Jump to content
Avalanche

ΑΝΑΛΥΣΗ ΧΑΡΤΩΝ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2020

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μόλις τώρα, Jimmys-snow είπε:

Ενα απ ολα θα βγει,και θα ειναι αυτό, ισως και λιγο ισχυρότερο!ειπαμε,ο Φεβρουαριος μας εχει μια αδυναμια!τιποτα το προσωπικο!

Βρε εννοειται και μακαρι να σας το κανει και γω μαζι σας ..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, GEORGE SNOWMAN είπε:

Ή θα εχει χαθει οριστικα...😜

ε ναι ..αυτό εννοώ....ότι εείναι να γίνει θα αρχίζει να ξεκαθαρίζει την κυριακή που θα είμαστε 96 ώρες σχεδόν πριν ...φυσικά αν είναι να μην κάνει τίποτα ίσως ξεκαθαρίσει και από νωρίτερα....χαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, sotos*snow είπε:

ε ναι ..αυτό εννοώ....ότι εείναι να γίνει θα αρχίζει να ξεκαθαρίζει την κυριακή που θα είμαστε 96 ώρες σχεδόν πριν ...φυσικά αν είναι να μην κάνει τίποτα ίσως ξεκαθαρίσει και από νωρίτερα....χαχα

Ας.ελπισουμε να μη χαθει Σωτο.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

το πρώτο ξεκάθαρο στοιχείο είναι ότι μειώνεται η αποκοπή της λίμνης στις Αζόρες, με σημαντική διαφορά σε σχέση με πριν, κάτι καλό για αποκοπές για τους κεντροβόρειους. Τα υπόλοιπα σε λίγο. καθώς αυτό μπορεί να οδηγήσει σε βήμα προς ευρωπαίο [αποκοπή και κεντροβόρεια] ή σε ούκμο [αποκοπή και προσήνεμα]

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εγώ με βάση τα όσα έχω δει φαίνεται να είναι και καλος χιονιάς για Αθήνα με βάση κάποια σενάρια τζιφου και Ευρωπαίου ισχύει?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, weatherforattica είπε:

Εγώ με βάση τα όσα έχω δει φαίνεται να είναι και καλος χιονιάς για Αθήνα με βάση κάποια σενάρια τζιφου και Ευρωπαίου ισχύει?

Υπομονή,απο ποια περιοχή  εισαι της Αττικης?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εικόνα

ας παλεύουν με κοπρόγατες άλλοι. Καλό ΠΡΟΣΗΝΕΜΟ 18αρι να έχουμε

Επεξεργάστηκε από nikolas 2365
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Jimmys-snow είπε:

Υπομονή,απο ποια περιοχή  εισαι της Αττικης?

Είμαι Νικαια γύρω στα 60μ το ξέρω πως είναι δύσκολο για μένα αλλά ελπίζω γενικά για Αττικη

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, nikolas 2365 είπε:

Εικόνα

ας παλεύουν με κοπρόγατες άλλοι. Καλό ΠΡΟΣΗΝΕΜΟ 18αρι να έχουμε

Τι να σου κανω που εχω της φωτο του 2002-2004-2008 σε χαλασμενο δισκο και δεν μπορω να τις παρω!μα ςεχεις αρρωστησει λεμε

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Οι συνθήκες της Αμερικής είναι προς ούκμο. Άρα θα βγει πάλι προσήνεμο χιόνι, απλά λογικά μικρότερης δυναμικής.

 

οκ παίζει να βγει ανατολικότερα από ούκμο όπως το πάει...

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Οι συνθήκες της Αμερικής είναι προς ούκμο. Άρα θα βγει πάλι προσήνεμο χιόνι, απλά λογικά μικρότερης δυναμικής.

Κοιτα ριτ που κανει ο αζορικος ρε μιχαηλ πιο ουκμο στο ουκμο πλακωθηκε

Ωχ ναι δικιο εχεις τωρα το ειδα 

Τι να μη σηκωθει καν αζορικος χαχαχα

Επεξεργάστηκε από Galanto
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, [weathermaniac] είπε:

Οι συνθήκες της Αμερικής είναι προς ούκμο. Άρα θα βγει πάλι προσήνεμο χιόνι, απλά λογικά μικρότερης δυναμικής.

Γιατι λογικα?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Προσωπικά αν ήταν να διαλέξω ένα από τα σημερινά σενάρια θα διάλεγα του Ευρωπαίου που μου φινει 60-70 χιλιοστά σε δυο μέρες ....!!!! Μετά από έναν τόσο άχρηστο χειμώνα χωρίς ούτε μισή μέρα σοβαρή κακοκαιρία προτιμω με χίλια να βρέχει με 2-3 βαθμούς για δυο μέρες παρά να περάσει μια εξπρές κατάσταση και να ρίξει 1 χιλιοστό σε χιόνι κσι ξανά μέρα τα ίδια ... ξέρω όμως ότι το σενάρια του αυτό ως τώρα έχει τις μικρότερες πιθανοτητες άρα ας βγει κάτι πάλι οδό γίνεται ποιο υετοφορο 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

πιέζει απίστευτα ο ατλαντικός. τρώει φαπίδια ο αζορικός... θα πάνε όλα ανατολικα.. και μάλιστα πολύ ανατολικά

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, nikolas 2365 είπε:

πιέζει απίστευτα ο ατλαντικός. τρώει φαπίδια ο αζορικός... θα πάνε όλα ανατολικα.. και μάλιστα πολύ ανατολικά

Μπα..ετοιμάζεται  να σκασει προσηνεμη βομβα!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Jimmys-snow είπε:

Γιατι λογικα?

Μεγάλη ιστορία φίλε, πρέπει να εξηγήσω όλα τα χαρακτηριστικά  και θα μου πάρει μισάωρο😂, Αλλά εν γένη ας πούμε ότι δεν σηκώνεται καλά ο αντικυκλώνας, άρα σκάβει λιγότερο ψύχος.. βέβαια πάλι χιόνι θα σου βγάλει. Αύριο το πρωί θα μας πέσουν μάλλον τα μαλυά μας με αυτά που μπορεί να δούμε. Το θέμα είναι σε ποιους θα πέσουν😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ας σταματήσω για σήμερα με την ελπίδα ενός καλού σχετικά χιόνια καθώς τα σημερινά τρεξίματα δεν με χάλασαν.. Ας έχουμε καλύτερα αύριο .. Καλό βραδυ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...