Jump to content
Beach-snow NG

Aναφορές Φλεβαρίσιας χιονοκαιρίας 5-8/2....

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 λεπτά πριν, EVIA 1987!! είπε:

Ριχνει καλα εδω! Σιγουρα εχει καλυτερη δυναμικη απο το προχθεσινο ρεταλι...😂

έτσι ακριβώς, καλή βροχή τώρα με θερμοκρασία, δικό μου θερμόμετρο, 6,9 βαθμούς.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, DIMITRIS είπε:

έτσι ακριβώς, καλή βροχή τώρα με θερμοκρασία, δικό μου θερμόμετρο, 6,9 βαθμούς.

Δημητρη Εξω Παναγιτσα σαν χιονονερο μου κανει

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ξεκίνησε και Κρυονέρι. Βροχούλα βέβαια. Όπως το βλέπω πάνω από τα 450μ αυτή την στιγμή οι νιφάδες αλλά μόλις άρχισε 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, oldboy332 είπε:

Το θαυμαστικό στο τέλος είναι επειδή είναι ψιλές οι νιφάδες φαντάζομαι 😄😄😄. Κατά τα άλλα τα γνωστά...

Χαχαχα...οχι,επειδη δεν περιμενα να φερει κατι ρε!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Κλεινει ο καιρος εδω στον Ασπροπυργο..Τα βουνα γυρω  απο την περιοχη,φρεσκαριστηκαν προχθες με νεο χιονι...Ουσιαστικα μιλαμε για 40 μερες χιονοστρωση..Και ισως βαλουν ακομα μερικα εκατοστα σημερα...Ο καιρος αρχισε να κλεινει. Διακρινω και καποιες χιονοκουρτινες...Σε καθαρα τοπικο επιπεδο..

Αυτο παντως που μου εκανε αρκετη εντυπωση ηταν το αρκετο νερο που διεκρινα να πεφτει σε διαφορες περιοχες των Σποραδων και της Ευβοιας..Το ανεφερα αλλωστε νωριτερα..Ισως σημερα να παμε εστω και προσκαιρα λιγο καλυτερα,τηρουμενων των αναλογιων..Αυτα προς το παρον..Αναχωρω για την εκθεση της χορεκα..Αναφορες απο το αεροδρομιο εαν βρω χρονο...

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, nikolas 2365 είπε:

Δημητρη Εξω Παναγιτσα σαν χιονονερο μου κανει

Χαρειτε το πριν παμε στα 23αρια απο Τριτη και μετα...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, nikolas 2365 είπε:

Δημητρη Εξω Παναγιτσα σαν χιονονερο μου κανει

Εδώ φαίνεται σαν χιονόνερο αλλά επειδή είναι λεπτές σταγόνες, 6.4 βαθμούς τώρα πέφτει συνεχως

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, DIMITRIS είπε:

Εδώ φαίνεται σαν χιονόνερο αλλά επειδή είναι λεπτές σταγόνες, 6.4 βαθμούς τώρα πέφτει συνεχως

Αυτο ηταν 😂😂😂😂.. θα ανοιξει 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημέρα σας. Εδώ και κάνα μισάωρο έχουμε εναλλαγές χιονόνερου και ρυζοχιονιου. Νωρίτερα, είχαμε μια πεντάλεπτη πολύ ασθενή χιονόπτωση. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

9 λεπτά πριν, sakis13 είπε:

Κλεινει ο καιρος εδω στον Ασπροπυργο..Τα βουνα γυρω  απο την περιοχη,φρεσκαριστηκαν προχθες με νεο χιονι...Ουσιαστικα μιλαμε για 40 μερες χιονοστρωση..Και ισως βαλουν ακομα μερικα εκατοστα σημερα...Ο καιρος αρχισε να κλεινει. Διακρινω και καποιες χιονοκουρτινες...Σε καθαρα τοπικο επιπεδο..

Αυτο παντως που μου εκανε αρκετη εντυπωση ηταν το αρκετο νερο που διεκρινα να πεφτει σε διαφορες περιοχες των Σποραδων και της Ευβοιας..Το ανεφερα αλλωστε νωριτερα..Ισως σημερα να παμε εστω και προσκαιρα λιγο καλυτερα,τηρουμενων των αναλογιων..Αυτα προς το παρον..Αναχωρω για την εκθεση της χορεκα..Αναφορες απο το αεροδρομιο εαν βρω χρονο...

 

Ο τζιφος και η παρεα του ταζαν χιονι και κατω σημερα. Οτι παρουμε σακη. Καλημερα στο επιτελειο.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, DIMITRIS είπε:

τι εννοείς εδώ δε φαίνεται κανένα άνοιγμα είναι κλειστός ο καιρός

Ο Χτυπάς άνοιξε 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Παιδιά αν μπορείτε γράφετε περιοχή γιατι ειμαι απο κινητό.  Υπενθυμίζω κλειστος ο δρομος απο καζίνο κ πάνω 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ψεκαδο-χιονονερο Μελισσια....η ελαχιστη εφτασε 1,9.....στους 4,5 τωρα....μηδενικο το dp....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Χιονιζει ρε κανονικα..χαχαχα

 

Τραβα βιντεο τη Μπελα και το Μπλανκο και στειλτο μου...Ελιωσε ο βιβος με την φωτο με τα σκυλια...Ειναι η που..να απιστευτη...Φανταζομαι τωρα αν παιξω μαζι της μ εχει για πλακα...😂..θα μου πεις εδω μ εκανε καλα οταν ηταν ακομα κουταβι...Βρεχει και στα ψηλα του ασπροπυργου..Καθως παμε για αττικη οδο..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Για κανένα 5λεπτο χιόνιζε με καλές νιφάδες, βροχή πάλι τώρα. Άμα κρατήσει η όλ η κατάσταση λογικά θα το χαζεψουμε λίγο να πέφτει. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...