Jump to content
ΜΠΑΜΠΗΣ MJT

ΑΝΑΛΥΣΗ ΧΑΡΤΩΝ ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2020

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν μου αρέσει η λογική του τζίφου.. κλείνει από τα βόρεια η εισροή ψύχους...

κάτι σαν το 00αρι του τζίφου θέλω

 

το μόνο θετικό είναι η μικρή αποκοπή του ατλαντικού

 

ξανανοίγει μετά😛

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

δεν την εκλεισε την διοδο τελικα αλλα πηγε αυτο τον καταραμενο εμποδισμο απο γροιλανδια τουλαχιστον πιο ανατολικα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

ε ρε..ακομη λιγο να εκλεινε την διοδο ...τελος παντων σαφως καλυτερο απο τα προηγουμε σημερινα αλλα θελει δουλεια

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

12 λεπτά πριν, notios_polos είπε:

ε ρε..ακομη λιγο να εκλεινε την διοδο ...τελος παντων σαφως καλυτερο απο τα προηγουμε σημερινα αλλα θελει δουλεια

Αν την κλείσει από που θα έρθει το ψύχος? Από την Αφρική??😛

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Αν την κλείσει από που θα έρθει το ψύχος? Από την Αφρική??😛

αν την κλεισει ολκληρωτικα θα ερθει απ εκει που δεν σ αρεσει...παντως απο τις βλακειες του γροιλανδικου χιλιες φορες με τον αζορικο εστω κι εκει που ειναι

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, notios_polos είπε:

αν την κλεισει ολκληρωτικα θα ερθει απ εκει που δεν σ αρεσει...παντως απο τις βλακειες του γροιλανδικου χιλιες φορες με τον αζορικο εστω κι εκει που ειναι

Α οκ, τότε

 

Δεν θα κλείσει ποτέ ρεεε ΠΟΤΕ

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

42 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Δεν μου αρέσει η λογική του τζίφου.. κλείνει από τα βόρεια η εισροή ψύχους...

κάτι σαν το 00αρι του τζίφου θέλω

 

το μόνο θετικό είναι η μικρή αποκοπή του ατλαντικού

 

ξανανοίγει μετά😛

 Μπόμπα όμως το 12αρι για τον υετο της κυριακηςσε εμας

Επεξεργάστηκε από thesprotos
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Χρονια πολλα και καλες γιορτες σε ολους!!! Στα καιρικα,ο τζιφος ψαχνει τροπο να βαλει σωστο εμποδισμο στον Ατλαντικο πιο ανατολικα!! Μεχρι τα Φωτα δεν μπορουμε να περιμενουμε κατι ιδιαιτερο,αλλα στο βαθος υπαρχουν ηλιαχτιδες 'αλλαγης'. 

Επεξεργάστηκε από antinod
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, notios_polos είπε:

και το τζεμ την μισοεκλεισε την πορτα gemeu-0-240.png?12

Βαγγέλη, ελπίζω να ξέρεις καλύτερα από κανονικές πόρτες στο σπίτι, γιατί θα νομίζεις ότι θα την έχεις κλείσει, αλλά θα είναι ορθάνοιχτη όπως στο τζεμ και θα σε κλέψουν. χαχαχαχα🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Χρόνια πολλά ...χρόνια καλά.....χιόνια πολλά παίδες ....με υγεία για όλους!!!! Να περάσετε όσο γίνεται πιο τέλεια .....

στο θέμα μας .....ωραία η λογική του τζίφου με το ριτζ του αζορικού στην Αγγλία και προς Σκανδιναβία.......αφήνοντας κάποιες ελπίδες για μετά τις 5 του Γενάρη....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, [weathermaniac] είπε:

Βαγγέλη, ελπίζω να ξέρεις καλύτερα από κανονικές πόρτες στο σπίτι, γιατί θα νομίζεις ότι θα την έχεις κλείσει, αλλά θα είναι ορθάνοιχτη όπως στο τζεμ και θα σε κλέψουν. χαχαχαχα🤣

απ εκει που την ανοιγει και μ αυτη κλιση μακαρι..λιγο πιο ανατολικα ακομη το σιχαμα ο γροιλανδικος και πιο νοτια γιατι οχι και θα σου πω εγω μετα ποιος ξερει απο πορτες...😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

τελεια!!!!πολυ μεγαλη αλλαγη του μεσου ορου του τζιφου και απο γροιλανδικο και ορθανοιχτη πορτα τον παει πιο ν.ανατολικα και κλεινει και την πορτα μιχαηλ...2 μερες που απειχα χορεψες τωρα επανηλθα να κλεισω πορτες και ν ανοιξω αλλες...😀😀😋😎gens-31-1-216.pnggens-31-1-204.png

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, notios_polos είπε:

απ εκει που την ανοιγει και μ αυτη κλιση μακαρι..λιγο πιο ανατολικα ακομη το σιχαμα ο γροιλανδικος και πιο νοτια γιατι οχι και θα σου πω εγω μετα ποιος ξερει απο πορτες...😂

Βλέπω να τρώς το 3-0 Βαγγελάκο 😀 Η διάταξη που ήθελα δεν βγήκε, αλλά την ήθελα και για την συνέχεια. Τώρα σε αντίθεση ε πριν, έχω πιθανότητες να το δω το τιμημένο χαχαχχα.  Ωστόσο επειδή τώρα κοιτάω τις ννέες μεταβλητές σιγά σιγά, δεν  έχω αποφασίσει ακόμα τι θέλω και δεν θέλω. Αλλά πλησιάζει ο σεισμός. ο καταποντισμος!!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, [weathermaniac] είπε:

Βλέπω να τρώς το 3-0 Βαγγελάκο 😀 Η διάταξη που ήθελα δεν βγήκε, αλλά την ήθελα και για την συνέχεια. Τώρα σε αντίθεση ε πριν, έχω πιθανότητες να το δω το τιμημένο χαχαχχα.  Ωστόσο επειδή τώρα κοιτάω τις ννέες μεταβλητές σιγά σιγά, δεν  έχω αποφασίσει ακόμα τι θέλω και δεν θέλω. Αλλά πλησιάζει ο σεισμός. ο καταποντισμος!!!!

ε οχι και 3-0..μισο μηδεν ειναι..δεν εχεις παρει τιποτα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Στη σωστή θέση πάει ο τζίφος στο 12άρι να στήσει μακροπρόθεσμα τον αζορικό και με χαμηλό δυτικά του και βόρειά του να μην φύγει ούτε για Αμερική ούτε για Γροιλανδία.....μακάρι να επιβεβαιωνόταν σαν τάση....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, notios_polos είπε:

ε οχι και 3-0..μισο μηδεν ειναι..δεν εχεις παρει τιποτα

διαταξιάκα μιλάω, δεν έχει σημασία αν παίρνω χιόνι ή όχι

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

και επειδη πλακωθηκα μετα την αποτοξινωση στα μοντελα να πω κι εγω...ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΠΑΙΔΙΑ!!!Αγαπη πολυ αγαπη να περνετε και να δινετε υγεια φυσικα και ατομικα ο καθενας καθε  καλο...😀

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

διαταξιάκα μιλάω, δεν έχει σημασία αν παίρνω χιόνι ή όχι

πως δεν εχει ...μια διαταξη την θες για την παρτι σου..αν δεν σου κατσει και την παρει ο ισπανος και ο αγγλος δεν σημαινει οτι εβαλες γκολ...εκτος εσυ εκτος εγω εκτος και οι δυο..😎

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.





×
×
  • Δημιουργία νέου...