Jump to content
Avalanche

ΑΝΑΛΥΣΗ ΧΑΡΤΩΝ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2020

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Βροντερες καλημέρες από το 6αρι με αυλωναρο, ψύχος..όλα πάνω μας ..εκτός του υετού αν και νομίζω ότι για λίγο δεν έβγαλε χαμηλό Ιόνιο η Αιγαίο...αυτό θα κλείσει κλασσικά μια μέρα πριν...

 

Για Λαμία και κάτω νομίζω είναι τρομερό τρέξιμο...

Επεξεργάστηκε από isnow
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημερες. Ξυπνςω κςι βλεπω μια πανεμορφη δυτικιση απκ τζιφο θυμιζοντας μου παλατζαρισματα αυλωνα 2008. Ηρθε καξ το ουκμο να με αποτελειωσει. Αν ριξει την βομβα και το ευρωπαικο παμε ΠΕΡΦΕΚΤ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλος ο τζιφος..Μπορει και καλυτερα...Με τον Αμερικανο και παλι ολος ο νομος βλεπει χιονι...Ειμαστε σε καλο δρομο αλλα θα πρεπει να περιμενουμε μεχρι τα 12 αρια της κυριακης..Λογικα θα πρεπει μες το σκ να συγκλινουν τα μοντελακια μας..Ολα η τιποτα...Χιονι στην πειραιως και στην Πετρου Ραλλη στρωμενο...Οχι ρεταλια και αλλες μουφαρες που βολευουν τα απατητα τις αττικης και το 1% του πλυθησμου της!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, sakis13 είπε:

Καλος ο τζιφος..Μπορει και καλυτερα...Με τον Αμερικανο και παλι ολος ο νομος βλεπει χιονι...Ειμαστε σε καλο δρομο αλλα θα πρεπει να περιμενουμε μεχρι τα 12 αρια της κυριακης..Λογικα θα πρεπει μες το σκ να συγκλινουν τα μοντελακια μας..Ολα η τιποτα...Χιονι στην πειραιως και στην Πετρου Ραλλη στρωμενο...Οχι ρεταλια και αλλες μουφαρες που βολευουν τα απατητα τις αττικης και το 1% του πλυθησμου της!!!

Καλημέρα αδελφέ μου... Σεμνά κ ταπεινά 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημέρα. Πολυ καλά gfs και ukmo για αν προσηνεμα. Θεωρώ ότι αύριο βράδυ θα έχουμε μια καλή εικόνα, καθώς θα βρισκόμαστε στις 100 ωρες

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, dpard είπε:

Ανατολική μετατόπιση και από gem

 

Ναι αλλά δυτικη μετατόπιση από gfs αν δεν κάνω λάθος 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, thanasismtrk είπε:

Ναι αλλά δυτικη μετατόπιση από gfs αν δεν κάνω λάθος 

Την θελαμε ομως αυτη την μετατοπιση, μη σου πω πως θελουμε λιγο ακομη

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

9 λεπτά πριν, casperakos είπε:

Καλημέρα αδελφέ μου... Σεμνά κ ταπεινά 

Το νου σου το πουλι.....μην ξεχνιομαστε🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

άσχετο αλλά στο ίντερνετ ως πιο έμπιστο μοντέλο δίνουν πρώτα τον ευρωπαίο και μετά τζιφο 

Screenshot_20200131-065112_Chrome.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

22 λεπτά πριν, sakis13 είπε:

Καλος ο τζιφος..Μπορει και καλυτερα...Με τον Αμερικανο και παλι ολος ο νομος βλεπει χιονι...Ειμαστε σε καλο δρομο αλλα θα πρεπει να περιμενουμε μεχρι τα 12 αρια της κυριακης..Λογικα θα πρεπει μες το σκ να συγκλινουν τα μοντελακια μας..Ολα η τιποτα...Χιονι στην πειραιως και στην Πετρου Ραλλη στρωμενο...Οχι ρεταλια και αλλες μουφαρες που βολευουν τα απατητα τις αττικης και το 1% του πλυθησμου της!!!

Απατητη θα γινει η Δροσοπηγαρα για σενα με αυτα που λες!Παμε γεραααα!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τελικά αυτός που setαρε τον νέο τζιφο πρέπει να είναι από το χωριό μου 😁 .3η διαδοχική  κακοκαιρία,  ίδιος ευνοϊκός Χάρτης. Στις αλλες βέβαια μας έδινε 100mm  αλλα και σε αυτή εδώ ανεβαίνει σταδιακά . Ελπίζω να δώσει υετο και βορειότερα . 

Το κύριο πάντως συνεχίζει μόνο του σε όλα τα τρεξίματα μέχρι τώρα . 

SmartSelect_20200131-065907_Samsung Internet.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

20 λεπτά πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Απατητη θα γινει η Δροσοπηγαρα για σενα με αυτα που λες!Παμε γεραααα!

Δε με πιανει τιποτα αδερφε μου..Μυριζω τραγιλα....😋

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

15 λεπτά πριν, oldboy332 είπε:

Τελικά αυτός που setαρε τον νέο τζιφο πρέπει να είναι από το χωριό μου 😁 .3η διαδοχική  κακοκαιρία,  ίδιος ευνοϊκός Χάρτης. Στις αλλες βέβαια μας έδινε 100mm  αλλα και σε αυτή εδώ ανεβαίνει σταδιακά . Ελπίζω να δώσει υετο και βορειότερα . 

Το κύριο πάντως συνεχίζει μόνο του σε όλα τα τρεξίματα μέχρι τώρα . 

SmartSelect_20200131-065907_Samsung Internet.jpg

Το κύριο μπορεί να τρέχει το πιο κρύο σενάριο, αλλά σιγά σιγά τα υπόλοιπα το ακολουθούν και όχι το αντίθετο.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημερα!

δυστυχως το κυριο που ειναι οριακα να φυγει Ανατολικα, παραμενει το καλυτερο σεναριο.

ελπιζουμε στο οτι υπαρχει χρονος ο οποιος βεβαια μπορει να αποφερει εξισου, αρνητικες εξελιξεις.

υκμο το ιδιο καλο με κυριο τζιφου, ισως και καλυτερο!

τα δευτερευοντα οπως τα λεω εγω, βιαζονται να φυγουν ΒΑ

και μενει ο Ευρωπαιος που ισορροπουσε την κατασταση στο Δυτικα-Ανατολικα να δουμε τι θα δειξει!

επισης η ολη κατασταση δειχνει πως ερχεται 24 ωρες νωριτερα.

εχουμε δρομο, παραμενουμε συγκρατημενα αισιοδοξοι!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

30 λεπτά πριν, dpard είπε:

Το κύριο μπορεί να τρέχει το πιο κρύο σενάριο, αλλά σιγά σιγά τα υπόλοιπα το ακολουθούν και όχι το αντίθετο.

Ναι μεν για τα 850 ,αλλά όχι για τα 500 .Για Αττική κατω απο τα 300μ εγώ ακόμη δεν το πιστεύω ,βάσει αυτών που βλέπω (Δεν εννοώ για νιφαδοπτωση ) .Προσπαθώ να είμαι ρεαλιστής γιατί πλησιάζουν οι ώρες.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τώρα είναι που θέλει να μη μασήσει κάποιος με τον τζίφο. Τις εκπτώσεις τις βάζει πάντα στο τέλος της σαιζόν.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...