Jump to content
Avalanche

ΑΝΑΛΥΣΗ ΧΑΡΤΩΝ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2020

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 λεπτό πριν, isnow είπε:

Παιδια χαλαρώτε δεν υπάρχει χιόν κάτω απο τα 500 με αυτό το τρέξιμο τζίφου...

Στην Αττική για ένα 6ωρο με αυτό που δείχνει θα χιόνιζε απο τα 100 μ. οριακά

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Για οσους λενε οτι δεν υπαρχει κρυοκαι για να μην επαναλαμβανονται αδικα.Κρυο υπαρχει,απλα χρειαζεται την καταλληλη διαταξη να κατεβει.-9 στην αττικη με μια διαταξη που ιδανικη δεν τη λες.Το παραθετω ως παραδειγμα απλα και τιποτα παραπανω

 

Screenshot_2020-01-29-18-36-16-467_com.android.chrome.png

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Παμε στα επομενα τρεξιματα για τη διαταξη που θα χιονιζει 2-3 μερες ολη την ελλαδα με αυλωνα στην αδριατικη και χαμηλο στο ιονιο που θα παει να κατσει πανω απο την αθηνα δινοντας πανελλαδικο χιονια ταυτοχρονα σε θεσσαλονικη (μεχρι το κυμα) και αθηνα (μεχρι το καζινο). Δυστυχως η κρητη μενει εκτος σε ενα τετοιο σεναριο,αλλα χιονιστηκαν τις προαλλες καλα οποτε ας περομενουν του χρονου τωρα. Ηρθε η σειρα της βορειας ελλαδας

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, notios_polos είπε:

οταν ομως και τα δυο ακρα ειναι δυτικα μας σε καθε περιπτωση τοτε μπορεις να φανταστεις.....

Σενάριο με κεντροβόρειο πέρασμα και προσήνεμο είναι σε πρώτο πλάνο.. Κανενας δεν είναι πιο ξεκάθαρα μπροστά

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, isnow είπε:

Παιδια χαλαρώτε δεν υπάρχει χιόν κάτω απο τα 500 με αυτό το τρέξιμο τζίφου...

-9 στην Αττική χιονίζει και στα πεδινά.. αλλά όπως και να χει ενα τρεξιμο είναι.. αν αυτό ειναι απ τα καλύτερα σεναρια και στα ensemble δε δούμε και καλύτερα, δουλεια δε γίνεται.. βέβαιη επιτυχία αν ξεκινούσαμε απ' τα χαμηλότερα και κατασταλαζαμε εν τελη στους -9 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, salonikatasos είπε:

Παμε στα επομενα τρεξιματα για τη διαταξη που θα χιονιζει 2-3 μερες ολη την ελλαδα με αυλωνα στην αδριατικη και χαμηλο στο ιονιο που θα παει να κατσει πανω απο την αθηνα δινοντας πανελλαδικο χιονια ταυτοχρονα σε θεσσαλονικη (μεχρι το κυμα) και αθηνα (μεχρι το καζινο). Δυστυχως η κρητη μενει εκτος σε ενα τετοιο σεναριο,αλλα χιονιστηκαν τις προαλλες καλα οποτε ας περομενουν του χρονου τωρα. Ηρθε η σειρα της βορειας ελλαδας

Χαχαχαχα!είσαι  δυνατος παιχτης!!!μελι σταζεις!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Jimmys-snow είπε:

Χαχαχαχα!είσαι  δυνατος παιχτης!!!μελι σταζεις!!

είναι ωραίος.. και εγώ θέλω καλύτερο σενάριο για την πόρτα μ... ειναι δυνατός ο Τάσος

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, salonikatasos είπε:

Παμε στα επομενα τρεξιματα για τη διαταξη που θα χιονιζει 2-3 μερες ολη την ελλαδα με αυλωνα στην αδριατικη και χαμηλο στο ιονιο που θα παει να κατσει πανω απο την αθηνα δινοντας πανελλαδικο χιονια ταυτοχρονα σε θεσσαλονικη (μεχρι το κυμα) και αθηνα (μεχρι το καζινο). Δυστυχως η κρητη μενει εκτος σε ενα τετοιο σεναριο,αλλα χιονιστηκαν τις προαλλες καλα οποτε ας περομενουν του χρονου τωρα. Ηρθε η σειρα της βορειας ελλαδας

Ετσι πανελλαδικος χιονιας με 3ωρη χιονομπουκα στα βορεια και θαψιματα ως την πειραϊκη.Χιονια παντου!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εχει δικιο παντως ο κρυονεριτης,χωρις την ιδανικη διαταξη κατεβαζει για πλακα το -9 στα κεφαλια μας,εχουν να δουν τα ματακια μας πολλα και πιστεύω στην φραση:

Για να μαθαινουν οι νεοι και να θυμουνται οι παλιοι!

*ο νοων νοητο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, GEORGE SNOWMAN είπε:

Ετσι πανελλαδικος χιονιας με 3ωρη χιονομπουκα στα βορεια και θαψιματα ως την πειραϊκη.Χιονια παντου!

χααχχαχαχαχχααχαχαχαχαχχαχαχααχαχαχαχχααχχααχαχαχαχαχαχ... ΕΧΩ ΔΑΚΡΥΣΕΙ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟΥΣ ΔΥΟ ΣΑΣ.. ΑΛΗΘΕΙΑ.. ΑΥΤΑ ΒΛΕΠΕΙ Ο ΒΟΡΕΙΟΣ ΠΟΛΟΣ ΚΑΙ ΜΑΣ ΣΤΕΛΝΕΙ ΠΟΡΔΕΣ ΧΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, nikolas 2365 είπε:

χααχχαχαχαχχααχαχαχαχαχχαχαχααχαχαχαχχααχχααχαχαχαχαχαχ... ΕΧΩ ΔΑΚΡΥΣΕΙ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟΥΣ ΔΥΟ ΣΑΣ.. ΑΛΗΘΕΙΑ.. ΑΥΤΑ ΒΛΕΠΕΙ Ο ΒΟΡΕΙΟΣ ΠΟΛΟΣ ΚΑΙ ΜΑΣ ΣΤΕΛΝΕΙ ΠΟΡΔΕΣ ΧΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ

Χαβαλε κανω με κοπρο και τασο.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, nikolas 2365 είπε:

χααχχαχαχαχχααχαχαχαχαχχαχαχααχαχαχαχχααχχααχαχαχαχαχαχ... ΕΧΩ ΔΑΚΡΥΣΕΙ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟΥΣ ΔΥΟ ΣΑΣ.. ΑΛΗΘΕΙΑ.. ΑΥΤΑ ΒΛΕΠΕΙ Ο ΒΟΡΕΙΟΣ ΠΟΛΟΣ ΚΑΙ ΜΑΣ ΣΤΕΛΝΕΙ ΠΟΡΔΕΣ ΧΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ

Εχει προφιλ ο βορειος πολος? Μονο ο νοτιος πολος εχει...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Το  ΤΖΕΜ ειναι ξεκάθαρα κεντροβόρειος ΤΙΠΟΤΑ ΓΙΑ ΜΑΣ. ο τζίφος βγήκε προσήνεμος.. πάμε για ευρωπαικό

Επεξεργάστηκε από nikolas 2365
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Χρηστος είπε:

Εχει προφιλ ο βορειος πολος? Μονο ο νοτιος πολος εχει...

οχι εννοώ κυριολεκτικά ο Βόρειος Πόλος.. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ήρθα και γω προς υποστηριξη κάτω τα χέρια από το χιόνι ήρθε η δικιά μας ώρα. Βαγγέλη να το αμολησω το μικρό γατάκι μου ☃️☃️☃️😁😁😁

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, nikolas 2365 είπε:

οχι εννοώ κυριολεκτικά ο Βόρειος Πόλος.. 

Το καταλαβα...Ειπα να πω ενα αστειο...😂😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, DIMITRIS είπε:

Καλό σαν λογική και το gem, πάμε για παιο.

Καλό ως προς το ψύχος.. δεν με αγχώνει το δυτικό σενάριο..  όσο πλησιάζουμε όλα θα πάρουν τον δρόμο τους (2004)

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

14 λεπτά πριν, DIMITRIS είπε:

Εάν βελτιωθούν οι διατάξεις θα υπάρξει πολυ καλυτερο 500αρι και 850, αυτό ελπίζουμε για αυτο ασχολούμαστε, εάν δεν το πιστεύεις μην το παρακαλουθει και μην χαλιέσαι (φιλικά)

ηδη λιγο πολυ εχω χαλαστει με καποια ατομα εδω μεσα που σταζουν μελι για τους ανατολικους οποτε θα περασω παλι απο παρασκευη να δω τι θα γινεται

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

12αρι μου κάνε τη μεγάλη αρχή και χάραξε τον ορθο το δρόμο.. Αριάδνη φέρε μας αν γίνεται και τη κόρη σου🤪.......

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...