Jump to content
Avalanche

ΑΝΑΛΥΣΗ ΧΑΡΤΩΝ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2020

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τώρα σ αρέσει η μύξα Γιώργο?χαχαχα...αν θες πραγματικό ντέρμπι πρέπει να παρακαλας για μύξα...αυτή ήταν γίγας βέβαια

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, BrainA είπε:

Ονειρικο ραν, καποιος απο το Επιτελειο του Σπουργιτι πείραξε παράμετρο. 4πλασιος σε μεγεθος, ισχυ και διαρκεια ο αυλωνας, άρα, μαλλον μας κάνει πλάκα. Ας μην το πολυκοιταμε αυριο παλι αλλα θα έχει. 

στα ειπα απο το απόγευμα.. τα προσηνεμιακά επιτελεία νέου και παλιού έχουν πάρει φωτιά

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 minutes ago, Winterlove said:

Δε μπορωωωωω... αντε να κοιμηθω εγώ τώρα χαχα να δειτε το πιστεύω.. όταν 12χρονια μετά θα θυμηθει να μας έρθει εμας ο ιστορικός, θα μας έρθει κυριολεκτικά απ' το πουθενά!! Θα με θυμηθείτε...... το φάντασμα του 2004 ή κάποιου παλιού θα ειναι που έρχεται να μας κυριεύσει!!!!!!!!!!!!

ΑΜΗΝ 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, notios_polos είπε:

Τώρα σ αρέσει η μύξα Γιώργο?χαχαχα...αν θες πραγματικό ντέρμπι πρέπει να παρακαλας για μύξα...αυτή ήταν γίγας βέβαια

στην ουσία η μύξα αυτή σήκωσε στο θεό τον αζορικό. όμως επίσης μπορεί να κάνει ζημιά και αν ενωθεί με λίμνη να πάει ο αυλώνας Ισπανία

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, nikolas 2365 είπε:

παλιακό 18άρι.. 

όλα παλιακά τα θέλουμε τώρα φίλε μου από εδώ και πέρα... μια φορά να γίνουν για εμας όλα παλιακά!!!! Τι βλέπουν τα ματάκια μου!!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 minute ago, notios_polos said:

Τώρα σ αρέσει η μύξα Γιώργο?χαχαχα...αν θες πραγματικό ντέρμπι πρέπει να παρακαλας για μύξα...αυτή ήταν γίγας βέβαια

αυτο ητανε συναχι ρε συ Βαγγελη.....χαχαχαχαχα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, notios_polos είπε:

Τώρα σ αρέσει η μύξα Γιώργο?χαχαχα...αν θες πραγματικό ντέρμπι πρέπει να παρακαλας για μύξα...αυτή ήταν γίγας βέβαια

😂😂Δεν παρακαλαω τιποτα.Για 18αρια του τζιφου δεν εκανα ουτε προκειται να κανω σοβαρη συζητηση.Αντε καληνυχτα κοπρε..και λοιποι!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Με πιο δυτικά τους άλλους και το τζίφο να φλερτάρει και με Τουρκία, με καλους μ.ο κλπ....... θέλω να πιστεύω πως πάμε καλά αυτή τη φορά..! Θέλω να πιστεύω!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Dusterakos είπε:

Κογκας το 18αρι μας πάει σε άλλο σύμπαν... μας ταξιδεύει  

Μακάρι να παραμείνει Κόγκας...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...