Jump to content
weatherforattica

ΑΝΑΛΥΣΗ ΧΑΡΤΩΝ ΙΟΥΝΙΟΥ 2020

Προτεινόμενες αναρτήσεις

4 ώρες πριν, DIMITRIS είπε:

Θέλω το ΣΚ 4 &5/7 άκρως καλοκαιρινό, στα όρια του καύσωνα ,για μια εξόρμηση προς β.Εύβοια και μετά από Δευτέρα 6/7 σου χαρίζω μια υπερκαταιγίδα, πάει?

Δηλαδη εσυ για να κανεις εξορμηση προς  βορεια ευβοια(οπως αναγραφεις)Πρεπει με το ζορι να εχει καυσωνα δηλαδη?

Δεν σας καταλαβαινω εσας τους καυσωνοψυχακιδες πραγματικα ομως

Επεξεργάστηκε από Spartan
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 ώρες πριν, notios_polos είπε:

Τέλεια τα πρωινά...!!!μια εβδομάδα με ιδρώτες υγρασίας ήλιους και άλλα τέτοια σιχαμερά θα τα αντέξουμε.Και μετά η λύτρωση θα κάψει πολλές μέρες του Ιουλίου...οπότε θα φτάσουμε στον Αύγουστο που είναι μια ανάσα από το φθινόπωρο...😊

Ωραια η σκεψη σου.Αλλα περυσι το καλοκαιρι τραβηξε μεχρι νοεμβριο αν θυμασαι ε

Οπωτε και φετος μια απο τα ιδια θα εχουμε δυστυχως

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 ώρες πριν, Winterlove είπε:

Για Πύργο που θα μαι πάντως πολυ καλό το κύριο 6αρι....... ωραία ensemble...

πορωση το ευρωπαικό και το παράλληλό του ήταν στα πρωινά!!!! Οι 240 ώρες του είναι τώρα εικόνα Ιουλίου???😋 χαχαχα

 

όντως αυτός ο αζορικός που βγάζουν στο τέλος είναι πραγματικά ασύλληπτος. μακάρι να βγει

 

Υ.Γ Οι μεταβλητές για την επόμενη πιθανή μεγάλη λίμνη είναι πάρα πολλές. Σκεφτείτε ότι ήδη είμαστε σε αρχικές συνθήκες που ήλπιζα [αν θυμάστε σε ένα πόστ που τόνιζα ότι θέλαμε το ούκμο] και παρόλα αυτά παίζει να είναι ακόμα 4 μεταβλητές που πρέπει να πάνε καλά για να βγει το μεγάλο. Δύσκολο.

πχ το 6αρι του τζίφου στις 3/4 μεταβλητές δεν τις είχε όπως ήθελα, αλλά έβγαλε μια λίμνη. Όχι ισχυρή, αλλά έβγαλε. Στην 1 από τις 4 μεταβλητές το τζεμ δεν την είχε όπως την ήθελα, και μάλιστα είναι η μόνη σωστή μεταβλητή του τζίφου, και παρόλα αυτά το τζεμ έβγαλε πρωινή καταστροφή. Που δείχνει και το  βάρος της κάθε  μεταβλητής.

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Το καλοκαιρακι στην ακρογυαλια πεφτουν κεραυνιδια τρεχουν τα παιδια..Δωσ' μου ενα τσιγαρο δωσ' μου και φωτια θεε μου ας ριξει τωρα 100 χιλιοστα..

Ητανε ο τζιφος κομπος στο λαιμο και ο ευρωπαιος αγχος τρομερο..Θελω καταιγιδα θελω και βροχη,το καλοκαιρακι να μην ξαναρθει.. 

Εγω και εσυ,εσυ και γω μονοι μες τη βροχη ωωω με λιμνη ψυχρη...

Ηταν η αθηνα παντα βαρετη χτυπαει το κινητο μου ειναι ο Μιχαηλ..Δες το δωδεκαρι ερχεται βροχη,στις 7 του μηνα με cape και με li..

Εγω και συ,εσυ και γω μονοι μες τη βροχη ωωω με λιμνη ψυχρη..

Εγω και συ,εσυ και γω μονοι μες τη βροχη ωωω παει η βιβη...😬

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

μέχρι στιγμής τα 12αρια μου αρέσουν. Μια μεταβλητή αν κλειδώσει, κλειδώνει η λίμνη, όλες οι άλλες παίζουν ρόλο στην θέση και στην ισχύ αυτής. Ο ευρωπαίος μπορεί να πήγε να βγάλει καταπληκτικό σενάριο, αλλά όσο απίστευτο και να σας φαίνεται από τα πρωινά, ο ευρωπαίος στις  μεταβλητές ήταν πιο κοντά με το τζεμ παρά κάθε άλλο μοντέλο.

 

θα πέσουν μεγάλα καρδιοχτύπια. Η λίμνη αν και εφόσον έρθει, όσο πιο ισχυρή είναι τόσο πιο αργά θα έρθει. Από τις 4 μέχρι τις 6 Ιουνίου οι ημερομηνίες έναρξης κακοκαιρίας.

 

Αγωνία για παίο και τζεμ. Αύριο κομβικά τρεξίματα.

 

Υ.Γ αναβάθμιση Δευτέρας.

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Να τα μας, ήρθε η ώρα του βρισίματος. Το τζεμ χειροτερεύει στην μεταβλητή ενώ ήταν ήδη το χειρότερο σενάριο!!

 

καλό μου τζεμ  θέλω να σου ευχηθώ κάτι. ΝΑ ΠΑΣ ΝΑ Γ@ΜΗ..Σ🤬

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

11 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Να τα μας, ήρθε η ώρα του βρισίματος. Το τζεμ χειροτερεύει στην μεταβλητή ενώ ήταν ήδη το χειρότερο σενάριο!!

 

καλό μου τζεμ  θέλω να σου ευχηθώ κάτι. ΝΑ ΠΑΣ ΝΑ Γ@ΜΗ..Σ🤬

Ετσι σε θελω..Εσενα θα σε κανω οπαδο..Storm hooligan...Ντου και ξυλο στον που...ρα τον ηλιο...😜

Βια στη βια της βαρετοκαιριας..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, sakis13 είπε:

Ετσι σε θελω..Εσενα θα σε κανω οπαδο..Storm hooligan...Ντου και ξυλο στον που...ρα τον ηλιο...😜

Βια στη βια της βαρετοκαιριας..

Εννοείται Σάκαρε. ΚΑΝΕΝΑ ΕΛΕΟΣ φετος ΦΤΑΝΕΙ Η ΑΤΥΧΙΑ! 

ΕΧΩ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ΣΤΟ ΥΠΟΓΕΙΟ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΑ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗς, ΌΠΩΣ ΚΑΙ ΣΑΚΟ.

 

ΣΤΟΝ ΣΑΚΟ ΘΑ ΖΩΓΡΑΦΊΣΩ ΤΟΝ ΦΟΥΣΤΗ ΤΟΝ ΗΛΙΟ

ΠΑΛΙ ΚΑΛΑ Ο ΤΖΕΜ ΕΒΓΑΛΕ ΚΑΚΟΑΙΡΙΑ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΧΧΑΧΑΧΑΧΑ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

18 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Εννοείται Σάκαρε. ΚΑΝΕΝΑ ΕΛΕΟΣ φετος ΦΤΑΝΕΙ Η ΑΤΥΧΙΑ! 

ΕΧΩ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ΣΤΟ ΥΠΟΓΕΙΟ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΑ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗς, ΌΠΩΣ ΚΑΙ ΣΑΚΟ.

 

ΣΤΟΝ ΣΑΚΟ ΘΑ ΖΩΓΡΑΦΊΣΩ ΤΟΝ ΦΟΥΣΤΗ ΤΟΝ ΗΛΙΟ

ΠΑΛΙ ΚΑΛΑ Ο ΤΖΕΜ ΕΒΓΑΛΕ ΚΑΚΟΑΙΡΙΑ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΧΧΑΧΑΧΑΧΑ

Ο Ο Ο Ε Ε Ε το καλοκαιρι φετος δεν ερχεται ποτε...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τρελα ensembles...θα τα βαλω οταν ολοκληρωθει το διαγραμμα

Το σεναριο 20 τα σπαει

Επεξεργάστηκε από Χρηστος
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

ΑΝ και  δεν τρελάθηκα από την διάταξη του μέσου όρου, ακόμα και οπτικά σπάνια βλέπει κανείς τέτοιον υετόgens-21-2-252.png

gens-21-2-264.png

 

 

 

Ο ΧΡΙΣΤΟΣ ΞΟΡΚΙΣΤΕ ΤΟ ΚΑΚΟ +32 ΣΤΑ 850!!!!!!!!1

 

gens-3-0-360.png

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

ΑΝ και  δεν τρελάθηκα από την διάταξη του μέσου όρου, ακόμα και οπτικά σπάνια βλέπει κανείς τέτοιον υετόgens-21-2-252.png

gens-21-2-264.png

Μηπως παρασερνει τον υετο προς τα πανω, το σεναριο 20?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

14 λεπτά πριν, Χρηστος είπε:

Μηπως παρασερνει τον υετο προς τα πανω, το σεναριο 20?

Εννοείται, αλλά είναι μόνο 1 σενάριο με τέτοια παλαβά πράγματα. φαίνεται πως σε σχέση με το 6αρι υπάρχουν περισότερα καλά υποσενάρια

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Έχει θέματα το ευρωπαϊκό.. αλλά η πραγματική καταστροφή είναι το παράλληλο του.. έχουμε πολύ δρόμο ακόμα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

38 λεπτά πριν, yiannis_volos είπε:

Βάλτε STAR και απολαύστε!!

Αχχχ πόσο ωραία.. Κάποτε τρελαινόμουν, και έλεγα λες μωρέ λες? Τώρα όμως που ξέρω φυσική ξέρω πόσο εκτός πραγματικότητας είναι αυτά που δείχνουν. Ειδικά αυτό με το μάτι του κάθε υπερχιονοτυφώνα που τα παγώνει όλα. ΚΛΑΨ

 

χειρότερος ο μο του ευρωπαίου, ενώ ήδη ο πρωινός ήταν κακός. Δεν κλείνει τόσο καλά η σημερινή μέρα.

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

δυστυχώς η σημαντικότερη μεταβλητή φαίνεται να παίρνει κακή θέση... Οπότε ελπίζουμε σε κάποιον άλλο συνδυασμό τώρα.. δυστυχώς.. Πρέπει να έρθει μια λίμνη με σωστό cape επιτέλους και σωστό ρεύμα.

 

Η απόλυτη καταστροφή το σενάριο του τζιφου... Δεν θΑ βγει.

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημέρα. Φρίκη το ευρωπαϊκό. Τα υπόλοιπα μοντέλα είναι οκ. 

ευτυχώς βελτιώθηκαν οι μέσοι όροι των ευρωπαικών

 

κακό 6αρι του τζίφου βέβαια καμία σχέση με το αθλιο 18αρι. καλό 6αρι αικον.

 

πάντως αυτή η θερμοβαθμίδα των  500 εντυπωσιακή

gfs-13-264.png?6

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Από την αρχή τον έτρεμα τον Ιούλιο, ο πιο σιχαμένος μήνας, ο Αύγουστος μπροστά στον Ιούλιο είναι γατάκι!!! Τι επειδή πέρσι είχε καλοκαίρι Αύγουστο, Σεπτέμβριο νομίζετε έτσι πάει; Διστυχώς εδώ στη βόρεια Ελλάδα ο Αύγουστος είναι σαν τον Ιούνιο κι ο Σεπτέμβρης σαν τον Μάιο. Όσο κι αν δε μας αρέσει αυτό!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

19 ώρες πριν, [weathermaniac] είπε:

ΑΝ και  δεν τρελάθηκα από την διάταξη του μέσου όρου, ακόμα και οπτικά σπάνια βλέπει κανείς τέτοιον υετόgens-21-2-252.png

gens-21-2-264.png

 

 

 

Ο ΧΡΙΣΤΟΣ ΞΟΡΚΙΣΤΕ ΤΟ ΚΑΚΟ +32 ΣΤΑ 850!!!!!!!!1

 

gens-3-0-360.png

ΦΡΊΚΗ!!! Το χειρότερο διάστημα για καύσωνες εδώ στη βόρεια Ελλάδα είναι το 2ο 10ημερο Ιουλίου όχι το 3ο!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πάντα το έλεγα και πάντα θα το λέω!!! Ο Ιούλιος είναι βασιλιάς του καλοκαιριού εδώ πάνω!!! Ο Αύγουστος μπροστά του είναι γατάκι!!! Ο Αύγουστος βασικά είναι σαν τον Ιούνιο!!! Κι άμα τύχει βγαίνει και ψυχρότερος του Ιούνη!!! Εγώ τι να πω που γεννήθηκα Σεπτέμβρη δηλαδή ούτε καν καλοκαίρι;;; Μπορεί να μισώ το καλοκαίρι αλλά το προτιμώ από τη φρίκη του χειμώνα!!!

Επεξεργάστηκε από WEATHER-FUN
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Το 12αρι αικον είναι τόσο καλό, που τελικά είναι κακό. ΝΑ μην βγει [λολ] Να βγει κάτι ανάλογο τον χειμώνα όμως ναι

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...