Jump to content
[weathermaniac]

Αναφορές ισχυρής ασταθειολίμνης ''Θάλεια'' 5-9/8/2020

Προτεινόμενες αναρτήσεις

φαινεται πως εως τωρα ευνοειται η Ανατολικη Αττικη με τα μεσογεια.....το λεκανοπεδιο αλλα και Παρνηθα Πεντελη σε πολυ ρηχα νερα.....δυσκολα να εχουμε κατι γενικευμενο και ιδιαιτερης εντασης μεσα στις επομενες ωρες...ελπιζω να κανω λαθος.....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

μεγαλες καταιγιδες εχουμε τωρα σε Φθειωτιδα αλλα και Δυτικη Στερεα....οπου εχουμε και μεγαλους πυρηνες....το ιδιο και στην Θεσσαλια.....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, sakis13 είπε:

Η Παναγια μας η Μεγαλοχαρη να μας εχει ολους καλα!!!Απλα ΔΕΟΣ!!!

 

Πριν λίγες μέρες ήμουν στο νησί και πιο συγκεκριμένα στον Πύργο. Αξίζει να τον επισκεφθείς, όπως και πολλά άλλα ωραία χωριά του νησιού. Μου άφησε άριστες εντυπώσεις το νησί (πρωτη φορά το γυρισα πραγματικά). Μάλιστα τέλη Ιουλίου που ήμουν εγώ δεν είχε και πολύ κόσμο. Για λίγες μέρες Αττικη τώρα να δω κάποιους φίλους κ συγγενείς (και βροχές 😄), και από μεθαύριο επιστροφή Ρόδο 

Υ.Γ.

Χίλια συγγνώμη για το off- topic

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

κεντρικη Στερεα υπαρχει πολυ μεγαλη δυναμικη οπως φαινεται και απο την σατ.....Αττικη μονο στα ανατολικα προς το παρον.....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μαρουσι Πευκη οπου κινουμαι το τελευταιο 2ωρο ασθενες ωιλοβροχο που κοβει....εντυπωσιακες αναπτυξεις....μαθαινω Ζωγραφου τους εγλυψε μια μπορα.που επιασε.ψηλοτερα.στο βουνο 6 μμ ο σταθμος.Γιωργηηηηηηη

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τοπικοτητες λιγων χιλιομετρων πριν λιγο στο Αγρινιο. Φωτο: George Margaritistr

117426918_911618545999505_8542292426130482448_o.jpg?_nc_cat=107&_nc_sid=825194&_nc_eui2=AeFRd-IfT1kJzcLBZTNg8cjvqtT6RVrHfj6q1PpFWsd-PqLNV1NQbVPeF6R5MG3JHm8oPw-sLEDmOfMYCxsI2T3l&_nc_ohc=hNuK7ebs2DUAX_bEwn3&_nc_ht=scontent.fath2-1.fna&oh=da3fcc17a7756f6be4fc6fb5cad4c419&oe=5F54D46A

  https://www.facebook.com/photo?fbid=911618539332839&set=gm.10163895957700414

32.2mm ηδη στο Μαρκοπουλο http://penteli.meteo.gr/stations/markopoulo/

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Και μια φωτο προς τα Δυτικά μας όπου φυσικά το Μελτέμι δεν πιάνει . Έχει βγάλει τερατάκια. 

20200808_151825.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Να λέτε παιδιά από που κάνετε αναφορά και από ποιες περιοχές είναι οι φωτογραφίες......

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μονολίθι αυτή την στιγμή ηλιοφάνεια με μικρά διάσπαρτα νέφη...πρωινή ελάχιστη στο χωριό 19.4 τώρα 28.5...ΒΑ μας δυνατές αναπτύξεις με νέφη κατακόρυφης ανάπτυξης που έχουν την μορφή μανιταριού...τείνουν να πλησιάσουν αλλά δυστυχώς είναι δυσκολο

IMG_20200808_152228.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...