Jump to content
sotos*snow

ΑΝΑΦΟΡΕΣ ΙΟΥΛΙΟΥ 2020

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εγω παντως παιδες με ελαχιστες 24 και 25 θα το μπουμπουνιζα το a/c...απλα δεν εχουμε εδω.Βασικα αν ειχα θα το μπουμπουνιζα ολες τις μερες πιυ εχουν πανω απο 20 ελαχιστη ή πανω απο 30 μεγιστη.Στο αυτοκινητο δε, το αναβω απο Μαρτιο με τα πρωτα 20αρια και απο Μαιο και μετα το βαζω να με χτυπαει στα μουτρα....Αυτα απο εμενα,ενας μηνας μενει ουσιαστικα,μετα αλλαζει η ψυχολογια αφου το σιχαμα ψτανει στο τελος του...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

13 λεπτά πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Εγω παντως παιδες με ελαχιστες 24 και 25 θα το μπουμπουνιζα το a/c...απλα δεν εχουμε εδω.Βασικα αν ειχα θα το μπουμπουνιζα ολες τις μερες πιυ εχουν πανω απο 20 ελαχιστη ή πανω απο 30 μεγιστη.Στο αυτοκινητο δε, το αναβω απο Μαρτιο με τα πρωτα 20αρια και απο Μαιο και μετα το βαζω να με χτυπαει στα μουτρα....Αυτα απο εμενα,ενας μηνας μενει ουσιαστικα,μετα αλλαζει η ψυχολογια αφου το σιχαμα ψτανει στο τελος του...

Εννοείται ρε.... Δεν υπάρχει ύπνος χωρίς κλιματισμό... Μην ακούς τον beach.... Εγώ σε κρεβάτι να θυμίζει μπανιέρα δεν μπορώ να κοιμηθώ....οκ άμα οι ελάχιστες είναι 20-23 το πράγμα αλλάζει.... Από κει και πάνω όμως ειδικά με νοτιά είναι θάνατος για μένα... Δε θα κλείσω μάτι όλο το καλοκαίρι χωρίς a/c

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

31 ΤΩΡΑ ΣΤΑ Γιαννενα.

Για μενα αν εχει χτυπησει εξω 35 - 36αρι το μεσημερι το πρωι θελω ελαχιστες θερμοκρασιες εξω 13 - 15 βαθμους.Με ελαχιστη το πρωι 20 - 23 μετα το 35αρι δεν την παλευω μεσα στο σπιτι απο την ζεστη.

 

Επεξεργάστηκε από heavy snow
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Στους 33 τώρα η Τ με 34 μέγιστη να αναμένονται. Το πρωί η ελάχιστη στους 21. Να δούμε αν θα συννεφιάσει προς το βράδυ. Κατά τα άλλα τέλειος καιρός. Ό,τι πρέπει για παραλία. Αν και αρκετά έως πολύ ζεστός θα έλεγα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

αναπτύξεις στην Πίνδο ήδη, καλό σημάδι για την συνέχεια της ημέρας. χαμός ξεκινάει στα Βαλκάνια

 

το gem Προς το παρόν τα  πάει έξοχα με κατανομή υετού, αν συνεχίσει έτσι θα έχουμε καταιγίδα και μέσα στην πεδινή Θεσσαλία.

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ότι το χειρότερο.  Έβρεξε 10 λεπτά ίσα ίσα για να πάει η υγρασία στο θεό.  

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, Xionoflorina είπε:

Ότι το χειρότερο.  Έβρεξε 10 λεπτά ίσα ίσα για να πάει η υγρασία στο θεό.  

Ωχ το χειρότερο....

 εμείς είμαστε ήδη με πολύ αυξημένη την υγρασία δεν χρειάζεται να βρέξει...χαχα ....στο 52% τώρα με τη θερμοκρασία στους 32,5 και την μέγιστη αίσθηση νωρίς το μεσημέρι στους 37-38..!!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, sotos*snow είπε:

Ωχ το χειρότερο....

 εμείς είμαστε ήδη με πολύ αυξημένη την υγρασία δεν χρειάζεται να βρέξει...χαχα ....στο 52% τώρα με τη θερμοκρασία στους 32,5 και την μέγιστη αίσθηση νωρίς το μεσημέρι στους 37-38..!!!!

15 00 είχε 30.5 και 30%. Έβρεξε 10 λεπτά έπεσε στους 25 βγήκε ήλιος αμέσως και τώρα έχει τίμιο 28ρι και 70% υγρασία.  Καταλαβαίνεις τι σημαίνει 70% υγρασία.  Εκείνο το πνίγηρο πραγμα έχει έξω τώρα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αναπτύξεις και καταιγίδες ορατές. Ας βρέξει και εδώ και ας ανέβει πολύ η δυσφορία, τα πάντα αρκεί να κάνει κάτι ενδιαφέρον 

IMG_20200725_164441.jpg

IMG_20200725_164336.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 λεπτά πριν, Xionoflorina είπε:

15 00 είχε 30.5 και 30%. Έβρεξε 10 λεπτά έπεσε στους 25 βγήκε ήλιος αμέσως και τώρα έχει τίμιο 28ρι και 70% υγρασία.  Καταλαβαίνεις τι σημαίνει 70% υγρασία.  Εκείνο το πνίγηρο πραγμα έχει έξω τώρα 

ξέρω Σώτο ξέρω...το έχουμε ζήσει ουκ ολίγες φορές.....σκέτη μπόχα.....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

εχει συννεφιασει εδώ και ωρα από τα δυτικα ενώ προς ΒΔ εχει μονο αναπτύξεις.28c τωρα.θα παω για κατασκοπεια σε λιγο στο μπαλκονι😎φωτο πριν κανα 20λεπτο.ακουγονται και μακρινες βροντες από Δ.

neUOB5c.jpg

Επεξεργάστηκε από bill snow
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ζέστη σήμερα εδώ μετά από πάρα πολύ καιρό και με τη μέγιστη στους 34.4....

Το σώζει η πολύ χαμηλή υγρασία.... 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

εφυγε νοτιοτερα και βρεχει προς   βορειο  βερμιο(ορεινα σύνορα εδεσσας-ναουσσας.εχει ψιλοθολωσει εκει το βουνο.εδω συννεφια ενώ μια άλλη καταιγιδα διμιουργηθηκε λιγο βορειοτερα από εμας.και εμεις στην μεση ουστττ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλησπέρα παιδιά! 36.3 ℃ η μέγιστη εδώ στο Περιστέρι.. έχω ανοιξεί κλιματιστικό.. έπεσε το μελτέμι, εδώ και τρεις μέρες έχουν ξεπεράσει τους 26℃ οι ελάχιστες και γενικά ψιλοδυσκολεύει το πράγμα πλησιάζοντας τον Αύγουστο.... αργά ή γρήγορα θα γινόταν και αυτό..

Στον ύπνο μου είδα απόψε κάτι χάρτες.. χιόνια έρχονταν λέει και μετά ξύπνησα!! Ούτε στον ύπνο μου δε με θέλει..

...τι να κάνουμε.. υπομονή τι άλλο;..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, Winterlove είπε:

Καλησπέρα παιδιά! 36.3 ℃ η μέγιστη εδώ στο Περιστέρι.. έχω ανοιξεί κλιματιστικό.. έπεσε το μελτέμι, εδώ και τρεις μέρες έχουν ξεπεράσει τους 26℃ οι ελάχιστες και γενικά ψιλοδυσκολεύει το πράγμα πλησιάζοντας τον Αύγουστο.... αργά ή γρήγορα θα γινόταν και αυτό..

Στον ύπνο μου είδα απόψε κάτι χάρτες.. χιόνια έρχονταν λέει και μετά ξύπνησα!! Ούτε στον ύπνο μου δε με θέλει..

...τι να κάνουμε.. υπομονή τι άλλο;..

xaxaxa άρε φίλε προχθές μόλις σε μέρος του ονείρου που ήταν καιρικό [γιατί το υπόλοιπο πάλι ζόμπι είχε] είδα ότι μετά από παλαβές καταιγίδες την μία μέρα, σηκώθηκα την επόμενη, μέσα Ιουλίου τώρα και το είχε στρώσει 30 πόντους χιόνι στην Λάρισα ότι να ναι χεχεχε

 

 

Εδώ όλο έρχεται η καταιγίδα, και όλο στάσιμη την βλέπω. το κύριο μέρος της βασικά είναι βόρεια.. απλά ελπίζουμε σε κάποια νότια ανατροφοδότηση

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...