Jump to content
billipiros12

ΑΝΑΦΟΡΕΣ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2020

Προτεινόμενες αναρτήσεις

13 λεπτά πριν, DIMITRIS είπε:

ο ορισμός της άπνοιας (που σε εμένα είναι σπανιότατο να μην φυσάει καθόλου όταν έχει ανατήλει ο ήλιος)

image.thumb.png.cec5e8b6fdee2be2cf39b7844c78709d.png

Και εδώ φοβερή άπνοια.... Μόλις 7χλμ/ωρα μεγιστη ριπη... Δεν κουνιεται φύλο.... Σπάνιο και για μένα αυτό.... 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημέρα σε όλα τα παιδιά! 17,1 η ελάχιστη νωρίς το πρωί εδώ στο Μακροχωρι πολύ καλή δροσιά έως και ψυχρά!! Στους 26,5 πλησιάζει ήδη τώρα με 65% υγρασία και  απογειώνεται η δυσφορία...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

29 τώρα ο σταθμός μου, το ίδιο βλέπω οι άλλοι σταθμοί στη Χαλκίδα, αλλά η Αττική "φλέγεται" ήδη με σχεδόν όλους τους σταθμούς να καταγραφουν 30+

image.thumb.png.ef149e4fdea9f247d0725fc3e67a1823.png

Επεξεργάστηκε από DIMITRIS
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

30 βαθμούς τώρα ο σταθμός μου ένω εχθές την ίδια ώρα είχε 27,5...

Δύσκολη μέρα προβλέπεται αλλά αυτο που με κουράζει περισσότερο είναι η σκέψη ότι έχουμε ακόμη μέρες μέχρι να δροσίσει καλά.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Σχεδόν 33 εδώ στα 200μ στους προποδες του Υμηττού.... Θα πάει πολύ ψηλά σήμερα.... Ανέβηκε ο βοριας με ριπες στα 20χλμ/ωρα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ευτυχώς ανέβηκε ο βοριας (μέχρι 27αρα ριπή) και εδώ και είναι καλύτερα έξω, 30,4 βαθμούς με 37% υγρασια τωρα.

Επεξεργάστηκε από DIMITRIS
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

33 πριν ακομα παει 11.00....καλα θα καουμε σημερα...εκτεταμενα 39-40αρια ισως και παραπανω αναλογα με τα φοεν και τους ανεμους....σιχαμα...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Kαλημέρα και καλή εβδομάδα από την καταπράσινη και ηλιόλουστη Χόχλια....
Τελευταία ημέρα του ημερολογιακού καλοκαιριού σήμερα, με 16-16,5οC την ελάχιστη θερμοκρασία....8οC η σούπερ αναστροφική Ποταμιά!!

IMG_20200831_110436.jpg

IMG_20200829_224421.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Στο όνειρό μου είδα Χελμό να ανεβάζει βίνετο από την βεράντα του με τα σύννεφα να κυκλοφορούν  στην γειτονιά του και να λέει 130 χλμ/ωρα ριπές αέρα χαχαχα. Πόσο ειρωνικό γιατί μόλις σηκώθηκα είδα την αναφορα για την άπνοια. 

 

Δεν κάνω αναφορά, τι να αναφέρω για το τίποτα? ήλιος...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Θέλω να δω αν θα φτάσουμε κάπου στον νομό πάνω από 38.9c σήμερα.Πιστευω ότι κάπου εκεί θα είναι το ταβάνι αν επιβεβαιωθούν τα 850 και οι άνεμοι.

Στους 35.8c εδώ στον Ταύρο τώρα.

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Κρυο πρωινο σημερα :classic_biggrin: κρυωνει και καλα το σπιτι και κραταει περισσοτερη ωρα την δροσια :classic_biggrin: 

14,3 η ελαχιστη στα Γιαννενα και 2-3 βαθμους χαμηλοτερη ως συνηθως προς αεροδρομιο.

Τωρα εξω φοβερη ζεστη με την μεγιστη θερμοκρασια να φτανει τους 34,1 με 31% υγρασια...οτι και να κανει τωρα τα βραδια δροσιζει γρηγορα.

Επεξεργάστηκε από heavy snow
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

38άρια στην Αττική αυτή τη στιγμή σε Πατήσια, Χαροκόπειο (ΕΑΑ), Μενίδι (ΙΜΣ), Ελευσίνα (ΕΜΥ), Ν.Φιλαδέλφεια (ΕΜΥ)

Μια ζέστη την έχει...

Επεξεργάστηκε από South Athens
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

εδώ στα νότια της Χαλκίδας 33,8 βαθμούς ο σταθμός μου τώρα, είμαστε πολύ κοντά στο 34αρι αλλά το θέμα είναι που θα σταματήσει σήμερα...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ένα τσακ από τους 39 το Χαροκόπειο ΕΑΑ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

39 σε Σπάρτη, Δίδυμα από ΕΑΑ και Ολυμπιακό Κολυμβητήριο από ΕΜΥ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

36.2 ο ΕΜΠ ... κουραγιο...τρωω τη ζεστη αδιαμαρτυρητα κ φοβαμαι να κοιταξω σταθμους...

Εχουμε 38αρισει σαν Νομος και εχουμε ακομα ενα 2-3ωρο να τα δωσει ολα....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...