Jump to content
[weathermaniac]

Αναφορές ισχυρής ασταθειολίμνης ''Θάλεια'' 5-9/8/2020

Προτεινόμενες αναρτήσεις

τα τελευταια ραν της σατ δειχνουν οτι κατι πολυ καλο ετοιμαζεται για την Δυτικη Αττικη ηδη βγαζει και ηλεκτρικα.....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Δεν περιμενω τιποτα εδω ηλιουπολη. Οι ανεμοι δεν βοηθανε. Ολα στα πιο κεντρικα του λεκανοπεδιου θα καταληγουν αφου πρωτα ξερασουν στα δυτικα και στα Β . 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μελίσσια τώρα.....υπέροχη ποτιστική βροχή, με κλειστό καιρό, που μάλλον δείχνει υποσχόμενος...όρκο δεν παίρνεις σήμερα!!!

 

IMG_20200808_164440.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

40 λεπτά πριν, kilkis1989 είπε:

Σκάνε πολλά κεραυνίδια..με 4η γρήγορη με το τρακτέρ κατέβαινα σε χωματόδρομο για να γλυτώσω...😶

ράντιζες ?η κάτι άλλο 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, Hlioupolitis98 είπε:

Δεν περιμενω τιποτα εδω ηλιουπολη. Οι ανεμοι δεν βοηθανε. Ολα στα πιο κεντρικα του λεκανοπεδιου θα καταληγουν αφου πρωτα ξερασουν στα δυτικα και στα Β . 

μην βιαζεσαι συντοπιτη.....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, sakis13 είπε:

Νομιζω οτι ερχεται θεμα απο τα δυτικα του νομου...

Για αττικη? Αν ειναι βδ καλως. Αν οχι τοτε θα φυγει θαλασσα αφου περασει Χαϊδάρι.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Hlioupolitis98 είπε:

Για αττικη? Αν ειναι βδ καλως. Αν οχι τοτε θα φυγει θαλασσα αφου περασει Χαϊδάρι.

Ναι φιλαρακι για Αττικη...Εγω ειμαι Τηνο...Καμερες βλεπω και δορυφορικη...Ανεμους κτλ...Εσεις τα ξερετε..😀

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, sakis13 είπε:

Ναι φιλαρακι για Αττικη...Εγω ειμαι Τηνο...Καμερες βλεπω και δορυφορικη...Ανεμους κτλ...Εσεις τα ξερετε..😀

ετσι σακη με το που εκοψε ο βα(επιφανειας) δες τι μπαινει https://www.meteo.gr/camerasmain.cfm

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πάνω από την Θεσσαλία το κέντρο της λίμνης, όπου δύο καταιγίδες χορεύουν σαν 2 μαύρες τρύπες έτοιμες να συγκρουστούν.

Κατά τα άλλα πέρα από την Ήπειρο και η Μακεδονία έχει μεγάλες καταιγίδες. εδώ αναμονή.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, tendcol είπε:

 εσυ μπανακι -μανακι-τσιπουρακι!!!

Μονο τσιπουρακι ματακι..Επεσα και σε συναδελφο ξενοδοχο..Πινει τον ποπο του...😯Πηρα φραπε μολις εφυγα απο την ταβερνα και ακομα δεν τον εχω αγγιξει...

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

10 λεπτά πριν, sakis13 είπε:

Αδερφια δικο σας...Στολιστε και για μενα που λειπω ρε.....

Ρε πηγαίνετε στη Λιβάδα ή στην παχιά άμμο για κανα μπανάκι κι άσε τις εικόνες και τις κάμερες.....

3mm + εδώ και σταμάτησε για λίγο.....θαρρώ.....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...