Jump to content
ΧΕΛΜΟΣ

ΑΝΑΦΟΡΕΣ ΜΑΚΡΑΣ ΚΑΚΟΚΑΙΡΙΑΣ 22-29 ΜΑΡΤΙΟΥ 2020

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 ώρες πριν, Χρηστος είπε:

Στους 3.3 ο Ευοσμος με dp 1.4

Μολις ειδα απο αναφορα παιδιου οτι χιονιζει ωραιοκαστρο αυτο 70 μετρα υψομετρο δεν εχει διαφορα με σενα;Αρα λογικα και συ θα το δεις

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, thanasismtrk είπε:

Το πρωί δεν θα είναι η τελευταία ευκαιρία γιατί θα έχει χαμηλές θερμοκρασίες??

.... τα φαινόμενα .... εάν υπάρχουν .... θα είναι πολύ περιορισμένα και τοπικού χαρακτήρα .....☹️

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, Steliosnow είπε:

Μολις ειδα απο αναφορα παιδιου οτι χιονιζει ωραιοκαστρο αυτο 70 μετρα υψομετρο δεν εχει διαφορα με σενα;Αρα λογικα και συ θα το δεις

Για ποια ώρα αναφερεσε μέσα στο βράδυ??

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Kojak είπε:

Βεροια στα ψηλα της πολης νιφαδες μες στην βροχη .

Νάουσα τι γίνεται??? το γύρισε να υποθέσω??

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, thanasismtrk είπε:

Για ποια ώρα αναφερεσε μέσα στο βράδυ??

Δε ξέρω τις τοπικοτητες της μακεδονιας αλλα σε τυχον εξαρσεις δε μου φαινευε παραξενο να κατεβουν τα υψόμετρα και στα 100 μευρα αμα χιονιζει στα 170

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, MenNaousa11 είπε:

Σχεδον το γυρισε εδω. Υγρη χιονοπτωση

εγω να περιμένω κάτι ή να πέσω για ύπνο???

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 λεπτά πριν, MenNaousa11 είπε:

Τι τεμπ εχεις; 

γύρω στο 2αρι νομίζω η και λίγο παραπάνω και φυσικά ο υετος συνεχίζει ?????????

Επεξεργάστηκε από thanasismtrk
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Aγρίνιο 7,2-7,4mm….

Αγία Τριάδα Ευρυτανίας 13,8mm….Χόχλια 22mm….Προυσός 15,5mm….Kαρπενήσι 15,5mm….Ποταμιά 15,2mm…..Mυρίκι 14,8mm…..

Εδώ θα το δω στα μεσάνυχτα.....Κορωπί 16mm , όπως με ενημερώνει ο Αλέκος....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

13 λεπτά πριν, thanasismtrk είπε:

γύρω στο 2αρι νομίζω η και λίγο παραπάνω και φυσικά ο υετος συνεχίζει ?????????

οκ μάλλον να υποθέσω εννοείς να μην κάτσω 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Χιονόνερο μέσα στη Βέροια(κέντρο και στα πολύ χαμηλά-γραμμές τρένων)...υγρές λιωμένες φυσικά νιφάδες λίγες μέσα στη βροχή...(μισή ώρα περίπου πριν) λιωμένα παγάκια μέσα στη βροχή κι εδώ στο Μακροχώρι με 3,6 τώρα....

φτάσαμε να  μπαίνει 24 Μαρτίου για να δούμε μια κακοκαιρία σχεδόν χειμωνιάτικη τελών Νοέμβρη-αρχών Δεκέμβρη...με χιόνια μέχρι πολύ χαμηλά...για 50-60 χιλιόμετρα πάλι χάσαμε την έκπληξη....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, sotos*snow είπε:

Χιονόνερο μέσα στη Βέροια(κέντρο και στα πολύ χαμηλά-γραμμές τρένων)...υγρές λιωμένες φυσικά νιφάδες λίγες μέσα στη βροχή...(μισή ώρα περίπου πριν) λιωμένα παγάκια μέσα στη βροχή κι εδώ στο Μακροχώρι με 3,6 τώρα....

φτάσαμε να  μπαίνει 24 Μαρτίου για να δούμε μια κακοκαιρία σχεδόν χειμωνιάτικη τελών Νοέμβρη-αρχών Δεκέμβρη...με χιόνια μέχρι πολύ χαμηλά...για 50-60 χιλιόμετρα πάλι χάσαμε την έκπληξη....

Έχει και αύριο το πρωί επίσης τι εννοείς 50-60 χιλιόμετρα???ότι δεν έχει εκεί βαρδαρη?

Επεξεργάστηκε από thanasismtrk
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, thanasismtrk είπε:

Έχει και αύριο το πρωί επίσης τι εννοείς 50-60 χιλιόμετρα???ότι δεν έχει εκεί βαρδαρη?

ree τον γκάρυ τον έκανε σκόνη... Παίζει να ρώτησες *10 φορές σε σχέση με γκάρυ κλαίω!! θα τελειώσει η κακοκαιρία και ακόμα θα ρωτάς χαχαχα σόρυ χωρίς παρεξήγηση φίλε μπαίνεις στην λατρεμένη λίστα μου που ξεχνάμε τα προβλήματα μας, gary athinaios και εσύ|🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

18 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

ree τον γκάρυ τον έκανε σκόνη... Παίζει να ρώτησες *10 φορές σε σχέση με γκάρυ κλαίω!! θα τελειώσει η κακοκαιρία και ακόμα θα ρωτάς χαχαχα σόρυ χωρίς παρεξήγηση φίλε μπαίνεις στην λατρεμένη λίστα μου που ξεχνάμε τα προβλήματα μας, gary athinaios και εσύ|🤣

Gary Crew  3 μέλη προς το παρόν 🤣🤣🤣

Ενεργοι:2/3

Πλήθος ερωτησεων:τουλάχιστον 10🤣🤣🤣

(αστειεύομαι μην παρεξηγηθεί κανείς)

Επεξεργάστηκε από thanasismtrk
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

16 μμ κορωπι....μωρε μπραβο...μεσογεια κ θριασιο τα πιο πολλα νερα σε αυτο το κυμα...

Εδω η μερα κλεινει με 6.4 μμ ακριβως (Γιωργη το 2ο σταθμο εννοω τον ΕΜΠ)

11 βαθμοι κ φουλ.υγρασια

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

10 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

ree τον γκάρυ τον έκανε σκόνη... Παίζει να ρώτησες *10 φορές σε σχέση με γκάρυ κλαίω!! θα τελειώσει η κακοκαιρία και ακόμα θα ρωτάς χαχαχα σόρυ χωρίς παρεξήγηση φίλε μπαίνεις στην λατρεμένη λίστα μου που ξεχνάμε τα προβλήματα μας, gary athinaios και εσύ|🤣

Χαχαχα μολις πηγα να το γραψω ρε Μιχαηλ ειδα το σχολιο σου. Πραγματικα τον Γκαρυ τον εξανε σκονη😂😂😂😂😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, bouasss είπε:

Χαχαχα μολις πηγα να το γραψω ρε Μιχαηλ ειδα το σχολιο σου. Πραγματικα τον Γκαρυ τον εξανε σκονη😂😂😂😂😂

τα αγαπάμε αυτά τα παιδιά. Εγώ προσωπικά ότι άσχημο και αν έχω στο μυαλό μου [πχ η μούφα που συμβαίνει στα τρεξίματα] εξαφανίζεται πρόσκαιρα από το μυαλό μου. Μερικές φορές με πιάνει και νευρικό γέλιο, και το λατρεύω αυτό!!  Άντε να έρθει ο επόμενος χειμώνας να γίνουν περισσότερες οι ερωτήσεις🤩

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ενα πανεμορφο λευκο πεπλο εχει σκεπασει αυτοκινητα, κεραμιδια , χορτα, δεντρα στο Κιλκις. Προσπαθησε να το πιασει και σε καποια σημεια του δρομου σε μια καλη εξαρση αλλα ακομα μπα. Εχει δρομο ακομα το βραδυ. Χιονιζει ακομα αξιοπρεπως με Τ στους 0,3 και σ.δ στους -0,4. Ελπιζω να καταφερει να πιασει αρνητικη και να πιασει και στους δρομους.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...