ουαου😍

Ακριβώς! ΜΟΝΟ με τέτοιο χαμηλό αν δεν είναι για χιονι εγώ συμβιβάζομαι χαχαχα..

Πάμε για παιο τώρα... μακάρι για ακόμη μια φορά να φανει σαν αδερφακι με το ukmo...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, nikolas 2365 είπε:

Diagramme GEFSΤΟΥΡΚΙΑ

 

 

Diagramme GEFSΙΤΑΛΙΑ

 

 

Diagramme GEFSΙΣΠΑΝΙΑ

 

Diagramme GEFSΒΟΥΛΓΑΡΙΑ

Diagramme GEFSΒ.Α. ΡΩΣΣΙΑ

Diagramme GEFSΔΙΑΓΡΑΜΜΑ ΕΛΑΧΙΣΤΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΑ ΑΓΓΛΙΑΣ

Ελλαδα δεν εβαλες?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

9 ώρες πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Αυτο παπλαμουδενιε μου αρρωσταινει το μυαλο εδω και μερες,γι αυτο δεν το παραταω

 

Screenshot_2020-01-29-09-40-39-951_com.android.chrome.png

Screenshot_2020-01-29-09-39-57-799_com.android.chrome.png

Το 2004 είναι σαν το 2009 λίγο. Πιστεύω ίδιο θα είναι και το 2020. Αντε να φύγει και το σίχαμα που λέγεται Φεβρουάριος και μετά πάμε για ωραία πράγματα. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

προσηνεμιαζουν τα ensembles παρόμοια εξέλιξη είχαν και στην Ζηνοβία και ηφαιστείων 

ens_image (2).pngΥΓ:εννοώ ότι έτσι όπως ο υετος μειώνεται σε κάθε ραν  δηλαδή όσο κοντεύουμε στην πιθανή κακοκαιρία μειώνει τον υετο 

Επεξεργάστηκε από thanasismtrk
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Υπομονή σε 32 ημέρες τελειώνει ο χειμώνας. Με έχει κουράσει πολύ ο φετινός χειμώνας δεν ξέρω γιατί και ειδικά ο Φλεβάρης με κουράζει κάθε χρόνο που ενώ η μέρα μεγαλώνει θεωρείται μήνας του χειμώνα. Βέβαια προτιμώ δυνατό Φλεβάρη από δυνατό Νοέμβρη η Οκτώβρη (ούτε στον εχθρό μου). Το χειρότερο όλων δε, είναι ότι 6/2 που έχω υποχρέωση θα βρέχει και θα κάνει παγωνιά κι ότι 9/2 που δε με νοιάζει θα έχει ήλιο και ζέστη. Φεβρουάριε πάρε *****!!!

Επεξεργάστηκε από WEATHER-FUN
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, WEATHER-FUN είπε:

Υπομονή σε 32 ημέρες τελειώνει ο χειμώνας. Με έχει κουράσει πολύ ο φετινός χειμώνας δεν ξέρω γιατί και ειδικά ο Φλεβάρης με κουράζει κάθε χρόνο που ενώ η μέρα μεγαλώνει θεωρείται μήνας του χειμώνα.

Μη βιάζεσαι ρε συ..... Και ο Φλεβάρης και ο Μάρτης έχουν δώσει κατά καιρούς ωραίες καταστάσεις.....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

24 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

παράγινε το κακό με τα ζώα στο άβαταρ και για να ξέρω ποιος μιλάει αντί να γίνεται αυτόματα πρέπει να κοιτάω το Username🤣

 

Πάντως επειδή βάζει κάτι ο Γιώργος με το 2004, εγώ έχω να πω ότι μοιάζει εντυπωσιακά πολύ είτε το θέλουμε είτε όχι. Αλλά μικρές διαφορές μπορούν α έχουν εντυπωσιακά διαφορετικό αποτέλεσμα.

και είτε το πιστεύετε είτε όχι δίνω μη μηδενικές πιθανότητες για να βγει όντως κάτι σαν το 2004 

ΝΑΙ ΤΩΡΑ ΑΝΑΨΕ ΦΩΤΙΕΣ.. ΧΑΧΑΧΑ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, WEATHER-FUN είπε:

Το 2004 είναι σαν το 2009 λίγο. Πιστεύω ίδιο θα είναι και το 2020. Αντε να φύγει και το σίχαμα που λέγεται Φεβρουάριος και μετά πάμε για ωραία πράγματα. 

Ο Φλεβάρης είναι ο μήνας έτοιμος για όλα, όπως διάβασα και νωρίτερα.. και σίχαμα γίνεται αλλά και θηρίο........ άσπρο - μαύρο! Μπορεί να μην είναι πολύχρωμος αλλά όχι και πάντα μαύρος!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

27 minutes ago, [weathermaniac] said:

Πάντως επειδή βάζει κάτι ο Γιώργος με το 2004, εγώ έχω να πω ότι μοιάζει εντυπωσιακά πολύ είτε το θέλουμε είτε όχι. Αλλά μικρές διαφορές μπορούν α έχουν εντυπωσιακά διαφορετικό αποτέλεσμα.

και είτε το πιστεύετε είτε όχι δίνω μη μηδενικές πιθανότητες για να βγει όντως κάτι σαν το 2004 

Προδοσίες και τυχοδιωκτισμοι? Εεεεεε? Ντροπής πράγματα Μισελ!🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, Winterlove είπε:

Ο Φλεβάρης είναι ο μήνας έτοιμος για όλα, όπως διάβασα και νωρίτερα.. και σίχαμα γίνεται αλλά και θηρίο........ άσπρο - μαύρο! Μπορεί να μην είναι πολύχρωμος αλλά όχι και πάντα μαύρος!

Απο μια άποψη τον συμπαθώ, από μια άλλη τον μισω. Σίγουρα τον προτιμώ από Ιούνη, Ιούλη, Αύγουστο (φρίκη), Οκτώβρη, Νοέμβρη και Δεκέμβρη (κρύο και πλημμύρες). Από μια άποψη μου αρέσει γιατί είσαι ένα βήμα πριν την Άνοιξη αλλά από την άλλη είσαι ακόμη στο χειμώνα και ξενερώνω. 

Επεξεργάστηκε από WEATHER-FUN
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...