Jump to content
Avalanche

ΑΝΑΛΥΣΗ ΧΑΡΤΩΝ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2020

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μόλις τώρα, DIMITRIS είπε:

Οι αλλαγες του τζιφου στο πεδιο των 150 ωρων ειναι οβιδιακες

Θετικα ή αρνητικα καποιος να εξηγησει παρακαλω αν μπορει τι αλλαξε;

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

προσήνεμο έπος από τα λίγα πάει να βγει το 18αρι, θετική η αλλαγή στον αντικυκλώνα από τζίφο, και σιγά σιγά με αυτό τον ρυθμό η Τουρκία αποβάλλεται, [σαν αρχικός αυλώνας] Οπότε αυξάνονται οι πιθανότητες για σκάσιμο Στην Ιταλία, και εν συνέχεια μας παίρνει όλους παραμάζωμα.! θα δείξει και στα αυριανά

 

Αν ήμουν προσήνεμος με αυτό το ραν, κάτασπρη λευκή οθόνη και όχι από χιόνι

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5/2 αλλάζει ο καιρός και 6/2 η Τ κάνει βουτιά σας είπα ίδια ακριβώς φάση είχαμε και τα έτη 2000, 2004, 2009, 2011, 2013, 2015 και μάλλον για εκεί πάει και φέτος. Χαρείτε όσο μπορείτε και αυτήν τη βδομάδα γιατί μετά τέλος! Αν ο Φλεβάρης βγει ψυχρότερος στο β μισό από ότι στο α μισό δε θα εκπλαγώ καθόλου πάντως!

Επεξεργάστηκε από WEATHER-FUN
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 minute ago, [weathermaniac] said:

προσήνεμο έπος από τα λίγα πάει να βγει το 18αρι, θετική η αλλαγή στον αντικυκλώνα από τζίφο, και σιγά σιγά με αυτό τον ρυθμό η Τουρκία αποβάλλεται, [σαν αρχικός αυλώνας] Οπότε αυξάνονται οι πιθανότητες για σκάσιμο Στην Ιταλία, και εν συνέχεια μας παίρνει όλους παραμάζωμα.! θα δείξει και στα αυριανά

 

Αν ήμουν προσήνεμος με αυτό το ραν, κάτασπρη λευκή οθόνη και όχι από χιόνι

Σωστη η σκεψη. Μεγαλη η αποσταση απο τα τελικα αποτελεσματα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, sotos*snow είπε:

Α ρε τζίφο άρχοντα...να μου ζήσεις....φοβερό τρέξιμο....γίγαντας .......😀 του βγάζω το καπέλο........🤠

πες την αλήθεια.. εχεις μετακομισει καπου προσηνεμα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ονειρικο ραν, καποιος απο το Επιτελειο του Σπουργιτι πείραξε παράμετρο. 4πλασιος σε μεγεθος, ισχυ και διαρκεια ο αυλωνας, άρα, μαλλον μας κάνει πλάκα. Ας μην το πολυκοιταμε αυριο παλι αλλα θα έχει. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Δε μπορωωωωω... αντε να κοιμηθω εγώ τώρα χαχα να δειτε το πιστεύω.. όταν 12χρονια μετά θα θυμηθει να μας έρθει εμας ο ιστορικός, θα μας έρθει κυριολεκτικά απ' το πουθενά!! Θα με θυμηθείτε...... το φάντασμα του 2004 ή κάποιου παλιού θα ειναι που έρχεται να μας κυριεύσει!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μια  μονο μικρη δοση ορου και εξαφανιζολ

η μυξα!

κι αφου δε μπορει ο αζορ ερχεται μια περιεργη μυξη ( οχι μυξα ) με κατι απο Σκανδιναβικο, και εγενετο φως!

Επεξεργάστηκε από Παπλαμουδας
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, nikolas 2365 είπε:

πες την αλήθεια.. εχεις μετακομισει καπου προσηνεμα

γιατί πρέπει να μένω προσήνεμα για να χαρώ με αυτό που δίνει ο τζίφος;;;;

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...