Jump to content
xirolivado

ΑΝΑΦΟΡΕΣ ΚΑΚΟΚΑΙΡΙΑΣ 1-2 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2020

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μεγάλα ανοίγματα στην Λάρισα.. λες και έβρεξε πολύ.. όπου μένω μούφα.

Πριν από λίγοIMG_20200401_201829.thumb.jpg.d6d876d1479e3d8db8bbd2eddcc78cd8.jpg

IMG_20200401_203741.thumb.jpg.2f6d232c2ac16e2c6c2e4da5d149241a.jpg

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Η εικόνα ίσως περιέχει: χιόνι και υπαίθριες δραστηριότητες

Με το κορονοιο είδαμε το χιόνι μας φέτος σε έναν άθλιο χειμώνα

Επεξεργάστηκε από Xionoflorina
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 λεπτά πριν, giannis_salonica είπε:

Αυτο παρατηρησα μολις ξεκιναει το γυρισμα στο Κιλκις 1639259007_.png.12337311a8ccbb46953278cfeb9b05b7.png

Τελεια φιλε... και επισημα εκτος ο τζιφος αφου μεχρι τις 12 εβλεπε ΒΑ εκει...
Χαριλαου σε πτωση 6.9 τωρα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

ισχυει ο τζιφος εβλεπε την αλλαγη κατα τς 12 στο κιλκις και κατα τς 2 στη Θεσσαλονικη...οποτε πάμε καλα μεχρι στιγμης....μεχρι τις 11+ θα χει γυρισει και εδω σιγα σιγα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, giannis_salonica είπε:

ισχυει ο τζιφος εβλεπε την αλλαγη κατα τς 12 στο κιλκις και κατα τς 2 στη Θεσσαλονικη...οποτε πάμε καλα μεχρι στιγμης....μεχρι τις 11+ θα χει γυρισει και εδω σιγα σιγα

θα το γυρίσει στην θεσνικη??λίγο δύσκολο δεν είπαμε?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, thanasismtrk είπε:

θα το γυρίσει στην θεσνικη??λίγο δύσκολο δεν είπαμε?

Θα το γυρισει σε Βαρδαρη εννοει

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Χρηστος είπε:

Θα το γυρισει σε Βαρδαρη εννοει

Αααα οκ εδώ ακόμη βορειοαναταλοκικος από την κατεύθυνση της βροχής το βλέπω 

Επεξεργάστηκε από thanasismtrk
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επταπύργιο ο σταθμός δίνει 5.4 με σ.δ. 0.5 κ Α, σχετικά καλά πάμε, να δούμε πόσο μπορεί να πέσει όταν με το καλό γυρίσει σε βαρδαράκο.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

εδω στην δουλεια που ειμαι στον καμπο (συνορα ημαθιας-πελλας)πανω στο δρομο εδεσσας-ναουσσας  χιονονερο με υγρες νιφαδες πριν 10 λεπτα που βγηκα να δω.υψ 80-90 μετρα.θερμοκρασια δεν ξερω δεν εχω θερμομετρο

Επεξεργάστηκε από bill snow
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Νάουσα κέντρο,  1,8 βαθμούς με έντονη βροχή, Άγιο Νικόλαο χιονίζει, μου είπανε συγγενείς που μένουν εκεί, αναμένουμε αργότερα και εδώ...❄❄❄❄❄

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εχω να δω τετοιες νιφαδες απο το 2006 νομιζω χωρις υπερβολη.Τεραστιο μεγεθος μου θυμιζει αυτη η κακοκαιρια τα παλια παιδικα μ χρονια που ξεκινουσε το πρωι με ισχυρη βροχη κ οσο βραδυαζε το γυρνουσε σιγα σιγα σε χιονι.Ονειρικη παλιακια κατασταση κ τωρα σχεδον καθαρη χιονοπτωση.Τι κανει ρε παιδια στην φλωρινα τι χιονι ειναι αυτο?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, Kojak είπε:

Εχω να δω τετοιες νιφαδες απο το 2006 νομιζω χωρις υπερβολη.Τεραστιο μεγεθος μου θυμιζει αυτη η κακοκαιρια τα παλια παιδικα μ χρονια που ξεκινουσε το πρωι με ισχυρη βροχη κ οσο βραδυαζε το γυρνουσε σιγα σιγα σε χιονι.Ονειρικη παλιακια κατασταση κ τωρα σχεδον καθαρη χιονοπτωση.Τι κανει ρε παιδια στην φλωρινα τι χιονι ειναι αυτο?

Πόσο το γύρισε Βέροια εδώ φέρε με λίγο και εγώ θέλω χαχαχα τρελή βροχή εδω σύμφωνα με τους κοντινούς σταθμούς πρέπει να είμαστε στους κοντα 4.5 βαθμούς και ακόμη δεν γύρισε σε βορειοδυτικό 

Επεξεργάστηκε από thanasismtrk
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, thanasismtrk είπε:

 

Πόσο το γύρισε Βέροια εδώ φέρε με λίγο και εγώ θέλω χαχαχα τρελή βροχή εδω σύμφωνα με τους κοντινούς σταθμούς πρέπει να είμαστε στους κοντα 4.5 βαθμούς και ακόμη δεν γύρισε σε βορειοδυτικό 

Φιλε αν εισαι οντως τοσο χαμηλα το εχεις σιγουρο το χιονακι... και ειδικα χωρις να εχει γυρισει σε ΒΔ 
χαριλαου σταθερη Τ στους 7 και συνεχιζει Α-ΒΑ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πανικός στον Τύρναβο πολύ νερό πέφτει τώρα ενώ μπουκάρει το ψύχος της Κοζάνης στα βόρεια του νομού Λάρισας, η Ελασσόνα από 8 στους 5 μέσα σε λίγα λεπτά.. http://penteli.meteo.gr/stations/elassona/

Επεξεργάστηκε από MeteoTirnavos
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 λεπτά πριν, Kojak είπε:

Εχω να δω τετοιες νιφαδες απο το 2006 νομιζω χωρις υπερβολη.Τεραστιο μεγεθος μου θυμιζει αυτη η κακοκαιρια τα παλια παιδικα μ χρονια που ξεκινουσε το πρωι με ισχυρη βροχη κ οσο βραδυαζε το γυρνουσε σιγα σιγα σε χιονι.Ονειρικη παλιακια κατασταση κ τωρα σχεδον καθαρη χιονοπτωση.Τι κανει ρε παιδια στην φλωρινα τι χιονι ειναι αυτο?

Το 2003 είχε ακόμα περισσότερο. Αν αντέξει και χιονίζει έτσι μέχρι το πρωί μπορεί να το περάσει σίγουρα αλλά θα κόψει σιγά σιγά. Δεν περίμενα ποτέ ότι μπορούσε να κάνει τόσο πολύ χιόνι Απρίλη ξανά νόμιζα ότι το 2003 ήταν 1 στα 100 χρόνια

Πάντως φάνηκε ότι όλα μα όλα είναι ο υετός. Αν έχει μεγάλο υετό τότε και μέρα μεσημέρι και Απρίλιος και Οκτώβριος να ναι θα σου στρώσει ακαριαία

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...